Yer imleri

Gladius Bellum

Alternatif isimler: Gladius Bellum

oyunu Gladius Bellum & ndash; Bu ücretsiz tarayıcı oyunu sert savaşlar hakkında.

Gladius Bellum Online Roma İmparatoru Augustus savaştan sonra kendi lejyon birinin kaybı yas tuttu. Olaylar Milattan sonra birinci yüzyılda Avrupa'da gelişiyor. Sen Roma İmparatorluğu ve Germen kabileleri tarafında mücadele edecek.

yerleşim oluşturmak ve ordu oluşturmak ve onların düşmanlarına karşı krallığı savunmak gerekir.

Gladius Bellum Oyna olacak sadece Romalılar veya Almanlara karşı. Doğudan başka bir tehlike geliyor. Hunlar ülkeyi istila ve korku ve yıkım neden olacaktır emin olmak istiyorum. Düşmanları yok ve güneşte bir yer güvenli.

, diğer bilgisayar oyunları Gladius Bellum kaydı ile aynı. Oyunun kaydolmak için, kendiniz hakkında aşağıdaki bilgileri girmeniz gerekecek:

1. Eğer oyunu Gladius Bellum oynamak istediğiniz sunucu için seçeneklerden birini seçin.

2. Oyunda Şifrenizin düşünün ve kimseye sesini vermedi.

3. Parolanızı doğrulamak için, komşu hücreye yeniden girmeniz gerekir.

4. E-posta adresinizi yazın.

5. Doğum günü, ayı ve yılı seçin.

6. Ardından & laquo; Kayıt Ol & raquo; .

7. oyun Gladius Bellum hakkında bilgi almak ve tüm hüküm ve maddelerine kabul edecek ne kabul ediyorsanız, uygun hücrelerde bir işareti koymak.

Gladius Bellum antik dünyada oynamaya başlamak, kendi yerleşim inşa edecek. Sen güçlü bir imparatorluk haline sofistike bir strateji içine küçük bir köyden imparatorluk geliştirecektir. Meta üreticileri ve binalarda sizin imparatorluğun gelişmesi için gerekli olan kaynakların ilgilenir.

Antik çağda, sen mevcut işlerin bir dizi ana gerekir. İlk olarak, size Germen kabileleri tarafı seçme fırsatı verilecek, ya da Roma İmparatorluğu için her zaman mücadele edecek. Güçlü ve etkileyici imparatorluk size Bina noktaları ve deneyim bir sürü ekleyin.

düşman yerleşimlerine karşı savaş taktikleri ile doğru. Ama, tabii, senin krallık her Hun tüm korku sarılmış ve korku için bir hedef haline gelir içerir.

Gladius Bellum oluşturarak, strateji oyunu koruyun - imparatorluğunu. Ve düşman saldırılarından korumak.

, Hunların kralı bulalım ve en güçlü hükümdarı strateji oyunu Gladius Bellum Çevrimiçi olur.

zorluk çekmek ve antik dünyanın içine atılmak!

Bu dünyada, büyük ve güçlü Almanya güçlü Roma İmparatorluğu bak. Hunlar gibi bu göçebe kabileler zayıf insanlar olduğunu hissediyorum ve hatta büyük ve güçlü devletleri ezmek mümkün.

savaşlar, savaşçı, heyecanlı anlarla dolu bu inanılmaz dünyada oyuncu ile gidin. Farklı ulusların karakterleri bildiğinizde tarihinin yeni bir şekilde sizin için açılacak olsun.

Bu inanılmaz oyun sizin için

İyi şanslar. Senin yolunda bir engel haline şey olsun.

​​nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more