Yer imleri

Goalunited

Alternatif isimler: Goalunited

G çevrimiçi ve ndash oalunited; Futbol simülatörü türünde Uluslararası multiplayer oyun.

& nbsp; Online oyun bir tarayıcı goalunited'ın, o oynamak için, bilgisayarda ek yazılım yüklemek gerekmez. Yani oyuncunun bilgisayar donanımları özel gereksinimlere ilerlemek değil, şunlara sahip olmalısınız:

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Herhangi bir internet tarayıcısı son değişiklik,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Flash Player 10

Goalunited & nbsp bir oyun katılın; Hızlı ve çeşitli adımlardan oluşur. Önce basit bir form doldurmanız gerekmektedir:

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; bir kullanıcı adı & ndash yapmak; Aynı adla oyuna bilinen olacak; Oyun, uluslararası olduğundan, bu Kiril, hatta girmek mümkün olmayacaktır İngilizce dil adı ile gelip en iyisidir;

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; bir şifre oluşturun,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; e-posta adresini belirtmek için

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Hizmet Şartları kabul etti.

İkinci adım & ndash; Mektupta size kayıtlı e-posta hesabınıza olsun Bu mektup, daha fazla talimat ve oyunun bir bağlantı alırsınız. Kayıt tamamlandı goalunited ve ekibinizin eğitim başlayabilirsiniz.

tüm dünyada ve ndash üzerinde popüler Goalunited online oyun; iki milyondan fazla insanın oynanır. Oyun 15 dilde arayüzü vardır, bu yüzden Goalunited oynamak karar verirseniz, o zaman birçok ülkede futbol yöneticileri ile rekabet için bir fırsat olacaktır.

Bu oyunda & ndash; futbol menajerliği ve iş turnuva hattının üstüne takımınızı getirmektir. Oyun kendi özel oyun süresi vardır. Yani, gerçek hayatta o yıl içinde gerçekleşir ve oyun ve ndash; Dört, sırasıyla dört futbol sezonu yapılacak ve oyuncular dört yıl kadar eski büyür.

Online goalunited oyunu oynamaya başladığınızda

, komutu verilecektir. Her futbol menajerlik özel bir ekip verilir, böylece ilk görev ekibinin güçlü ve zayıf yönlerini tespit etmektir. Bunu yapmak için, size her oyunun inceliklerini ve özenle eğitim görevleri yerine ile tanışmış olacak sırasında bir eğitim süresine sahip olacak, sen ikramiye kazanmak mümkün olacak. Bunlardan bazıları maçları kazanmak yardımcı olabilir özel yetenekleri var, çünkü dikkatlice her oyuncuya verilen bilgileri okuyun!

oyun sadece oyuncular satın almak ve sonsuz maçlarını oynayabileceği bir olağan futbol maçı gibi değil çevrimiçi goalunited'ın. Hayır, bu strateji unsurları ile bir oyundur. İhtiyacınız olanlar:

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; pick up futbolcularıyla

,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; aynı zamanda onun özgeçmişini okuyarak, personel işe,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Tüm bu yetenekli göstermez eğitimli oyuncular sahada uyku yorgun olacak çünkü, kendi eğitim rejimini seçmek ve değil.

alanında ve ndash oyuncuların düzenlemenin çeşitli oluşturmak için unutmayın; hesaba her oyuncunun özelliklerini ve yeteneklerini alarak tüm rakiplerine karşı etkili bir standart ve birey olarak.

Buna ek olarak, Goalunited oynamak, o zaman onlarla bir sözleşme imzalamadan ve topu sahada, ama para patronları için sadece rakipleri ile mücadele, takımı için sponsorlar için bakmak isteyecektir. Ayrıca, aslında ne olduğunu, daha fazla taraftar oyun katılabilir, kendi stadyum geliştirmek gerekir. Park hakkında da unutmayın!

Online liglerinden birinde oluşan olacak Goalunited oyun. Eğer sıralamalar üstünde kalmak, bir sonraki sezon, lig seviyesi yükseldikçe içine alacak, aksi takdirde - daha düşük bir lige uçacak. Ayrıca League Cup katılma şansına sahip olacaklar.

oyunu, iki oyun modu ve ndash vardır; özgür ve prim. Prim modunda, ekibi hem geliştirmek ve tüm istatistikleri almak için daha fazla fırsat var.

G, oalunited Çevrimiçi kayıt size dünya onların yeteneklerini futbol yöneticisi göstermek için eşsiz bir fırsat verir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more