Yer imleri

Tanrılar ve şan

Alternatif isimler: Tanrılar ve Zafer
Tanrılar ve Zafer - Tanrılar ve Büyü Dünyasında Strateji

PC'de

Tanrılar ve Zafer oyunu sizi uzay ve zaman içinde sadece savaşarak hayatta kalabileceğiniz bir dünyaya götürecektir. Tüm kalenin kontrolünü elinize alın ve onu bir güç ve güç kalesi yapın. Taktikler ve ekonomi unsurları ile Wargaming oyun stüdyosundan gerçek zamanlı strateji. Sky Citadel için arkadaşlarınızla savaşın ve buradaki tüm toprakların gerçek imparatoru olan herkese gösterin.

Oyun oyunu ve genel ipuçları

Gods and Glory, yönetici, genel ve bilim adamı olarak oynayacaksınız. Yani şehrinizi geliştirmeniz, birliklerle savaşmanız ve yeni teknolojiler öğrenmeniz gerekecek. Ayrıca emrinizde generaller, diğer bir deyişle ordularınızın başındaki kahramanlar olacak. Yetenekli yönetim ve ileri adımların planlanması, rakiplerinizi yenmenize izin verecektir, çünkü küresel haritada krallıklardan birinde bulunuyorsunuz. Kaleniz diğer oyunculardan ve kalelerinden okyanusta küçük bir damladır, bu yüzden arkadaş ve müttefik olduğunuzdan emin olun. Bu en iyi ittifakın bir parçası olarak yapılır, onunla birlikte yeni ve yeni oyuncular kazanır, daha fazla savaş için gelişir. Sonuçta, uzun zamandır bu alanda bir savaşçı olmadığı bilinmektedir.

Kalede inşaat - işlevsellik, benzer türdeki diğer birçok oyunda olduğu gibi uygulanır. Kaynak, askeri, bilimsel binalar inşa ettiğiniz küçük bir bölgeniz var. Örneğin:

  • kışla - 2 adet inşa etmek mümkündür asker toplamanızı sağlar;
  • askeri karargahı - kahraman ve generallerin ordularının kapasitesini arttırır;
  • Üniversitesi - Şehir ve savaş gelişmeleri araştırılıyor;
  • smithy - burada kahraman ve generaller için ekipman oluşturabilir, geliştirebilir, büyüleyebilir, sentezleyebilirsiniz;
  • atölyesi - duvar için tuzaklar ve tahkimatlar oluşturmanıza izin verir;
  • lokali - general kiralayabilirsiniz - ordularınızın güçlü liderleri;
  • kereste fabrikası, apartman binası, çiftlik, yıldız değirmeni, taş ocağı - kaynak binaları, sürekli kaynak üretimi yapan, seviyeyi yükselten üretimini artırmaktadır.

Oyunda sadece dört tür kaynak vardır - ahşap, altın, taş ve yıldız tozu. Her birinin farklı bir amacı vardır ve farklı alanlarda kullanılır. Ayrıca beşinci bir tip var - bir elmas. Görevleri tamamlayabilir, turnuvalarda ödüller alabilir veya gerçek parayla satın alabilirsiniz. İnşaatı, işe alım ve araştırmayı hızlandırmanızı sağlar, çünkü benzersiz generaller ve onlar için nadir ekipman satın alabilirsiniz.

Savaş mekaniği

Dövüşler otomatik modda gerçekleşir, sadece savaşacak birliklerin genel ve türlerini seçebilirsiniz. Toplamda, biri kahraman ya da general olan en fazla beş farklı birlik savaşa girer. Savaşabilecek toplam asker sayısı, generalinizin ayrılma kapasitesine bağlıdır. Tanrılar ve Zafer'de milyonlarca askerle tanışmayacaksınız, örneğin askeri karargahın yedinci seviyesinde sadece 48 askeri savaşa, yani bir takımda 12 askere yönlendirebilirsiniz. Asker kiralama da oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor, çünkü bu durumda bir savaşta 48'den fazla asker kaybetmeyeceksiniz.

asker iki hatta yer alıyor: 10.0003

  • front - yakın dövüş askerleri için, savunma hattı, yüksek bir yaşam göstergesine sahipler;
  • geri - menzilli askerler, büyücüler, şifacılar için, düşmana ana hasarı veriyorlar, düşük bir savunma ve yaşam seviyesine sahipler, ancak yüksek hasarlar.

Kahramanınız veya generaliniz bir büyücü ise, o zaman buna göre arka hatta olacaktır, ancak savaşçı ön tarafta ise.

Gods and Glory programını Bluestacks Android emülatörünü kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Oyun mobil cihazlar için oluşturulduğundan, bir PC'de başlatmak için, önce emülatörü indirin ve yükleyin, ancak daha sonra oyunu içine yükleyin ve oyunun tadını çıkarın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more