Yer imleri

Tanrılar ve Kahramanlar

Alternatif isimler: Tanrılar ve Kahramanlar

Tanrılar ve kahramanlar Çevrimiçi & mdash; ücretsiz tarayıcı çağımızın faaliyet online oyun pazarında benzer ürünler arasında ayırt edebilirsiniz çok oyunculu online oyun tabanlı. Her zamanki oyuncular zaten pall her oyun elfler ve cüceleri görmek için onlara yeni ve daha ilginç ve modern oyunlar nadiren yeni ürünlerin ortamda bizi mutlu şeyler ver için, inan bana. Online oyun Tanrılar ve Kahramanlar benzer oyuncaklar arasında nadir oldukça ilginç setteinga, hoş bir istisna değildir. Oyunlar için alternatif evrenler çok kötü bir başlangıç ​​ve şimdi oldukça iyi dönmeye antik ayar ve kazanıyor ivme ile çok sayıda ürün aldı Fakat, mitoloji dürüst olmak gerekirse. Alternatif fantezi Oldukça iyi, kabul ediyorum. ;)

oyun Tanrılar ve Heroes kaydol çok basit ve sadece birkaç dakika sürer. Tüm yapmanız & mdash gereken; Kullanıcı adınızı, e-posta adresi ve hesabınıza erişmek için bir parola girin. Prensip olarak, resmi istemci yapabileceğiniz aynı şeyler, sadece oyunun web sitesinden indirebilirsiniz. Prensip olarak, bu kayıt Tanrılar ve kahramanlar bitmiş ve nasıl bir şekilde bizim igrulina bakmak zamanı.

Kendi geliştiriciler allık bir şey olduğunu daha ikna

Tanrılar ve Kahramanlar online oyun, vicdan üzerinde çalışmış olan ve daha fazla oynamak. Ve bu olmasına rağmen, bütçe de adam Igroprom bütçesinin bir kısmını olduğunu söyledi. Oyun resim çok güzel ve iyi görünüyor. Bazı oyuncular ve Online oyunu Tanrılar ve kahramanlar çok ciddi mali ödenen oyunların kopyası, ama biz bir ölçüde bunun doğru olduğunu varsaysak bile, o zaman bu bir kopyası çok iyi görünüyor izlenimi rağmen. Yani, biz farklı özelliklere ve becerilere sahip beş karakter türlerinden birini seçmek için fırsat var. Menü biz değil, başka bir türü vardır, ama ne yazık ki, onun için Tanrı ve Heroes oynamak için. Her kahraman sürekli onun oyun sırasında onu takip edecek ve olası tüm yardımı işlemek için tanrılar-patronları, bir çift vardır. Aslında bu iki tanrı herkes tapan & mdash; Bu size bağlı. Bu seçim, bu arada, çünkü savaşta size yardımcı olmak için kölelerinin ne dua tanrı, bağımsız fonksiyon ve eleman üzerine, oyunun en önemlilerinden biridir. Bunlardan yakın, aslında, oyunun tüm ana olaylar dizisi gerçekleşir. Scout, örneğin, çağırabilir veya nimf bronz heykeller. Bu asistanlar oyunun ilk dakika olacak gerçeği güvenmemelisiniz. Onlar hala para kazanmak gerekiyor, ama bunu yapmak için, oldukça öngerilme var.

editör karakteri, oyunun başından, hoş memnun işçilik bizi karşılamaktadır. Prensip olarak, bu mantıklıdır, antik mitler & mdash kahramanları çoğu çünkü; Bu hala yakışıklı. Bu Apollo, Herkül, Achilles ve diğer mitolojik karakterler hatırlamaya değer.

Oyunun mekaniği benzer oyunlardan hiçbir temel farklılıklar vardır. Sen görevler farklı canavarlar kolektsioniruete kupa istriblyaete ve oyun yerlerden biri sıyırma tarafından, adaleti yönetmek ve başka iyi yapmak için gidin. Zanaat üzerinde yoğunlaşarak oyuncular biraz rahatsız böylece oyunda hiçbir ihale tatsız sevindiren,. Ama buna rağmen, tanrılar ve kahramanlar bu oyun gelişim kavramsal vizyonu için gerekli olan bu için eğlenceli ve teşekkür oynamak için. Önemli ölçüde oyunda zaman zaman ortaya çıkan karmaşık durumlarda çeşitli hayatınızı kolaylaştırmak yukarıda anlatılan askeri yardımcıları tarafından ofset fazla olan bir açık artırma eksikliği. Aslında bir asistan oyununda kendi işleve bağlı olarak, bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz olsun. Eğer tamamlamış ne iş ya da ne oyun karakteri seviyesi tarafından belirlenen bazı kölelerinin işe erişim.

zorluk düzeyine ve oyun aynı zamanda bütün bir ordu gibi, konum ve arkadaşlarınız ve oldukça yüksek düzeyde varsa, sadece bir grup değil var demektir senin prespeshnikov, miktarına bağlıdır. Bu çok daha ilginç ve eğlenceli hale online oyun Gods and Heroes oyna :).

Özetle, oyun hoş o mevcut eksiklikleri bile bir göz ile, bizi memnun olduğunu fazlalaştı. Bunu seveceksiniz Online oyun Gods and Heroes Oyna, yalnızca geniş ve heyecan verici online dünyanın gerçek fatihi olmaya hazırız karar vermeniz gerekir. Kaydolun ve hatta tanrılar sizin açıkları hakkında öğrendim hak olduğunu kanıtlamak!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more