Yer imleri

Altın dönüm

Alternatif isimler: Altın dönüm, Altın dönüm
Sizin ve arkadaşlarınız için

Altın Dönüm oyunu

Tüm olası tezahürlerinde sanal çiftlikler oyuncuların kalbini uzun süre ve uzun süre kazandı ve bu nedenle Golden Acres oyunu mahkemeye geldi. Kendi işinizin gelişimi için gerekli olan her şey var, ama en önemlisi, bu büyüleyici çalışma ile arkadaşlarınızla birlikte başa çıkabilirsiniz.

Altın Dönümlük rüyasıyla gerçeği arasında yatan tek şey kayıttır. Prosedür basittir ve fazla zaman almaz, ancak hiçbir şeyi indirmenize gerek yoktur, çünkü tarayıcı tabanlı bir oyuncakla çevrimiçi oynayabilirsiniz. Ancak, bir Facebook hesabınız varsa giriş daha da basitleştirilebilir, sadece Facebook ile oturum aç düğmesine tıklayın ve tek bir tıklamayla çiftçi olacaksınız.

Etkinliği arkadaşlarınızla paylaşırsanız, eğlencenizi yeni sitede paylaşacaklar ve başarılar kişisel yazışmalarda tartışılabilir. Oyunun ayrıca planları, güncellemeleri ve oyun anlarının düzenli olarak duyurulduğu kendi sosyal sayfası vardır. Aniden oyunla ilgili sorularınız veya zorluklarınız varsa, orada yardım isteyebilirsiniz.

Panama şapka giy, alana gidiyoruz

Golden Acres oynamaya başlama zamanı. Dışarıda bir kar fırtınası veya sonbahar yağmuru olsa bile, Golden Acres her zaman ilkbahar-yaz çalışmalarının ortasındadır.

Her şey köyde trenle gelmenizle başlar. Duraktan giden yol doğrudan evinize götürür, bu yüzden kaybolmayın. Ancak emlak ne kadar yakın olursa, işin bunaltıcı olacağı o kadar net olur. Toprağı yetiştirmeye başlamadan önce, burada bulunan birkaç yapıyı onarmanız gerekecek.

Sizinle tanışacak ve Freddy'nin keçisiyle tanıştığı için çok mutlu olacak. Her şeyi biliyor ve herhangi bir çabada yardım etmeye hazır. İlk adım, Freddy'nin bilgilendireceği gibi evi ve ahırı düzeltmektir. Ancak endişelenmeyin, görev sıkıcı görünmeyecek, çünkü tek yapmanız gereken her binanın çatısının üzerindeki buluttaki çekiçe tıklamak. Binaların yeniden yeni hale gelmesi sadece birkaç saniye sürecektir.

Görüntü simgelerine sahip bu tür bulutlar, arazi tahsisleri, binalar, ekipmanların her arsasında görünecektir. Yapmanız gerekeni gösterirler: onarım, inşaat veya iyileştirme, ekmek, su, hasat vb. d.

Çiftlikte her zaman çok iş var ve hiçbirini ertelememelisin:

  • Yeni binalar inşa et
  • Zaman içinde geliştirin
  • Toprağı Yetiştirmek
  • Bitki daha çeşitli bitkiler
  • Zengin hasadı topla
  • Tüm canlıları bitki
  • Piyasada satış ve satın almak
  • Küçük bir çiftliği büyük ve karlı bir çiftliğe dönüştür
  • Arkadaşlarla sohbet et

İlk başta, Freddie her eylemi isteyecek, daha sonra tahtada, görünüşünüzden önce bile burada duran tüm görevlere bakacak. Yeni siparişleri görüntüler ve tamamlanan öğeleri işaretler. Listedeki her şey yapılır yapılmaz, kaybolur ve yenisine yol verir, böylece oyunu Golden Acres'i sonsuzca oynayabilirsiniz.

Mükemmellik için sınır yoktur

Tarım simülatöründe sizi çeken şey, araziyi sonsuza dek geliştirme ve yeni araçlara erişim fırsatıdır. Kendi yetiştirdiğiniz hammaddelerden ürün üretimi için değirmenler, fırınlar, fabrikalar ve fabrikalar inşa ederek mal üretmeye başlarsınız.

Golden Acres iPlayer'da her katılımcı pazardaki çalışmalarının sonuçlarını sunarak geri kalanını aşmaya çalışır. Çarşıya daha sık bakın, çünkü bazen yararlı ve hatta değerli eşyalar burada görünür. Bu tohumlar, hayvanlar, makineler, aletler için geçerlidir. Bazıları pahalıdır, bu yüzden hiç durmayan kalkınma için yeterli sermaye kazanmaya çalışın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more