Yer imleri

Altın Çiftlik

Alternatif isimler:

Golden Farm, Android çalıştıran mobil cihazlarda oynayabileceğiniz en iyi çiftliklerden biridir. 3D grafikler karikatür tarzında ayrıntılı ve renklidir. Görüntünün kalitesi, diğer şeylerin yanı sıra cihazın performansına da bağlıdır; bu, bir akıllı telefon veya tabletin amiral gemisi modeline sahip olmayan kişiler için basitleştirilmiş grafiklerle oynama fırsatı verecektir. Seslendirme gerçekçi, hayvanlar ve etraflarındaki dünya inandırıcı geliyor. Müzik eğlenceli ama uzun süre oynamak yorucu olabiliyorsa bu durumda ayarlardan kapatabilirsiniz.

Altın Çiftlik, günlük yaşamın koşuşturmasından kaçıp sakin bir taşra köyü olan'ye kaçmak ve orada çiftçiliğe başlamak için bir fırsattır. Bu keyifli ortamda kimse sizi aceleye getirmeyecek, sizin rahat ettiğiniz tempoda oynayacaksınız.

Başlamadan önce oyun mekaniğini ve arayüzünü anlamak için kısa bir eğitim alın. Bundan hemen sonra çiftliğiniz için bir isim bulmanız gerekiyor, isterseniz bunu daha sonra değiştirebilirsiniz.

Android'de Altın Çiftlik'te bundan sonra yapılacak çok şey var:

  • Alanın inşaat ve mahsul için temizlenmesi
  • Yeni binalar inşa edin ve mevcut binaları yükseltin
  • Tarlaları ekin ve hasat etmeyi unutmayın
  • Hayvanları ve kuşları alın, besleyin ve bakımlarını yapın
  • Bitişik arazileri satın alın ve çiftlik alanını genişletin
  • Komşu köyün sakinleriyle tanışın ve onların emirlerini yerine getirin
  • Yerel göletinizde balık tutma
  • Diğer çiftçilik oyuncularıyla tanışın, iletişim kurun ve birbirinize yardım edin

Bu, Altın Çiftlikte karşılaşacağınız ana görevlerin küçük bir listesidir.

Oyunun başında kaynaklar oldukça sınırlıdır, bu nedenle seçiminizi göz önünde bulundurmaya ve yalnızca en büyük karı sağlayacak olanı inşa etmeye değer; dekorasyonlar, işletmeniz istikrarlı bir gelir elde etmeye başlayana kadar ertelenmelidir. Yiyecek ve inşaat malzemelerinin depolandığı ahır ve kule çok önemli bir rol oynamaktadır. Her fırsatta bu binaları iyileştirmeye çalışın çünkü her zaman çok az yer olacaktır.

Yerel sakinlerden gelen emirleri yerine getirmenin yanı sıra diğer oyuncularla ticaret yaparak da para kazanabilirsiniz. Bu iyi bir gelir getiriyor ancak piyasayı takip etmeniz ve talep gören daha fazla ürün üretmeniz gerekiyor.

Köyde sinema, kafe, hediyelik eşya dükkanı ve diğer binalar inşa edin, bu sakinleri memnun edecek ve size ek gelir getirecektir.

Diğer oyuncular arasında arkadaş bulabileceğiniz ve bir dernek kurabileceğiniz yerleşik bir sohbet var.

Tatil boyunca ilginç ödüllerle temalı eğlence sizi bekliyor.

Oyuna her gün giriş yapın ve bunun için bir ödül kazanın.

Oyun içi mağaza, ürün çeşitliliğini düzenli olarak günceller; burada oyun içi para birimi veya gerçek para karşılığında birçok yararlı öğe satın alabilirsiniz.

Golden Farm'ı yalnızca internet bağlantınız varsa oynayabilirsiniz.

Golden Farm, bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Güzel bir ortamda çiftçiliğin tadını çıkarmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more