Yer imleri

Goodgame Galaxy

Alternatif isimler: Galaksi

Oyun & nbsp; Goodgame Galaxy & ndash; ücretsiz tarayıcı tabanlı multiplayer strateji. Bu alan simülasyon hangi aracılığıyla yeni sanal uzay istasyonu komutanı olur. Goodgame Galaxy kaydı artık gerçek bir astronot, çünkü sen, onun çocukluk hayallerinin düzenlemesini hissediyorum, uzaya kadar götürür! Fakat kendi istasyonu & ndash yönetmek; tüm bu heyecan verici fırsatlar fantastik oyun Galaxy değil. Eğer sağlam bir temel oluşturmak başarırsanız, zamanla size gökada fethetmek ve burada tam teşekküllü bir usta hissetmek mümkün olacak!

& nbsp oynamak edebilmek için, 600 piksel, internet erişimi ve modern tarayıcıda, Galaxy, sadece ortalama bir yapılandırma uzantısı ekranı 800 & süreleri ile bir bilgisayara ihtiyacınız var. Oyun Galaxy çok az zaman alır katılın. Free & raquo Play Sen, bir e-posta adresi girin bir şifre oluşturun ve & laquo tıklamanız gerekiyor;. Bir hesap oluşturarak, burada kullanıcı sözleşmesini kabul. Oyun Galaxy sana şimdi mevcuttur!

başında, nerede başlar anlatacağım bir kişisel asistan, bir araya gelecek. Tabanına İlk kez güvenle saldırıların korkusu olmadan büyümek, böylece korumak için kurulacaktır. Sen sen bir yerleşim birimi inşa etmek ve nüfus karşılamak mümkün olması için belirli bir süre verilir. Açık Menü & laquo; İnşaat & raquo; Kolayca doğru yerde bir yerleşim birimi koyabilirsiniz. Şimdi nüfus toplamaktır Missy, gidin. Sonuçta, kendinizi farklı işlemleri gerçekleştirmek için mümkün olmayacaktır, hem de yaklaşan fetih başarılı olmak için. Sonra bir nükleer reaktörün inşası olacak. Onun enerjisi eşyalarını boyunca yaşam destek önemli işlevleri çalıştırmak için gereklidir. Şimdi uzay istasyonunda temelini atmıştır ki, bu araştırma merkezinin inşaatı için alınacak zamanıdır. Sonuçta, bu yüzden bilim ve teknolojide yeni başarıları kilidini olacaktır. Ve şimdi fütüristik teknolojileri araştırma için zaman gelir. Neden başlamazsa, örneğin, bir lazer silahı ilk seviye? Sonra plazma topu, ve EMP yayıcı ve railgun tabanca ve iyon beamer gidin. Bütün bu veritabanı koruma derecesi artar ve daha güvende hisseder.

Goodgame Galaxy, zamanla, olasılıklar ilk daha geniştir olacak seviyeleri ile oynamak beri. Üçüncü seviyesine ulaşmıştır, zaten o saldırılarda kullanılacak gemilerin üretimi için bir fabrika inşa edebilirsiniz. Kendi olmak gemileri üretin. Ve daha gayretli & ndash olmak; Bu çok bağlıdır! Gemi hazır olduğunda, size saldıracak filosunun başında bulunmaktadır. İşte eğlence başlıyor nerede! Kart sektörünü açın ve ilk düşman üssüne saldırı. En azından Goroksov alın. Neden nix arasında onları getirmek değil?

Her görevin yerine getirilmesi için özel bir ödül dayanıyor olduğunu belirtmekte yarar var. Tek görevi tamamladıktan sonra, pozisyon almak ve bir kez daha yeni bir iş yapmaya. Kendi tabanını oluşturmak ve galaksi kaynakların pahasına genişletmek ederek, iyi yoldaşlar elde etmek düşünmek olabilir. Durumu müttefikleri anlamlı online dünyada Goodgame Galaxy sizin konumunu güçlendirmek. Ancak, kesinlikle onların planlarını gerçekleştirmek ve galaksiyi yönetmekte mümkün olacak!

Eğer oyunu Galaxy oynamak gibi

, savaşlarda katılan, onların taktiklerini göstermek için büyük bir fırsat olacaktır. Eğer hareket planı daha vicdanlı, daha duyarlı sonuçlanacaktır. Müsterih ol! Elinizde tüm!

macera, renkli, zengin, dinamik tasarım Goodgame Galaxy uzun bir süre en keyifli deneyimi Sevgili fanlar! Kendi deneyimlerini deneyin! Başarı tüm çabaları eşlik edelim! Eğlenin! Tadını çıkarın! & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more