Yer imleri

Kentsel Savaş

Alternatif isimler: Kentsel Savaş

Urban Savaşı Online & ndash; ücretsiz tarayıcı tabanlı strateji MMORPG, arsa günümüz gerçek olayları yansıtmaktadır. Eğer sadece bir yumruk gibi güçlü bir argüman kullanarak ve şaşırtıcı yaratıcılık göstererek, zulüm görünmüyor, hayatta kalmak için savaşmak zorunda Bu savaş simülatörü. Kentsel savaş oynamaya başlayarak, kitle kavga katılmak için vatandaşların geçen cesur soygun yapmak için diğer oyunculara saldırmak dükkanları ve restoranları ziyaret ve hatta kendi iş başlayabilirsiniz. Eğer klana katılmak için karar verirseniz, o zaman şansınız bile geniştir. Eğer onun destekçileri ile birlikte mümkün olacak hangi katılan, örneğin, heyecan verici bölgesel savaş için, atın. Zevkinize ve fikir fırtınalı hayat bir kereden fazla, kendi ekip oluşturmak için ise ndash için & oluştu; Kentsel Savaşı browser oyunu sadece sizin için oluşturulan! & Nbsp;

indirmek ve gerekli değildir herhangi bir şey yüklemeniz. Tarayıcı penceresinde doğrudan olabilir heyecanlı maceralar keyfini çıkarın. Tüm bu oyuna & ndash girmek için muktedir gereklidir; Kentsel Savaşı kaydı. Ana sistem gereksinimleri Adobe Flash Player yüklü olması gerekmektedir. O inmesi ve bilgisayar ortalama yapılandırma böylece diğer parametreler düşüktür. Bir hesap oluşturma işlemi zaman alıcı değil. Sen Urban Savaşı oynamak istiyorum hangi tarafı seçmek zorundasınız. Sen bir hukuk destekçisi haline gelebilir, ya da kaos olarak anılacaktır çeteyi girmek için. Bundan sonra, oyuncu adı, e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz. Şimdi basabilirsiniz & laquo; Play & raquo; ve deli olayların girdap içine dalma.

kasaba olağanüstü sakinleri yakın onları karşılamak gerekir iki gruba ayrılır gibi. Meşru güç suçla mücadele, ancak bazen dürüst vatandaşlar nakit karşı değildir. Onlar da sık sık kendisi iyi bir gelir getiren başka işlerini, şantaj olarak katılıyor. Ceza çeteler zaman onları çünkü, saldırı ve soygun & ndash için, hukuk temsilcilerini rahatsız bütün; Her zamanki şey, onlar nefes budur. Eğer haline Kim, daha önce ciddiye işlerini yapabilir, otomatik sınama mücadele geçmek zorunda. Bu ile rahat olsun ve dövüş sisteminin prensibi anlamak. Bundan sonra onların özelliklerini pompa ve gerçek oyuncularla düellolar yapmaya başlayabilirsiniz.

savaşta başarı şans değil, aynı zamanda karakter özellikleri gibi faktörlere de bağlıdır. Daha iyi sağlık, güç, dayanıklılık, çeviklik, tepki & ndash pompalanır; daha fazla şansı düşman üstesinden gelmek için. Ayrıca potansiyel bir rakip düzeyindeki fark dikkat. Ayrıca bir enerji rezervi olarak böyle bir tedbir için dikkat etmeniz gerekiyor. Kimseye saldırı olamaz, çünkü enerji depolama olmadan, çevrimiçi kentsel savaş çalınamaz. Kaybedilen enerji zamanla restore, ancak iktidarı alarak bu süreci hızlandırabilirsiniz. & Nbsp;

Her zafer deneyim ve para miras getiriyor. Ama biriken fonlar nerede ve ne geçirdi ve olacaktır. Oyunu TownWars ekipmanı, silah, giysi ve aksesuarların geniş bir yelpazede satın alabileceğiniz bir butik ve alışveriş merkezini ziyaret önermektedir. Ayrıca yerleri Center avukatlar ve kriminologların olarak uzak bakma bir restorana sahiptir. Ayrıca sanayi bölgesi konumda bulunan bir DIY mağaza vardır. İşte üretim için gerekli çizimleri satın aldı. Mağaza ve seviyesi 10 başarı ile butik geçecektir şey stüdyoda geliştirilebilir.

Kentsel Savaşları online oyun & ndash bir başka özelliği ise; iş geliştirme. Çadırın başında sosisli ile duruyor. Bu küçük olsun, ama hepsi aynı kurumsal ve kar için çalıştırmak gerekiyor. Eğer kendi zaten neyi geliştirmek, başka girişim alacak zamanla, geliştirilmesi ve zengin, sen üretimini hızlandırmak mümkün olacaktır. Orada perakende satış dört düzeyi vardır ve sosis Sojuzpechat, meyve suları, su ve köfte takip sonrasında. Bir işin Durumu düzeyinde, başka hangi hem bağlı değildir.

Nihayet kentsel savaş oyunu yararlı tekniklerin bir listesini etkinleştirmek verdiğini söylemek için değer. CRP için restoranda teknikleri Edinsel veya Öğr sanayi bölgesinde ekstre edilmiştir. İşte mücadelede çok yararlı tekniklerden 9 şunlardır: Onun tahmini, Requiem, Kan Kan, Şifa, Counterstrike, resepsiyon, Kana Susamış ve Combo yanında Strike hile.

oyun için kendilerini zasyadet sadece zaman mümkün olacak oyunun potansiyelini değerlendirmek. & Ndash deneyin; ve bunu seveceksiniz! İyi şanslar!

nbsp;

 

Kentsel Savaş online kayıt