Yer imleri

Gothic 2

Alternatif isimler: Gothic 2

Oyunu Gothic 2 eylemleri üçüncü kişinin yer aldığı, üç boyutlu bir bilgisayar oyunudur. Bu oyun Gotik ilk bölümünde bir devamıdır.

Oyun veya ön sipariş oyun disk resmi web sitesinden Gothic 2 indirin. Ayrıca oyunu Gothic 2 Bu erişimi sağlayan başka bir sitede olabilir indirmek.

Eylem Gotik ilk bölümünde meydana geldikten sonra

oyunda Gothic 2 Olaylar birkaç hafta geliştirmek.

Bilgisayar oyunu Gothic 2 Karakteriniz yönde birini seçin

olabilir

1) Paladinler - yakın dövüş silahları ve runes (yıkım ya da restorasyon) var. Sipariş esas Palladino Rab Hagen. Paladinler Horinise bulunmaktadır.

2) Yangın Mages - Masum manastır sakinleri vardır. Archmage yangın Pirokar dairedir.

3) Mercenaries - bir yakın dövüş silahı olarak ve çok kullanılabilir. Onları öğrenmek için sihirli paladineler veya mageler çok daha değerlidir. Onlar bir çiftlikte Onar bulunmaktadır. Lee - Bu paralı kaptan. Sonra bir avcı ejderha olur.

Oyun boyunca tüm bu sınıflar alt sınıflara ayrılacaktır. Bölümü beceri ve karakter yeteneklerini geliştirme gelecektir.

:

Heyecan verici bir oyun Gothic 2 silah ayrılmıştır

1) Melee Silah - İki elli ve (bıçak, kılıç, balta Tek-El).

2) Dönüşümlü Silah - yay, yaylı tüfek olduğunu.

Bölümlere ayrılmıştır

Gothic 2 oyunu,. Oyun, sadece altı bölümden oluşmaktadır her biri kendi eylemlerini ve yeni kahramanlar ortaya çıkmaktadır

1. Tehdit - Bu ilk misyonunu bulduğu ilk bölüm olduğunu. Bu bölüm ciddi olaylar meydana gelmez. Bölüm araştırmadan oluşur, arkadaşları ile toplantılar, beceri ve kalkınma deneyimini geliştirmek. Bu bölümün temel amacı, tüm becerilerini kaybetmek değildir.

2. Koloni dönmek - Eğer iyi bir hazırlık ve sabır gerekir, ikinci bölüm,. Bu bölümde, aslında dost karakterleri uymayan, çoğu her şekilde size kaçmak ya da savunmak zorunda kalacak kime düşman karşılaşacak.

3. Masum Gözler - Bu karmaşık görevler çok sayıda olacak üçüncü bölüm vardır. Bu bölümde savaşlar aslında olmayacak.

-4. Dragons Avcılık - Bu savaşlar dolu dördüncü bölüm vardır. Bu bölüm boyunca, sürekli düşman, ejderha ile savaş yapmaya ihtiyacınız olacak.

5. Kalkış - çok zaman bir soruşturma, konuşmaları ve çözülüyor entrika harcamak gerekir beşinci bölüm.

6. Salonlar Irdorata - Bu, sizin en güçlü düşmanları yüzleşmek zorunda, ancak onların deneyim ve becerileri, bunları işlemek hangi altıncı bölümde, sonuncusu.

Eğer açıklamasına göre ilgisini eğer

Ve böylece, bu erişim sağlayan herhangi bir sitede yapabilirsiniz oyun Gothics 2 indir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more