Yer imleri

Gothic 3

Alternatif isimler: Gothic 3

Oyunu Gothic 3 eylem Gotik ikinci kısmının olaylardan sonra geliştiği bir bilgisayar oyunudur. Oyunda Eylemler anakaradaki Midland geliştirilmiştir. Seçtiğiniz olayların sonucuna bağlı olacaktır İşte size oynamak kimin için partiyi tercih etmek gerekir.

Oyunun resmi web sitesinde veya bu erişimi sağlayan başka bir sitede yapabilirsiniz Gothic 3 indirin. Ayrıca bilgisayar oyunu Gothic 3 torrent, popüler dosya downloader üzerinden indirebilirsiniz.

Gothic 3 oyun size geçen oyun için üç seçenek sunuyor:

1) Masum için - bu durumda, isyancıların tarafını alıyor. Onların kampları kıtada bulunan ve orklar ile savaş vardır. Onları dönmek için kendi topraklarını ve hedefe aldı.

2) Beliara için - bu durumda size Assassins tarafına çekmek. Çok zengin kişidir. Onlar çok iyi savaşçılar mücadele için en iyi arena onların topraklarında silah farklı türde sahip olarak kabul edilir.

3) Adanosa için - Adonasa seçerek, ork tarafına çekmek. Oyun Gothic 3 Orklar tüm arazi kapmak isteyen bir savaşçı insanlar vardır. Onlar sonra şehir şehir yakalamak istiyoruz.

Ayrıca oyunda Gothic 3: Forsaken Gods diğer kesirler (küçük) var:

1) Nordmartsy - sakinleri Nordmar arazi vardır. Onlar mükemmel savaşçılar ve demirci olarak kabul edilir. Onların sihirli maden orcs yakalanan ve onu geri almak için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. Bu sitede Karakteriniz bu tür silahları oluşturmak için ne kadar yararlı bilgi, elde edebilirsiniz.

2) Wanderers - ormanlar Myrtana yaşayan bir halktır. Onlar doğayı seviyorum ve yolda tüm tahrip orcs, nefret ediyorum. Onların liderleri sadece doğanın dilini bilmek Druid'lerin vardır. Sadece druids karakter sihirli öğreteceğiz.

3) Nomads - çölde yaşamak bir insan. Onlar karavanlar, madenleri ve köleler suikastçılar gitti saldırı.

Eğer farklı görevler açmak ya kapanacak Maçtan önce, belirli eylemlerin çözümleri sesle görünecektir. Ve de size düşman olan arkadaş ve hangi karakterler bağlıdır.

In-Game Gothic 3 silah nordmartsy üretilmiştir. Ya karakter bu yeteneği öğrenebilir.

Bilgisayar oyunu Gothic 3: Forsaken Gods bölge üç bölgeye ayrılır:

1) Nordmar - sert bir iklime sahip bu karlı bölgesi.

2) Varant - sıcak bir bölge, katı çöl.

3) Myrtana - Bu, yeşillikler içinde, tüm ormanları sokuldu en güzel bölgesidir. Bu güzel şelaleler ve nehirler dolu.

Oyunun üçüncü bölümünde, Gotik yeni dövüş sistemi bulabilirsiniz. Bütün olaylar size bağlı olacaktır. Ayrıca yolda bir yüz yeni karakterler karşılamak ve ne büyük bir oyun dünyayı göreceksiniz.

Karmaşık ve basit görevler çok sayıda gerçekleştirmek zorunda. Ayrıca biten sizin seçiminize bağlı olduğunu unutmayın.

Yeni karakterler, hayvanlar, canavarlar size tanıtmak ve heyecan verici bir yolculuğa gönderir, hangi Gothic 3 inanılmaz dünyasına dalın.

Bu dünyasını keşfedin!

 

Gothic 3