Yer imleri

Granado Espada: Destiny Çağrı

Alternatif isimler: Granado Espada, Kader Scions

Bugün olacak Granado Espada beri macera ve maceralara dolu bir dünyaya yolculuk: Romantizm XVII yüzyılın ruhuna Destiny online oyun Call of. Bu oyunda heyecan verici savaş kanlı bir maskeli dönüşür. Eğer ayak demir zırh tırnağa korunur, aynı zamanda o dönemin modasına kadar devam edemez varsayalım. Bir kaşkorse veya lüks önlük gibi bu kez gür bir şekilde dekore edilmiş kostümleri dolum Heroes oyunları. Hikayenin oyuncu (bu Yeni Dünya olduğunu tahmin edebilirsiniz gıyaben) yeni keşfedilen hayali kıta araştırmak için gönderilir. Göz alıcı grafikler ile birlikte, işitme, sadece heyecanlı maceralar dünyasına toplam daldırma katkıda klasik enstrümantal müzik, okşamak olacak.

oyun Granado Espada için: Destiny Çağrı ana site Granado Espada indirilebilir oyun istemcisi, ihtiyacı vardır. Şöyle Sistem gereksinimleri şunlardır:

İşletim sistemi: Windows XP, Windows2000, Windows Vista

Minimum: Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, VGA GeForce2 MX400 64MB DirectX 9. 0C

Optimum: Pentium 4 2 GHz RAM 1GB VGA GeForce FX 4TI / Radeon9000, DirectX 9. 0C.

macera dünyasına engelsiz dalma için öncelikle, tarayıcı için herhangi bir uygun Internet istikrarlı bir bağlantısı gerekir ve oyun & nbsp kontrol; Granado Espada: geçmek zor olmayacaktır Destiny Çağrı. Görmek & laquo Lütfen; Kayıt & raquo; Size yeni oyun verilerini girmeniz gerekmektedir

1. Oynamak kimin için karakter için istediğiniz adı düşünmek - Eğer giriş girmeniz gerekir.

2. yeni oyun şifre.

nbsp;

Ardından & laquo; Log & raquo; ve oyunun sunucuya başarılı bağlantısı hakkında mesaj alıyorum. & Nbsp;

Dünya Granado Espada zaten fanlar binlerce çünkü sunucu, aşırı eğer bir süre beklemeniz gerekebilir. Yani oyun Granado Espada: Destiny & nbsp Çağrı, çevrimiçi yüklenmesi biraz zaman gerektirir. Üye Ol & nbsp; Granado Espada: Destiny Çağrı ve oyunun tüm diğer yüklemeler daha hızlı, biz, bilgisayarınızdaki tüm programları kapatın özellikle diğer internetten dosya (torrent istemcileri ve indirme) indirmek için tavsiye ederiz. & Nbsp; Ayrıca oyun sunucusu haftalık profilaksi üzerinde. Ana sayfa ve ndash bulunduğu sunucuda, gösterge statüsü aktivitesini belirlemek mümkündür; Sağ üst köşedeki.

Oyun sunucusuna Granado Espada bağlantı çevrimiçi İşlem tamamlandığında

, size sanal ailenin adını girmek için istenir. Bu ad hesabınız için konumda bulunan tüm karakterler için aktif olacaktır. İsimleri değiştirmek, tüm eski karakterleri silmek, yani seçmeden önce dikkatlice düşünmek gerekir.

Destiny Call of: Granado Espada; kaydı tamamlandığında

sizin için online oyun & nbsp açan bir maceraya atılmak. İlk olarak, oyun kışlaya sizi atar. Onlar karakterler için temel vardır. Onların kahramanları dünyanın Granado Espada yaratılması yapan ve şekillendirme & nbsp vardır, üç karakterden oluşan bir savaş grubu. Oyun Granado Espada yeni bir karakter yaratmak için:; karakter oluşturun & raquo her zaman çevrimiçi Destiny Çağrı & laquo basın;.

Oyun & nbsp oynamak için; Granado Espada: çevrimiçi Destiny Çağrı ve parti kurmak, sen gibi karakter sınıflarının dışında olacağım:

1. Savaşçı: Büyük fiziksel gücü ile donatılmış. Melee ve zırh sayesinde güçlü uzun süre yaşayabilir. Bu nedenle bir mesafeden saldırıyorlar grubun, geri kalanını kapsayacak şekilde bu sınıf kullanmak gereklidir. & Nbsp;

2. Silahşör: Ateşli silahlar modifiye edilebilir daha fazla zarar, konusunda uzmanlaşmıştır. & Nbsp;

3. Scout: Yardımcı dekolmanı müttefikleri iksir kullanarak ve düşman tuzaklar zayıflaması güçlendirilmesi, şifa amaçlı.

4. Mag: müttefiklerinin kisvesi altında bir mesafeden büyü açtığı kitlesel hasar üzerinde duruldu. Belki bir büyü & laquo harcamak; levitation & raquo; ve melee için yenilmez hale gelir. & Nbsp;

5. Elementalist: elemanlarını kontrol büyük hasar geçerli olabilir, hem de müttefik askerlerine koğuşları doğrudan yönlü sihirbaz. Eksikliği & ndash; çok zayıf savunma.

nbsp;

Gördüğünüz gibi, her sınıf kendi özellikleri, güçlü ve zayıf yanları vardır. Online oyun Granado Espada & nbsp; Bir karakter adı ve cinsiyet seçmek için sağlar. Ilk tek karakter oluşturabilirsiniz anda, ama basit eğitim misyonlarına geçtikten sonra birkaç daha oluşturun. Artık online & nbsp oyun; Granado Espada: Destiny Çağrı, benzersiz becerileri, silah ve özgün görünümü ile daha yeni karakterler, size kışla yaratabilirsiniz.

ilk karakteri oluşturduktan sonra kadroda kendisine yer alıyor. Destiny Call of: Granado Espada; şimdi & nbsp oynamak uygun. Görünüm ekipman & raquo; cephane karakter Basın & laquo görüntülemek için;. Oyunun mühimmat gerçek biçimi her sınıf için. Temel Silahşörler bir savaşçı ve ndash için ateşli silah, için; kılıç ve zırh. Ekipman almak canavarlar ile kavga olmak ya da para ile satın olabilir.

Oyunda para kazanmak için en iyi yolu büyük savaşlar üçlü piyasada istenmeyen eserler satmak peşinde. Yani daha dikkatli harcama kavgadan sonra hazineleri süpürme ve daha taşımak deneyin. Bu öğelerin çoğu kullanışlı gelmiş edelim, ama onlar satmak için karlı olabilir. & Nbsp;

Şehirde kendi dar uzmanlık sahip farklı bayi bulacaksınız

1. Tüccar ateşli & ndash; Bu Silahşörler Satılık tabancalar, tüfekler, mermi ve cephane üzerindedir.

2. Silah Bayi & ndash; böylece askerler kılıç, zırh, miğfer ve silah satıyor.

3. Tüccar büyülü aletler & ndash; Böylece sihirli değneklerini, tılsımlar, küreler ve: Bu büyücüler ve Elementalists ürünleri vardır.

4. Tüccar araçları & ndash; sağlık ve mana doldurmak için iksirler satıyor. Ayrıca kabukları ve karakterleri KULLANILAN diğer öğeleri satıyor.

5. Smith & nbsp; - Savaşta silah ve zırh yıpranacaktır, bu yüzden bir tamir gerekir.

nbsp;

Granado Espada In: Destiny Call eğlenceli ve sıkıcı değil oynarlar. Üç sırasına - Sen ailesinin bir parçası olarak oluşturulur heyecanlı maceralar katılacak. Eğer bir aile oluşturmak ana görevi onun evrenselliğini sağlamaktır. Yani, ailenizin her üyesi kendi akrabalarının dekolmanı tamamlayıcı olmalıdır edilmektedir. & Nbsp; Yönet Böyle dekolmanı çok basittir. Sadece bir oyun karakteri kontrol ve diğer geçmek için fırsat var ve Kadrosu diğer üyeleri takip.

& nbsp verir Romantizm ruhu içinde macera ve macera; oyun Granado Espada: Destiny Çağrı, sizi bekliyor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more