Yer imleri

Büyük Savaş

Alternatif isimler:

Büyük Savaş, geçmişin en büyük imparatorluklarından birine adanmış sıra tabanlı bir stratejidir. Oyun Android çalıştıran mobil cihazlarda oynanabilir. Grafikler iyi ve oyun çekici görünüyor. Seslendirme profesyoneller tarafından yapıldı, müzikler hoş.

Büyük Savaş'ta büyük Roma İmparatorluğu'na boyun eğdirmeye ve onun hükümdarı olmaya çalışacaksınız.

Bunu başarmak için şunları denemeniz gerekecek:

  • İyi korunan bir kamp inşa etmek için inşaat malzemeleri ve diğer kaynakları çıkarın
  • Farklı türdeki birliklerden oluşan güçlü bir ordu oluşturun
  • O dönemde var olan ünlü generalleri kendi tarafınıza kazanın
  • Savaşçılarınızın silahlarını ve zırhlarını yükseltin
  • Savaş alanında farklı türde taktikler kullanın ve aralarından en etkili olanı seçin
  • Savaşçılarınızın ve komutanlarınızın becerilerini geliştirin
  • Düşman ordularını yenin ve yeni bölgeleri ele geçirin

Tüm bunları Grand War Android oynarken yapacaksınız.

Başlamadan önce, ipuçlarını kullanarak oyun arayüzü hakkında her şeyi öğreneceğiniz eğitimi tamamlayın.

Oyunun ilk dakikalarından itibaren tüm birlik ve general türleri mevcut olmayabilir. Ne kadar uzun süre oynarsanız, önünüze o kadar çok fırsat açılır. Tamamlanması gereken görevlerin karmaşıklığı da siz ilerledikçe artar.

Savaşlar sırasında komutanlarla ilgilenmeye çalışın çünkü bunlar benzersiz karakterlerdir ve seviye atladığınızda yeteneklerini ortaya çıkarma fırsatına sahip olacaksınız. Hangi becerilere sahip olacağınızı kendiniz seçeceksiniz.

Düşmanları yenmek için, görevleri planlarken arazi türünü ve araziyi kullanmayı öğrenmeniz gerekecek. Ayrıca taktikler de önemlidir, her kişi için ayrıdır ve oyun tarzınıza bağlıdır.

Kampın güvenliğine de dikkat etmeniz gerekiyor. Arkasında savunmanın çok daha kolay olacağı, aşılmaz duvarlar inşa edin.

Çevrenizdeki bölgeyi keşfetmek için keşif gezileri gönderin. Düşman birimlerinin fark edilmeden yerleşim yerlerinize gizlice girmesine izin vermeyin. Gözetleme kuleleri ve diğer tahkimatlar inşa edin. Daha fazla fırsat elde etmek için teknolojiler geliştirin.

Kuşatma motorları, düşman şehirlerini ve kalelerini ele geçirmeyi çok daha kolay hale getirebilir, ancak onları taşımak zaman alacaktır.

Gemi, sudaki engellerin aşılmasına yardımcı olacak ve beklenmedik bir yönden gelen ani bir saldırıyla düşmanı sersemletebilecek.

En gelişmiş altın seviyeli generalleri oyun içi mağazadan satın alabilirsiniz. Satın alma işlemlerini gerçek parayla ödeyebilirsiniz, bu şekilde geliştiricilere çalışmaları için teşekkür edeceksiniz.

Grand War Android'i oynamak ilginç, ancak proje hala gelişiyor, yeni seviyeler ekleniyor ve zamanla daha da iyi hale gelecektir.

Oynamaya başlamak için Grand War Android'i indirip yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra İnternet'e yalnızca güncellemeleri kontrol etmek için ihtiyaç duyulacak; oyun sırasında bir veri ağına bağlantı gerekli olmayacak.

Grand War Android, bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek Android'ye ücretsiz olarak indirilebilir.

Roma İmparatorluğu'nu fethetmek ve sayısız savaşçı lejyonuna liderlik etmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more