Yer imleri

Büyük Fantasia

Alternatif isimler: Büyük Fantasia

nbsp;

Büyük Fantasia Online & ndash; ücretsiz bir multiplayer MMORPG oyunu aynı anda fantezi ve anime stilleri birleştirmek. Oyun geliştiriciler - Aeria Games. Yaratıcıları oyun bile en küçük ayrıntı herhangi ihmal etmedi. Proje, dengeli, güzel tasarlanmış, parlak ve unutulmaz. Burada yapacak Tüm tarifsiz zevk getirmek! nbsp; oyun Büyük Fantasia & ndash; birbirlerine ve büyük savaşlar ve ticaret yararlı öğeleri ve karşı bu savaş evcil hayvan yükseltmek ve zindanlarda kötü patronlar ve tehlikeli yolculuklar yok, ve araştırma renkli yerleri boşluk oynarlar. Oyuncu kendisi & nbsp Hatta bir anıt; Kadar yükseltmek için değil belirleme kurullarının gibi şeyler söylemeyi edebiliyoruz. Sizin olanakları neredeyse sınırsız! Yol sıradan çaylak başlayarak, sadece, daha önce birçok izledi yolu geçmek ve kendi kaderini yolunu dönmez. Belli bir gelişme seviyesine ulaştıktan sonra, sizin karakter kişiselleştirebilirsiniz! Herkes, benzersiz özel ve saygın bir diğer mahkumlar olma hakkı vardır!

Online oyun Büyük Fantasia bir istemci olduğundan

, bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Oyunda kaydı Büyük Fantasia istemci İndirmeye başlamak için izin verecektir. Bir hesap oluşturarak, e-posta adresinizi girin, bir parola oluşturmak ve doğum tarihi belirtin. Kayıt gerçeği projesinin kuralları komple kabul ettiğinizi gösterir. Sağ tuşuna basarak, nefes kesen yepyeni bir dünyada kendiniz için kapılarını açıyor! Büyük Fantasia Kayıt & ndash; Dünyada ikamet Bu tür. Şimdi yasal olarak muhteşem arazi ikamet haline! Ancak, iyi bir koşu oyunu böyle minimum sistem gereksinimlerini ihtiyacı unutmamak gerekir:

- OS , Windows ( R ) 98 / XP / 2000 / Vista

- 2 işlemci. 4 GHz Intel Pentium 4,

- nbsp; Sabit diskinizdeki 2 GB boş alan;

- Video nVidia GeForce FX 5200 veya ATI Radeon 9600;

- Ses DirectX 9 ile uyumludur. 0c

- 512 MB RAM;

- Internet 56 kbps Modem veya DSL / Kablo.

PC sağ konfigürasyona sahiptir Sadece eğer

, tam orada hiçbir bozulma olmadan oyun keyfini mümkün olacak.

fantastik evrene Herkes Büyük Fantasia Siwa Adası basit acemi oynamaya başlar. Bu adada rahat, hem de gerekli bilgiyi edinir. Ve biz ileriye taşımak gibi kendiniz için sınıflarından birini tercih fırsatı keşfedeceksiniz. Bir savaşçı olabilir ve mükemmel bir okuyucu ve ihtiyacı olanlara şifa meşgul veya döküm dönüşmesi ve en güçlü büyüleri sahip muktedir yolunu seçmek, uzun mesafelerden savaş misyonları ile başa çıkmak için bir avcı olmak için, gücünü ancak cesareti ile tanınır. Her biri kendi özel beceri sınıfı ve gelişmenin önceden belirlenmiş yolu. Ama o kadar dallı, bu yüzden seçim her zaman sizin. Örneğin, bir seviye 15 tekeri zaten master veya Necromancer yolu arasında seçim yapmak, bir sihirbaz olma ve seviye 30 ulaşmaktadır. Karakter seviyesi 65 ulaştıklarında, sadece yetiştirmek ve onların gelişimi bireysel bir şekilde gerçekleşir.

mevcut farklı karakterler ve farklı silah için. Ama ölümcül nesneler aşağıdaki fonksiyonel bir amacı vardır: ateşli silahlar ve silah hasar verir, hem de desteklemektedir. Ayrıca orada bir tek elle silah, dvoruchnoe ve sağ veya sol elini kullanmak için. İyi ekipman & ndash; savaşta başarının anahtarıdır! Ona bakmak için zaman ayırın!

Ama silah ve zırh Büyük Fantasia oynamak hangi ile tek şey değil. Olmak ya bulmak ya da satın alabilirsiniz birçok yararlı öğeleri vardır. Bunlar genel arayış ve özel eşyalar için gerekli unsurlardır. Bu arada, dükkan sahipleri NPC'de alışveriş yapabilirsiniz. Oyunda Ticaret tüm iyi gelişmiş ve hatta gerçek oyuncularla fırsatları yapabilirsiniz.

Bir önemli gerçeği Büyük Fantasia Online yerde, her zaman size eşlik hayvan var. Onları eğitmek zorunda itibaren, onlar alabilirsiniz getirileri bağlıdır. Bu hayvanlar sadece taşıma sürüş olarak kullanılan, ama aynı zamanda değerli kaynakları toplamak için yardımcı olur değildir. Geliştirmek mümkün olmanın yanı sıra size verdiği ve sonunda evrim çizgisine geliyor. O zaman size bir kaç sprite ve hayatınızı çok daha kolay alabilirsiniz güzel!

Büyük Fantasia Online bizzat sizin için keyifli olabilir oyunu oynamak için! Sonuçta, tek bir geçişte, bir ekip çalışması gerektiren işlerde yanı sıra siparişleri sadece olacak diş loncalar için bir arayış var. Dernek ve ndash Üye ol; ek özellikler keşfetmeye anlamına gelir. Böylece, yalnız koltuk olamaz hangi görkemli kitlesel savaşlara katılmak mümkün olacak. Kendiniz karar verin!

Hızla eğlenceli topluluğuna katılmak ve tüm avantajlarını heyecan verici bir proje tadını çıkarın! Hayal kırıklığı tehdit değil, sürekli hoş sürprizler için hazırlamak! İyi şanslar! Gülümseme yüzünü bırakmadı olsun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more