Yer imleri

GTA: Episodes Liberty City

Alternatif isimler: GTA: Episodes Liberty City
Oyun GTA

tüm çizgi - kez ve tüm büyüler yapabilirsiniz efsanevi ve başarılı projelerin bir toplamıdır. Oyunun yeni fanlar sayısını birkaç kez büyür Her yıl - yükseltmeleri ve projenin uzantıları dünyada birkaç milyon kişi bekliyor. GTA EFLC pc - oyun için hoş bir hediye. Bu oyun titizlik farklıdır, ve bir sürüm temel unsurları, sadece cesaret yok değiştirmek için hangi projelerin bir sayıya eşit.

Bu proje - tam iki oyun. Onların bağımsızlık uzaklaştırdığına tek şey - düşük süresi. Hikaye Grand Theft Auto: Liberty City Episodes yakından orijinal ile iç içe, ama geliştiriciler eşsiz ve benzersiz yeni bir oyun olayları yaratmayı başardılar. Projenin "subversion" ikisi aynı şehrin açık alanlarda gerçekleşecek gerçeği bile, oyunun genel izlenim yağma yok. Iki tamamen farklı oyunlar oluşturmak için: GTA sonraki bölüm yaratıcıları imkansızı başardı. Oyun oyun başlangıç ​​atmosferik ve anturazhnye farkı hissedebilirsiniz hemen sonra.

EFLC:

arada, önce oyunun başında, yanı sıra hakkında, projeye şansınızı deneyebilirsiniz önce GTA 4 indirmek gerekir. Torrent izci indirirken yardım için kaçmak eğer yükleme işlemi, 15-20 dakika gücü arasında alacak. Oyuna girmeden, hemen projenin temel özellikleri ne anlayacaksınız. Onlar kendi yaşam vizyonu var - Senin üyeleri genel normları ve yasaları kabul tabi olmayan sıradan sokak motosiklet çetesinin hayatın sırlarını biraz açık Lost ve Damned parçası. Ve Gay Tony Ballad - Kayıp ve Damned gibi göz alıcı partiler ve pahalı arabalar, lüks bayanlar ... ve kural ve kanunlara aynı ilişkiyi gösteren zengin tarihi,.

GTA EFLC - Para bir güç sembolü olan modern dünyanın hikayesini anlatan bir oyun. Projede büyük değişiklikler kadar, ancak, tüm bu büyük oyun ve serin grafikleri ile telafi edilir değildir. Daha kolay "temel eğitim" için yapmak için, bu oyun arsa özellikle oyun etkilemez ki önlem almak - bu doğru atmosferi yaratmak için artık burada ihtiyaç vardır.

GTA EFLC oyunda samimi olmak gerekirse, hangi, istisnasız, projenin tüm hayranlarına hitap edecek, arsa-gerçekten, ana şey gerekmez - tüm rakiplerinizi yok etmek. Ama tamamen farklı bir oyun stratejileri uzun büyüleyecek. Böylece karakterize olması muhtemeldir - motosiklet kardeşlik tüm üyeleri uzun sadece arkadaş, aile olmaktan çünkü Örneğin, "bisikletçinin destan" Eğer, prestij ortakları kazanmak zorunda değilsiniz. Gerekli hemen hemen tüm konular yumrukları ile çözmek Ama nerede Tony Ballad, tamamen farklı, yanlış ve haksız dünyayı alacak. Içinde projenin tüm temel avantajları gösterilen GTA EFLC Video römork kaldırıldı. Ondan size yeni mini-hedefler ve görevler hakkında öğreneceksiniz. Ilgisini?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more