Yer imleri

Grand Theft Auto: San Andreas

Alternatif isimler: Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas video oyunu serisi Grand Theft Auto başka projesidir. Ana oyun doğrultusunda, beşinci. Elektronik versiyonu 2005 yılında ortaya çıktı. Ama sadece 2010 yılında Rus oyun varmadan. Bu hattın önceki tüm sürümleri gibi, tüm eylem, tek bir karakterin etrafında yer alır. Ancak, & nbsp; daha önceki oyunların aksine, burada oyuncu kıyafet üzerinden değil, sadece onun karakterini değiştirebilir, fakat aynı zamanda şekil değiştirmek için. Örneğin, takma ad CJ olan ana oyuncu, spor salonu ziyaret dayanıklılık ve delme gücünü artırabilir.

oynamak için, GTA karşıdan yüklemeniz gerekir: San Andreas. Sonra bilgisayarınıza yüklemek ve oyun keyfini çıkarın. Kaliforniya suç büyük metropol alanlarda gelişiyor zaman Eylemler, 1992 yılında projede geliştirilmiştir. CJ, o Carl Jones & ndash var; Amerikan 25 yaş & ndash Afrika; Los Santos (San Andreas kurgusal eyaletinde bulunan şehir,) döner, Liberty City geçirdiği beş yıl sonra. Şehirde o çünkü annesinin cenazesi döner. Annesi yerel bir çetenin elinde öldü. Cenazeden sonra eve döner, ama yol boyunca o bir polis memuru karşılamaktadır. Ana karakter savaşan hiziplerin üyeleri ölümü ile alacak ve üzerinde çalışmak zorunda kalır ve laquo; temiz & raquo değil; Polis.

zaman GTA: At SA oyunu oyun çalıştırmak ve araba ile hareket, yürümek değil, aynı zamanda bisiklet ile değil sadece mümkün olacak. Buna ek olarak, sürüş kalitesi gibi dayanıklılık gibi karakterin kişisel özelliklerine bağlı olacaktır. & Nbsp;

Eve döndükten sonra, CJ bu kasabada şu anda oluyor yeraltı, tüm inceliklerini onu ayırıyor çocukluk arkadaşı ile tanışır. San Andreas, yalnızca Xbox ve PlayStation da bilgisayarda oynamak, ama olamaz: O GTA dikkati çekiyor. Oyunun tüm özelliklerini kullanmak çok daha kolay olacak gibi ama çoğu hala, bilgisayarlı versiyon öneririz.

Büyük bir oyun dünya yaratılması nedeniyle

, geliştiriciler önceki oyun serisinin ile karşılaştırıldığında, ilginç hikayeler ve stilleri sayısını artırmayı başarmıştır. Yani, oyun GTA: San Andreas aralarında değil, aynı zamanda Karl ile sadece iletişim kurabilirim farklı sokak karakter daha fazla sayıda sağlamak mümkün oldu. Gerekli karakterlerin bazıları yalnızca belirli yerlerde görünmesini. Buna ek olarak, kentin her tarafında eşsiz karakterler vardır. Oyunlarından biri sürekli kentin belirli bir alan üzerinde etkileri için mücadele eden farklı suç çeteleri arasında bir çatışma olduğunu.

Aynı zamanda, oyunun arsa geliştiricisi çalışanları değil, aynı zamanda profesyonel yazarlar sadece oluşturulduğu unutulmamalıdır. Örneğin, bir ihanet, aşk ve hayal kırıklığı olabilir. San Andreas ve ancak ondan sonra oyunu başlatmak: daha güçlü senaryo hissetmek için, uzmanlar ilk video GTA izlemenizi tavsiye ederiz. & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more