Yer imleri

Gri Bölge Savaşı

Alternatif isimler:

Gray Zone Warfare, ilginç bir olay örgüsüne sahip birinci şahıs nişancı oyunudur. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler mükemmel, oyundaki dünya ve silahlar alışılmadık derecede inandırıcı görünüyor. Seslendirmeler yüksek kalitede yapılıyor, müzikler olay örgüsü için gerektiğinde oyunun gergin atmosferini hissetmeye yardımcı oluyor.

Oyundaki olaylar sizi Güneydoğu Asya topraklarında meydana gelen gizemli bir olaydan sonra karantinaya alınan küçük bir adaya götürecek.

Burada yaşayan

kişi güvenli bir yere tahliye edildi. Üç PMC'den birinin müfrezesinin bir parçası olarak, bölgeyi yeniden incelemeniz ve bulunan değerli eşyaları anakaraya gönderilmek üzere hazırlamanız gerekiyor.

Oyun sırasında her biri ölümcül olabilen tehlikeli çatışmalara katılacaksınız.

Karmaşık görevlere başlamadan önce, ipuçları sayesinde kontrol arayüzünü hızlı bir şekilde anlama fırsatına sahip olacaksınız.

Konu ilginç ve sizi şaşırtabilir. Her karakterin hikayesini öğrenin ve kime güvenebileceğinize karar verin.

Gri Bölge Savaşı oynamak, görevlerin çeşitliliği nedeniyle ilginç olacak:

  • Tüm gizli yerleri bulmak için adayı keşfedin
  • Savaşçı grubunuzla çok sayıda savaşa katılın
  • Deneyim kazandıkça dövüş becerilerinizi geliştirin
  • Mevcut silah cephanenizi genişletin
  • Silahları savaş alanında daha etkili hale getirecek şekilde değiştirin

Bunlar Gray Zone Warfare PC'de karşılaşacağınız ana aktivitelerdir.

Oyun çok gerçekçi görünüyor, tüm karakterlerin kişiliği, geçmişi ve karakteri var. Bazılarıyla arkadaş olacaksın ama sorun çıkaracak olanlar da olacak. Aldatmayı zamanında tanımak önemlidir, aksi takdirde ihanet nedeniyle başardığınız her şeyi kaybedebilirsiniz.

Adada çok fazla bitki örtüsü var, bu yüzden pusuya düşmekten sakınmalısınız ama manzaralar çok güzel görünüyor.

Oyunda çok sayıda farklı silah var. En rahat ettiğiniz ve kişisel oyun tarzınıza en uygun olanı seçin. Tabanca ve tüfekleri isteğinize göre yükseltme imkanı bulunmaktadır. Lütfen farklı türdeki manzaraların farklı görevler ve daha fazlası için daha uygun olabileceğini unutmayın. Her görevden önce ekipmanınızı özelleştirebilirsiniz.

Gri Bölge Savaşında karakterin özellikleri, aldığı her yaralanmadan etkilenir, bu nedenle sağlığınıza dikkat etmeli ve yaralanmamaya çalışmalısınız. Geliştiriciler fizyolojiye dikkat etti, bir bacak yaralanması ile daha yavaş hareket edeceksiniz, yaralı bir kol nişan almanızı engelleyecektir, her şey gerçek dünyadaki gibidir. Yaralanmanın sonuçlarını en aza indirecek tedavi türünü seçin.

Oynamak için internete ihtiyacınız yok, çevrimdışı oynamak için sadece Gray Zone Warfare'i indirin.

Gray Zone Warfare ücretsiz indir, ne yazık ki işe yaramıyor. Geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek veya bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak oyunu Steam portalından satın alabilirsiniz. Satış sırasında bu indirimli olarak yapılabilir.

Bir PMC savaşçısı olmak ve tehlikeli ama iyi ücretli görevleri üstlenmek için hemen oynamaya başlayın.

Minimum gereksinimler:

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

OS: TBA

İşlemci: TBA

Bellek: TBA MB RAM

Grafik: TBA

DirectX: Sürüm 12

Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı

Depolama: TBA MB kullanılabilir alan

Ses Kartı: TBA

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more