Yer imleri

Gray Matter. Bilinçsiz Ghosts

Alternatif isimler: Gray Matter. Bilinçsiz Ghosts

İşlemci: Pentium 4/Athlon 1. 4 GHz

RAM: 512 MB

Video: 128 MB

Disk Alanı: 5. 5 GB

Gray Matter. Bilinçsiz Ghosts - mistik bir macera, oyun dünyasında macera Gabriel Knight tarzında popüler bir TV dizisi üzerine yaptığı çalışmaları ile tanınan bir kişi tanındı senaryonun yazarı. Oyun Gray Matter. Bilinçsiz kullanımlar Ghosts, size bir kez sonraki ipucu bulmacalar daha fazla yardımcı olacak dünya vizyonlarını çalıştı ve iki ana karakter ile sistemi test, bunların her biri kendi özelliklerine sahip olacaktır.

Oyunun arsa

Oyunda Gray Matter rivayet hikayenin arsa, büyük bir özgünlük farklı değildir. Belli bir kişi, iş bulmak için tamamen farklı bir şehirde, başka bir ülkeye taşındı. Ani çevre değişikliği ve yabancı bir ortamda kahramanı göndererek yeni bir şey değil, ama en ilginç başlayacak. Dünyanın bütün büyücüleri bir gerçek Mekke'ye girmek için bir rüya tarafından Driven, Londra "Club Dedalus" kahramanı Sam Everett ve Albion geliyor, ama görünüşte rastgele olayların bir dizi tamamen farklı bir yerde, Oxford yani Üniversitesi içine onu açar. Asistanı yazılan almak için en ünlü üniversite profesörlerinden birine bir görüşme için geldi genç bir bayan ile tanışmış, Sam bile olaylar onun için açmak nasıl hayal edemiyorum. Genç yarışmacı, son anda yazı için sadece soiskatelnitsy olarak Sam bırakarak, gerilim ve kabineden alelacele emekli profesör dayanıklı değil, ve o alma konusunda planlama değildi. Londra'da kaldığı ilk gününde bir iş için mutlu kaza feragat etmeksizin, Sam kaderin bir hediye aldı ve onunla Profesör birinci dereceden - bazı testler için altı gönüllü bulabilirsiniz. Ama adı nörobilimadamı Stiles duymuş herkesi, farklı yönlere kaçtı, ve hatta iyi bir nakit ikramiye cezbetmek için imkansızdı. Ne nörobiyoloji araştırma profesörü arkasında yatan ve oyun Gray Matter öğrenmek için sizi davet ediyor.

Karakterler

Hikayenin Gray Matter of

ana kahraman. Bilinçsiz, tabii ki, Samantha Everett, bir gol ile Londra'ya gelen bir sihirbaz, Ghosts of tüm dünyanın illüzyonistler ve büyücüler iç kutsal içine almak için "Club Daedalus." Diye bir şey düşünülemez deneylerin kisvesi altında çalışmış, yerel üniversitenin nörobiyoloji garip faaliyet profesörün soruşturma dahil olduğunu bile gerçeği, aslında İngiltere başkentine geldiği için direkt amacı onu durmuyor. Oyunun Gray Matter yaratıcıları karakter karizmatik daha başarısız ve sadece konular hareket alaycı ve özlü bir yorum duymak ve sadece genç kızın düşünme yok. Bizim mahkeme oyun Gray Matter sağlayan diğer karakter. Bilinçsiz, Dr az ilginç beyin üzerinde bazı uğursuz deneyler hayran Stiles, onun gözlem ve akıl ve delilik arasındaki sınır üzerinde mantıksal akıl değil, sadece ciddi sürpriz ve bazı hayaletler eğlendirmek olabilir. Her zaman oyun Gray Matter olayların sonraki açmadan önce karanlıkta tutacak ve zorlu bulmacalar ve gerekli ürün arayışı içinde dev anket yerlerde gücünü yaşayacaksınız, ancak en sabırlı ve inatçı, liyakat beklenmedik arsa katlanmış ve baş döndürücü sona ermesi üzerine verilecektir.

 

Gri Madde