Yer imleri

Grepolis - Eski Yunanistan

Alternatif isimler: Grepolis, gripolis, Antik Yunanistan

oyun Grepolis Online & ndash; Antik Yunanistan'da yer alan bütün bunlar bu tarayıcı tabanlı strateji. Olympus iyi bir konuma tanrıların antik kahramanlar harika işler gerçekleştirilen başarı ve refah için anahtar oldu günlerde, küçük bir Rum köyü dizginleri verilecektir. Ilginç olacak Kaliteli Escort Partner Sitesi oynayın. Sen küçük bir kasaba ile başlar, ama gücü onu kudretli güç yapmak.

oyun Grepolis ücretsiz kayıt geçmesi gerekir oynatmak için. Çok zaman almaz online oyun Grepolis katılın. Ama birkaç dakika sonra sizin yardımınıza ihtiyacı küçük bir kasaba tek hakimi olacak! & Nbsp;

Kayıt başında size kendi sınırlamaları vardır, her biri sunucuların seçimi, verilecektir. Örneğin, bir sunucu Mu, ittifak içinde 150 oyuncu sınırı vardır. Bu sunucu, yeni bir dövüş sistemi kullanmaktadır. Sunucu Kappa oyunun yüksek hız, ancak 100 oyuncu ittifak maksimum boyut sunuyor. Seçim oyun deneyimi & ndash üreten sunucu sürümüne bağlıdır; PvP savaşları katılmak ya da en yüksek zorluk seviyesinde oynamak. & Nbsp;

Grepolis çevrimiçi Sizin ana görev büyüklüğü bile Atina ve Miken aşağı olmayan zengin bir politika içine bu küçük köyün gelişimi ve dönüşümü olacaktır. Güçlü bir imparatorluk haline kasaba açmak için, sizin köyde ekonomik durum hakkında dikkat çekmek yeni bölgeler ve ndash fethi için gerekli olan bir militan ordu ve donanma oluşturmak için var; En yakın ada komşuları.

Antik Yunanistan'ın harika dünyasına dalış, Olympic tanrılar ve mitolojik yaratıklar katılımı lehine bütün değerini hissedeceksiniz.

yapmanız gereken ilk adım köy hükümleri ve inşaat malzemeleri için üretim kaynaklarının organizasyon olacak. Online oyun Grepolis ana kaynaklar ahşap, taş ve gümüş vardır. Bir kereste fabrikası, taş ocağı ve gümüş madenleri inşa etmek için bu kaynakların üretimi için. Kaynak çıkarma & ndash bir başka yolu; Diğer köyler yağma. Kaynaklarını kullanmak için yaşam standartlarının iyileştirilmesi için gerekli olan binaların montajı için şehir olacak.

Ancak, ana kaynak tanrıların rahmettir. Her şehir sakinleri onun iyilik ihsan olabilir ve onu almak için kendi patron ilah vardır. Sizin patron Athena & ndash olabilir; Savaş Poseidon & ndash Tanrıçası; deniz tanrısı, Hera & ndash; Zeus, Hades ve ndash eşi; Hatta yeraltı veya tanrısı Zeus görkemli & ndash; Olympus tanrıları arasında Şef. Tanrıların lütfu ile yardım çeşitli efsanevi yaratıklar için arayabilirsiniz. Bu Centaurların ve Cyclops, Hydra ve Minotaur yanı sıra diğerleri olabilir.

ibadet ve onların tanrı tapınakları inşa için gerekli hediyeler sunmak amacıyla. Ilahi patron seçiminde daha size eşlik edecek şans bölgede ne bağlıdır. Poseidon, örneğin, doğal afetler ve ndash şehri deniz savaşları, Athena sizin üzerinize iyilik ihsan ve korumak için mümkün olduğu; depremler ve yıldırım.

Bu stratejide, mallarınız, bir şehre sınırlı değildir. Sen düşman onları korumak, yeni şehirler bulundu mümkün olacak. Ayrıca, karada ve denizde savaş yürütmekle, diğer toprakları fethetmek olabilir. & Nbsp;

özel önem senin askerlerinin gelişimine dikkat edilmelidir. Savaştan önce de tüm stratejik güçlü ve zayıf yönlerini saymak güç dengesini tartmak gerekir. Savaşın en olası senaryo görmek için, savaş simülatörü kullanabilirsiniz. Ama & ndash unutma; Bu şans bu savaşta mevcuttur ve denge yay her zaman yanınızda değil. & Nbsp;

Ayrıca, düşman kuvvetlerinin ve düşman askeri planlarının boyutu hakkında bilmek düşman kentlerini keşfetmek için kendi casusları göndermek için önemlidir.

Aynı zamanda, önemli filo gelişmedir. Yunanistan & ndash; deniz gücü, açık denizde yer alan savaşlarda çok sayıda. Buna ek olarak, donanma ve ticaret ihtiyacını iyi eğitimli. Ateşli gemilerin & raquo; emrinde yüksek hızlı biremes ve trireme, & laquo sağlanacaktır; ve taşıma gemileri kanıtlanmış.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more