Yer imleri

Grimlands

Alternatif isimler: Grimlands

nbsp;

Grimlands Online & ndash; Bir first-person shooter olduğunu fantezi oyunu istemcisi, hangi dünyada postapokapsticheskom unfolding olaylar. Hikayede, oyun yıkıcı bir deprem olarak afet insanlığa kapalı bulunuyor. Şanslı ya da şanslı değil (henüz bilinmeyen olanlar! ), Daha önceki olanlardan tamamen farklı varoluş yeni koşullara, uyum zorunda Survive. Orada tüm olağan insanlar sadece bir bellek vardır. Şimdi onların düşünceleri varoluş mücadelesinde kaybedecek ve gerekli kaynakları elde etme değil sınırlı. Buna ek olarak, tüm yeni dünyasında farklı mutantlar, yaratıklar ve deli suç çeteleri ile iç içedir gerçeği ile karmaşık. Esneme ve bir kez aslında! Tepeden tırnağa silahlı Sevgili oyuncular, güvenilir bir ulaşım ve ndash olsun; ve daha fazlası! Onların neler yapabileceğimizi herkese göstermek mümkün olacak!

indirirken ve istemci yükledikten sonra size Grimlands yapabilirsiniz oyunu oynamak için. Ama Grimlands kayıt önce gelir. Oyunun resmi web sitesinde bir hesap oluşturmak için aşağıdaki bilgileri sağlayarak, özel formu doldurmanız gerekmektedir: kullanıcı adı, e-posta adresi, şifre. Ayrıca, Grimlands bizim Kullanıcı Sözleşmesi bülteni ve kabulüne abonelik gerektirir oyunda kontrol edin. Onların arayışı içinde göz ardı edilmemelidir diğer önemli nokta hızla maceralar & ndash içine atılmak için; o oyun için gerekli sistem gereksinimleri olduğunu. Bilgisayarınız aşağıdaki kriterlere uygun olmalıdır:

- İşletim sistemi Windows XP / Vista / 7;

- Bir işlemci Intel / AMD çift çekirdekli 2. 0 GHz

- Video GeForce8600 GT 256MB / ATI (AMD) Radeon X1950 256MB

- 1GB RAM,

- Sabit disk 6 GB boş alan.

Yani, geleceğin bilinmeyen dünyasına girmeden, yapmanız gerekeni bilmeniz gerekir. Öncelikle, bu bir meslek seçmekte özgür olduğunu söyledi olmalıdır. Oyun Grimlands bir hırsız, bir tüfekçi, bir kasap, bir mühendis gibi meslek sunuyor. Gelişecektir Ne çizgi, sizin ve tercihlerine bağlıdır. İkincisi, silahlar ve araçlar geliştirilmiştir ve senin elinde olan öğeler gerçekten etkili olmuştur yapmak için modifiye edilmesi gerektiğini anlamamız gerekir. Humvee ve sensör: Ulaşım iki ana tipe ayrılır. Ve burada onları & ndash şeyler nasıl olduğu; her oyuncunun bakımı. Silah kullanılabilir ilgili olarak, seçim gerçekten geniş. Sen Grimlands oynayacak ve tüfekler ve alt makineli tüfek ve tüfek ve tabancalarla ve machetes tip Nozhov, pala, muşta, beyzbol sopaları kullanarak. Üçüncü olarak, edinilen becerilerin sürekli ikmal ihtiyaç gerçeği göz ardı edilmemelidir. O tersine, oldukça düşer ve ne olursa olsun beceri düzeyi kullanmayı bırakırsanız, en sık kullandığınız bu becerileri sürekli gelişecektir. Ve dördüncüsü & ndash; Bu, tabii ki, diğer oyuncular ile savaşlarda sürekli bölümü, uzak hayati edinilen kazanılmış norovyaschie tehlikeli varlıkları ile mücadele, aşağılık mutantlar ile çatışmalar. Sistem PvP çeşitli memnun. Savaşlar kesinlikle her yerde gerçekleşecek. Ve biraz heyecan ve ndash görünüyor eğer; aşağı karanlık zindanlarda içine. Ama nasıl zor zamanlar var olan oh unutmayın!

rahat bir esenlik için belli bir materyal gerektirir. Kaynaklar olmadan daha iyi oturup ve her yerde tekne kaya yok. İlk bakışta göründüğü gibi tüm gerekli kullanılabilirliği özen kadar zor değil. Şeyler etrafında bir ton sonra, aralarında cam, metal, elektronik hurda, plastik, biyo-atıklar için bakmak mümkün olacak.

klan bir rol oynayabilir Grimlands. Koordineli bir ekip çalışması gerektiren bazı yönleri vardır. Bu, örneğin, inşaat veya önemli tesislerin korunması. Ve bu ittifakların oluşturulması sadece parası değil. Ancak, aslında, mutantların ordularını yok etmek gerekli kaynakları üretmek, böyle sert bir dünyaya tutunmaya daha kolaydır.

Kısaca çevrimiçi avantajlar Grimlands listelemek çalışırsanız

, bu olaylar, mükemmel işçiliği sistemi, beceri, silah ve araç-modifikasyon ayrıntılı bir sistem dinamikleri olduğunu. Bir sanal topluluk hızlı katılın ve kendinizi şirketin ürün avantajları Drago Entertainment takdir. Eğer layık projeye hayal kırıklığı korkmayın! Sağlığınızı tadını çıkarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more