Yer imleri

Grimvalor

Alternatif isimler:

Grimvalor, mobil cihazlar için heyecan verici bir RPG oyunudur. Grafikler harika görünüyor. Seslendirme profesyonelce yapılmış ve müzikler oyunu çok atmosferik kılıyor.

Taşınabilir bir formatta oynayabileceğiniz çok fazla tam teşekküllü RPG yok, önünüzde onlardan biri var.

Burada uzun süre büyüleyebilecek ilginç bir hikaye bulacaksınız.

Vallaris krallığını karanlığın ordularından kurtarın. Macera, kayıp kralın aranmasıyla başlar. Kaçak bir hükümdar bulmak zor bir iş değildir, ancak çok geçmeden öyle göründüğü ortaya çıkar. Krallık dört bir yandan düşman orduları tarafından kuşatılmıştır ve ister istemez tüm sakinlerini kurtarmakla ilgilenmeniz gerekir.

  • Düşman işgali altındaki topraklardan geçin
  • Fantezi dünyasını gezin
  • Büyülü güçlere sahip hazineleri ve eserleri bulun
  • Düşmanlarınızı yok edin ve dövüş becerilerinizi geliştirin
  • Silahlarınızı ve zırhınızı yükseltin
  • Yeni büyüler öğrenin ve hareket cephanenizi genişletin
  • Seyahat ettiğiniz yerlerin geçmişini öğrenin

Bütün bunlar, oyun sırasında ilginç ve heyecan verici bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Başlamadan önce küçük bir eğitimden geçmeniz gerekiyor. Yönetim sezgiseldir, ustalaşması kolay olacaktır. Her oyuncunun arayüzü kendisine uygun şekilde özelleştireceği ayarlar vardır. Grimvalor'u dokunmatik ekran kullanarak oynayabilirsiniz ancak tek seçenek bu değil, Android cihazlarla uyumlu kontrol cihazları destekleniyor.

Seyahat ederken acele etmeyin. Fantezi dünyasının her köşesini keşfedin ve birçok değerli öğenin saklanabileceği gizli yerleri kaçırmayın.

İhtiyacınız olmayan şeyleri tüccara satın ve yükseltme malzemeleri veya yeni silahlar satın alın.

Oyun, çeşitli cihazlar için iyi bir şekilde optimize edilmiştir. Yeterli performansla, 3D grafikler en talepkar oyuncuları bile memnun edecektir.

Sık sık dövüşmeniz gerekecek. Sıradan rakiplere ek olarak, patronlarla tanışacaksınız. Çok daha güçlüler ve onları yenmek için hangi taktiklerin en etkili olacağını düşünmeniz gerekecek. İlk seferinde kazanamadıysanız, cesaretiniz kırılmasın. Bir dahaki sefere farklı bir şey dene ve başaracaksın.

Karakterinizin seviyesini yükselttiğinizde, becerilerinizi geliştirme veya yenilerini öğrenme fırsatına sahip olacaksınız. Savaşlar sırasında hangi teknikleri daha sık kullandığınıza bağlı olarak bir seçim yapın.

Oyun, veri aktarımı için bir ağ bağlantısı gerektirmez. Vallaris krallığını her yerden, operatörünüzün kapsama alanı dışında bile olsa dolaşabilirsiniz, ancak cihazlar arasında ilerlemeyi senkronize etmek için yine de bir İnternet bağlantısı gerekir.

Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek

Grimvalor'u Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyundaki ilk bölüm ücretsiz olarak sunuluyor ancak oyunun tamamının kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekecek. Tatillerde, tüm içeriğin kilidini indirimli olarak açma fırsatına sahipsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve tehlikeli ama güzel bir fantezi dünyasında bir maceraya atılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more