Yer imleri

Guild Wars

Alternatif isimler: Guild Wars

Oyun Guild Wars ücretsiz bir multiplayer online rol yapma oyunudur. Bu oyun fantezi tarzında geliştirilmiştir. Ücretsiz Guild Wars, tamamen yok abone ücreti çünkü.

Oyun için Guild Wars Rus versiyonu henüz geliştirilmiş değil, ama belki yakında Rusça oyun Guild Wars arayüzü görebilirsiniz.

Guild Wars bilgisayar oyunu bu erişimi sağlayan herhangi bir web sitesinde indirebilirsiniz. Eğer torrent üzerinden de ücretsiz GW indirebilirsiniz unutmayın.

Eğer Guild Wars oynamaya başlamadan önce, bilgisayarınızın oyun için sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edin:

1) 800 MHz - İşlemci.

2) 256 MB - RAM.

3) 3 GB - HDD.

In-Oyun Guild Wars farklı oyun yerleri oynamak. Bunlardan bazıları aşağıda açıklanmıştır:

1) Temel oyun alanı - ana alandır. Bu ada savaşları kapsar.

2) Oyun Uzay Kehanetleri - bu Aşkelon predkatastrofny ve kıta Tyria çağırdı.

3) Oyun Uzay Fraksiyonlar - Kant adında bir kıta.

4) Oyun Uzay Nightfall - bu Elona kıta ve İnsan acı içerir.

In-Oyun Guild Wars karakteri mesleğinin temel özelliğidir. Bu oyunda aşağıdaki mesleklerin karakter seçebilirsiniz:

1) Baz meslek - onlar temel ve her grup için seçilmiş olabilir. Bu grup içerir: Savaşçı, Ranger, Monk, Necromancer, Elementalist, Mesmer ve.

2) Meslekler Fraksiyonlar -) Hiziplerini içinde oyun başladı yalnızca bu karakterleri ana (birincil olabilir. Veri meslekler şunlardır: Assassin ve ayinlere.

3) Meslekler Nightfall - Bu meslekler Günbatımı'nın içinde oyun başladı, sadece karakterler) büyük (majör olabilir. Veri meslekler şunlardır: Dervish ve Paragon.

Her meslekte dört ya da beş nitelikler vardır.

Majör ve minör:

In-Oyun Guild Wars karakteri meslekler çeşitli nedenleri olabilir. Ana meslekten çok bağlıdır: karakteri, onun giysi, runes, ona mevcut ve diğerlerinin görünümlerini

Ayrıca oyunda Guild Wars karakteri diğer özelliklere sahiptir:

1) Deneyimi - oyun boyunca geliştirilecek başarı ve beceri bir göstergesi

2) Seviye - Belirli bir numara aranır deneyimden sonra karakterini veren bir ölçüsüdür.

3) Puan Hit - nasıl sağlıklı bir karakter göstermektedir. Karakter savaşta zarar görmüşse Nokta, kaldırılabilir. Erken oyunda sağlık 100'dür.

4) enerji Puan - otomatik olarak restore farklı eylemler sırasında kullanılır.

5) beceri noktası - bu öğretmenlerin becerilerini satın alabileceğiniz puan için. Eğer görev için olsun beceri noktaları.

6) özelliklerini Puan - Eğer seviyeleri ve bazı görevler üzerinde onları.

GW oyun özellikleri ve yetenekleri benzersiz karakter maceraları ile zengindir. Oynamaya başlamadan önce, oyun Guild Wars kurallarını öğrenin.

Savaşlar ve çatışmalar bu inanılmaz dünyasına dalın. Eğer gerçek bir lider olduğunu gösteren, zafer için yan yol.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more