Yer imleri

Guild Wars 2

Alternatif isimler: Guild Wars 2

Oyun Guild Wars 2 - İstemci çok oyunculu macera oyunu tür kurgu. Çünkü korkunç uyanış ejderha bir heyecan olduğu yerde Kullanıcılar, dünyanın içine alacak. Bu şey uyanmak asla kabul, ama beklenmedik bir şey olmadı. Ayrıca, şimdi Ejder son derece zor olacağını yenmek çok güç birikmiş. O bir fantezi dünyasında yaşayan yok etmek istiyor, onun öfke engelleri ve ticaret-off hayır bilir. Sadece cesur kalpler böyle bir tehlikeli madde meydan okuyabilirsiniz. Eğer bu karmaşık durumda alırsanız, Dragon almak kolay değildir unutmayın. İlk kaderini etkileyen zor bir karar almak için çeşitli görevleri, yok etmek için canavar bir grup değil, bir performans, dünyada dolaşmaya olacak. Guild Wars 2 Online Kendinize gelecek yaratıyor. Bir çok onlar çünkü, eylemler bağlıdır ve kişisel tarih. Bu arada, olaylar bile ne olursa olsun birileri olup olmadığını yerle ilgili sürekli olarak meydana gelir ve. Yani kararlı eylem gerektiren bir durum içine almak belli bir zamanda, bu olay ne bağlı tam olarak ne zaman vardı çünkü ne demektir eğer,. Ve burada davranışına bağlıdır sonra ne olduğunu. Sen devralmak ve gereksiz ya da sadece size çekici değil gibi görünüyor olanları görmezden, hangi görevi seçmekte özgürdürler. Bu oyun oyunculara özgürlük duygusu verir, ve ne çok maceraperest azılı kısıtlamalar Exigent cezbeder. Bir müşteri için ödeme, uzun bir süre için boş zamanlarımda Lonca Wars 2 oynama fırsatı keyfini çıkarabilirsiniz.

Kurulum İstemci, daha önce Lonca Wars 2 kaydı. Akkakunta adı ve adresi e-posta göndereceğiz. Sen sadece bir şifre oluşturmanız gerekir. Anlaşma koşulsuz kabul unutmayın. Proje ziyareti resmi sitesi kullanımı kuralları ile tanışmış. Ve bir başka önemli nokta - sistem gereksinimleri. Oyun için aşağıdaki parametreleri gerekir:

- İşletim sistemi , Windows XP / Vista / 7; [ _19_]

- CPU Intel Core 2 Duo E 6550 2. 33 GHz / AMD Athlon 64 X 2 5600 +,

- Grafik NVIDIA GeForce GT 240 / ATI Radeon HD 4670,

- Sabit Disk 14 Gb;

- Gb 2 RAM.

Başlangıç ​​ Lonca Wars 2 oyun, kendiniz için kullanılabilir yarışlarından birini seçebilirsiniz. Beş yarış, kendi özellikleri ile her önermektedir. Biz herhangi bir ırk daha iyi ve biraz daha kötü olduğunu söyleyemeyiz. Avantajları ve dezavantajları hiç, ama iyi için muhtemelen. Hiçbir şey mükemmel değildir, doğada olduğu gibi, muhtemelen de bazı olumlu nitelikleri belli bir düzenlemesini yönetmek istemiyorum. Yani, insanlar, Asura, Norn, Charr ve Sylvari onlara katılmaya davet ediyoruz. Ayrıca, çekici bir ticaret seçmek mümkündür. Eğer olmak istiyorum kime düşünün - Warrior, Ranger, Elementalist, Mühendis, Necromancer, Guardian veya Thief? Hemen bazen diğer mesleklere, ama temsilcileri hala seçilen doğrultusunda gelişmeye zorunda olduğunu ne yapabilirim demek ki.

Oyun GW 2 -, her şeyden önce, çeşitliliktir. Çok hızlı, eğlenceli ve oluyor her şey unutulmaz bir izlenim bırakıyor. Oyun gerçekten çok yönlüdür ve bu projenin yararları denemek ve değerlendirmek için çok daha renkli Guild Wars 2, sanal dünyada sizi bekliyor tüm listelemek mümkün değildir. Eh, dedikleri gibi, hoş geldiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more