Yer imleri

Guint: Cadıcı. Kart oyunu

Alternatif isimler: Gwent Witcher Kart Oyunu

GVINT: Cadıcı. Kart oyunu - 2015'ten beri, tek oyunculu rol yapma oyunu "Gloss 3: Wild Hunt" çıktı ve binlerce oyuncu karizmatik cadı Geralt'ın maceralarıyla yüz yüze geldi. Birçoğu özellikle ana hikayenin içine yerleştirilmiş olan kart oyununu sevdi ve “çalışanların sayısız talebi” nedeniyle dedikleri gibi, bunu ayrı bir proje olarak yayınlamaya istekli karar verildi. Şimdi oyun Guint: Cadı. Kart oyunu nihayet 2017'de satışa sunuldu ve gelişmeye devam ediyor. Platformlarda mevcuttur:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4

Savaş azalmaz.

Oyun oynarsanız GVINT: The Witcher. Kart oyunu, bir tercihi veya köprüsü andırdığı açık. Oyun, katılımcıların 2 ila 2 olabileceği gerçeğine bağlı olarak, gerçek bir savaş alanında savaşan orduyu simgeleyen mükemmel bir kart kombinasyonu toplayabilir. Ön planda savaşçılar, uzak sınırlar ve okçular var. Oyunun tarzı fazla değişmese de, resmin tasarımı önemli ölçüde gelişti.

Beş fraksiyon var ve her birinin kendi karakteri var:

    Düşman planlarını bozma uğruna
  • Nilfgaard, herhangi bir püf noktaları için gitmek, sadece kendi koşullarını empoze etmek için bir diplomasi rejimi içerir. Bu arada, casusları düşmanın arkasına nüfuz ederek bir kart kombinasyonu ortaya çıkarır.
  • Hayvanlar, güçlerini arttırırsa akrabalarını bile yok etmeye hazır korkunç yaratıklardır.
  • Skoy kuyrukları, pusu ve partizan gibi çeviktir. Kadar kapalı kartlar kapanana kadar açık kartlar açılmaz.
  • Skellige ölümde özel bir onur, cesaret ve güç görüyor. Bazen kasıtlı olarak kendi savaşçılarını çöplüğe gönderiyorlar, geri çağrıldıktan sonra daha da güçleneceklerini bilerek.
  • Kuzey Krallık her şeyi kontrol altında tutar. Ancak kartlar altın olunca düşman büyülerine karşı savunmasızlar.

Güçlü bir desteyi toplamak için, özelliklerine ve hangi hiziplere dikkat ederek 30 kart seçmeniz gerekir.

Zaten

GVINT indirebilirsiniz: Witcher. Bedava kart oyunu ve keskin oyuncu sayısına katılın. Elinizde 10 kart verilir ve tamamen rasgele. Savaş başlamadan önce bile, alınan kartlardan üçü değiştirilebilir. Farklı tipteki askerlere ek olarak, orduda, diğerleri arasında özel yetenekleriyle öne çıkan bir lider var. Çevre üzerinde güçlendirici ya da tam tersi bir zayıflama etkisine sahip olabilecek haritalar da vardır. Zekice uygulayarak, herhangi bir rakip savunmasına girebilecek mükemmel bir kombinasyon oluşturun. Maçın katılımcıları üç turdan geçmek zorundadır ve her birinin ardından toplanan kartların puanları sayıldıktan sonra kazanan açıklanacaktır. İkinci turda, ayrıca iki kart alabilirsiniz ve üçüncünde, bu kartların en iyi nasıl uygulanacağı hakkında dikkatlice düşünmelisiniz.

Gwint'in Vahşi Avındaki ve bu oyunda karşılaştırma özelliklerine geri dönerseniz, dekolmanların ek niteliklere sahip olduğunu, grupların ve liderlerin özelliklerinin değiştiğini görebilirsiniz. Her zamanki kartların yanı sıra, sadece karakterler için değil aynı zamanda fenomenler için ek kartlar çıktı. Örneğin, en zayıf düşmanları yok etmek için salgın kullanmak mümkündür.

V GVINT: Cadıcı. Kart oyununda gerçek oyuncularla oynayabilir ve bir derecelendirme maçında savaşmak için turnuvaya gidebilirsiniz. İkinci durumda, elbette, sadece iyi bir sonuç gösterirseniz ün ve ünvan kazanırsınız.

GVINT: Cadıcı. Kart oyunu, tuzak, blöf ve kurnazlık ile hareket etmek için rakipleri düzenlemek için bu eğlenceli kumar fırsatının temel özelliği ile donatılmıştır.

 

Guint: Cadıcı