Yer imleri

Haddan

Alternatif isimler: GO Liste

Haddan online oyun & ndash; büyüleyici dünyası sadece ihtiyacınız olduğu dalmak:

kararlı bir Internet bağlantısı.

bilgisayar web tarayıcısı yüklü. & Nbsp;

Haddan dünya önünüzde kapılarını açtı için de ihtiyacınız & nbsp; Haddan çeşitli adımlardan oluşur; oyununda Kayıt & nbsp içinde.

1. Yeni kullanıcı adınızı (karakterinizin adı) girin.

2. Onaylamak için yeni şifreyi giriniz.

3. Aşağıdaki e-posta adresinizi girin.

4. Basın ve laquo; Devam & raquo;.

Kayıt & nbsp; Haddan neredeyse bitmiş. Sonra yeni bir pencerede bunu genel sizinle ilgili bilgileri (gerçek adınızı, cinsiyet, sloganı ve belirtin. ) Ve dünya Haddan yeni bir hayata başlayabilirsiniz.

Ayrıca oyun için istemci bilgisayarda yüklemeniz önerilir. Onun yükleme oyun sırasında bant genişliği kaydetmek için yardımcı olacaktır, hem de oyun sunucusuna herhangi bir değişiklik size bildireceğiz. Oyun sitesinde olabilir müşteri indir. Yükleme dosyası sadece 1 MB ağırlığındadır. İstemci birkaç kez hızlandırmak için onları indirmek için sunucu ve oyunun gelecekteki lansmanı fotoğraflarını kurtaracak.

Haddan kaydı dünya Haddan kendi karakter yaratmak gitmek tamamlandığında. Sen karakterin cinsiyetini ve görünüşünü seçebilirsiniz. & Nbsp oynarken Yavaş yavaş; Haddan, karakter deneyim kazanmak ve böylece performansını artırmak, yeni yetenekler ve beceriler kazanacaktır.

Oyun & nbsp oynamak için, çevrimiçi Haddan size sadece üç ırkların bir seçenek sunuyor: insanlar, elfler ve orklar. Her yarış başlangıç ​​özelliklerini ve becerilerini etkileyen onun doğuştan özelliklere sahiptir. & Nbsp;

Orklar: Avid Grunt iki elle silahların mükemmel komuta fiziksel gücü tarafından verildiğini vardır. Oldukça hantal doğası gereği. & Nbsp;

Elfler: & nbsp; Uzmanları iki kılıç ile mücadele ediyoruz. Kaba kuvvet olmamasına rağmen, doğuştan yetenek telafi. Düşman bile kavga başına nirazu elf üzerinde alınamıyor. & Nbsp;

İnsanlar: zırh ve diğer koruma Uzmanlar. Tek elli kılıç mücadele, düşmanın öfkeli saldırılara karşı koymak için yeterince uzun olabilir. & Nbsp;

Güç var üzerinde

(başarılı savaşlar ve görevler) karakter istatistiklerine bağlıdır. Sizin zarar etkiler, çünkü, silah mülkiyet yeteneğini geliştirmek ve bunu geliştirmek için yapmanız unutmayın.

Başarılı bir başlangıç ​​için oyuncuların deneyim kazanıyor için mücadele ediyoruz arenasından başlamak en iyisidir. Ayrıca çeşitli görevler ve misyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Çeviklik, kuvvet, dayanıklılık, güç, bilgelik, zeka, sezgi ve öfke: arasından seçim, Haddan ve karakter gerekli özellikleri geliştirmek; Online & nbsp oyun oynamak için isteyin. Yeni bir deneyim puanı aldıktan sonra böylece tamamen özgün bir karakter yaratarak, bu özellikleri arasında onları dağıtmak. Bazı beceriler, aynı zamanda dünyanın Haddan temsil edilmektedir sivil hayatta, diğerleri savaşta yararlıdır. Barış ya da savaş & ndash; Siz seçin.

Online oyun Haddan çeşitli yardımcı eserler, iksirler, sihirli ıvır zıvır dünyanın Haddan mağazaları bolca bulunabilir yardımcı karakter, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sen casino inanılmaz zengin olabilir ve umutsuzca çevrimiçi açık artırma eserler satın almanız gerekir.

Dünyada Haddan hayatın aynı zevki alıyorum, oynayabilirsiniz. Oyunda para kazanma hem askeri hem de barışçıl yolları vardır. Eğer seviye her zaman, para belirli bir miktar kazanmak. Senin karakterine uygun dövüş ve huzurlu meslekler vardır.

saldırı:

Woodward. Eğer tehlikelerle dolu ormana düzenli baskınlar yapmak zorunda, çünkü Meslek, oldukça tehlikelidir. Sizin ana hedefi & ndash; hazine önbelleklerini bulma ve mesleki deneyim olsun.

Reaper. Görevi & ndash; böceklerden bitkileri korumak için faydalıdır. Reaper başarı ile satılabilir bitkilerin bir kısmını alır. & Nbsp;

barışçı işgal:

Shakhtar. Bu mesleği tüm karakterler için en erişilebilir. Sen benim kaynakları toplamak ve bunları satabilirsiniz.

demirci. Ile kaynakları kendi silahlarını oluşturmak ve satmak olabilir. & Nbsp; Bu güvenli emir olmak arkadaşlar çok olması gerekir.

Simyacı. Bu sihirli silah yapma, sihirli ilaç yapar.

Tüccar. Diğer yerleşimcilerin Dünya Haddan mal satın yapmak ve sizin için zaten düşük fiyatı satmak için bir dükkan açabilirsiniz. Ayrıca şeyler yapmak ve bir ihanet arama & nbsp üretilebilir; kaynaklar

Haddan Online kontrastlar ve renkli macera dolu bir dünya açılır. Western & raquo; Burada bir adlandırılan ve laquo barı ziyaret edecek; dövüş sanatları ve antik okul. Online Oyun & nbsp; Haddan kayıtsız sizi terk etmeyeceğim. Haddan çevrimiçi sizi bekliyor heyecan verici bir macera oyunu için hazır olun.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more