Yer imleri

Half-Life 2: Episode 1

Alternatif isimler: Half-Life 2: Episode 1

oyun Half-Life 2: Episode 1 - 1 kişiden bir tetikçi olarak Bellevue Amerikan geliştiricisi Valve Corporation tarafından yaratılan bir bilgisayar oyunu ve Half-Life 2 ünlü oyun bir devamıdır. Opsiyon pc oyunları Steam yüklenebilir oldu ve kutulu sürümü yaz başlarında 2006 yılında kullanılabilir hale geldi Başlangıçta adı vardı bu oyun, Half-Life 2: Aftermath, tamamen bağımsız, Half-Life 2 kurulum gerektirmez.

Half-Life 2 arsa: Episode One PC oyun selefine tarihini miras - Half-Life 2, birinci ve ikinci oyun. Oyun Episode One Pc zaman kadar uzanır zaman G. kılığında oyun Freeman, Vance İttifak Kalesi onunla yere bu kenti değil süpürüldü kadar Siti17 kaçmak için gidiyordu birlikte. Ve sonra daha önce orada bilinen G-Man ve karakter Gordon durağanlık içine dalar.

Half-Life 2: Episode One oyunu beş ana bölümden oluşmaktadır:

 • Ch. 1: Acil durum alarm.
 • Ch. 2: Doğrudan müdahale.
 • Ch. 3: Mülteci.
 • Ch. 4: şehirden kaçış.
 • Ch. 5: Exit 17.
 • Eğer Half-Life 2 karar verirseniz
 • : Episode One oyun, oyun şu rakipler sahip olduğunu görürsünüz:
 • Zombayn - hala hızlı değil zombi hızlı, basit zombi hareket edebilmektedir İttifak, bir asker bulaşmış, ama. O Kurşun geçirmez yelek giydi. Melee Tehlikeli, pençeleri çarpıcı. En tehlikeli bir el bombası kullanabilirsiniz, çünkü.
 • İttifak'ın topu Mina askeri "kendinden tahrikli" mekanizması yeniden programlamak.
 • Stalker - Alliance bilim adamları insanlar askerler dönüştü ve onları cyborg köle yapılamaz. Stalkers kendi kafasına bulunan cihazlarla tarafından oluşturulan lazer ışınları, saldırmak için kullanın.
 • Hunter - üç ayak üzerinde Sentetik İttifak, darbe tabancası ile yakın dövüş ve düşman büyük bir mesafe varsa, avcı Annihilator kullanır - antimadde akışları yayan bir cihaz.

Bu oyun Half Life Episode 1 selefi üzerinde iyileştirmeler ve geliştirmeler bir sürü taşır fazlalaştı. Örneğin, karanlık odalarda kullanılan ilk defa Episode One teknoloji HDR sadece bir el feneri yanı sıra aydınlatma için geliştirilmiş algoritmalar (aydınlatma kahraman Alyx Vance) yaktı. Aynı rakam yapay zeka geliştirildi ve karakterler geliştirilmiş yüz ifadeleri bummed.

Eğer indirmek gerekip gerekmediğini bir karar yoksa

Half-Life 2: Episode One Video: Episode One, daha sonra Half-Life 2 görmek için internete ister. On yeni müzikleri - Video inceledikten sonra, oyun geliştiricileri özgün müzik çok eklemiş olduğunu göreceksiniz. Videolara ek olarak, muhtemelen Kanadalı ekip «Satınalma Brothers» 2009 yılında biliyorum Ben oyun Episode One dayalı bir kısa film çektik ve 2011 ve 2013 yıllarında iki devam filmi geldi. Bu oyun size bu bilgiyi yardımcı olacaktır indir karar verin - Half-Life 2: Episode One GameSpy tarafından "En iyi Grafik" ve "En İyi Aksiyon" ve ilk on igr2006 yıllık arasındaki üçüncülük için ödül aldı.

ağır buluyorum, tüm bu gerçekler, oyunun resmi web sitesine gidin ve Episode One indir Eğer. Biz bu oyuna memnun olacağını umuyoruz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more