Yer imleri

Halo Sonsuz

Alternatif isimler:

Halo Infinite, inanılmaz derecede popüler birinci şahıs nişancı oyunları serisinin devamıdır. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler modern, çok gerçekçi ve savaşlar sırasında parlak özel efektler sunuyor. Seslendirme profesyonel düzeyde yapılıyor; ses efektleri ve müzik, oyuncuların kendilerini Halo Infinite dünyasının atmosferine kaptırmalarına yardımcı oluyor.

Karakteriniz efsanevi Master Chief olacak. Bu kez yine acımasız ve hain düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Ancak Halo Infinite sadece harekâtı tamamlamakla sınırlı değil; oyuncuları bekleyen birçok mod var, yapılacak bir şeyler olacak.

Geleneksel olarak eğitimle başlamak en iyisidir. Birinci şahıs nişancı oyunlarında uzman olsanız bile, oynamadan önce arayüzü tanımak iyi bir fikir olacaktır.

Bundan sonra Halo Infinite oynamak daha da ilginç olacak:

  • Oyunun sizi götüreceği dünyayı keşfedin
  • Görevler sırasında karşılaşılan düşmanlarla savaşın
  • Deneyim kazanın, becerilerinizi geliştirin ve yeni tekniklerde uzmanlaşın
  • Silah ve zırh koleksiyonunuzu yeni öğelerle doldurun
  • Savaş araçlarını ustalıkla sürmeyi öğrenin
  • Çok oyunculu savaşlarda binlerce kişiyle çevrimiçi olarak yarışın

Burada yalnızca ana aktiviteler listelenmiştir, aslında Halo Infinite'in çok daha heyecan verici ve ilgi çekici görevleri vardır.

Oyunu tanımaya başlamanın en iyi yolu kampanyayı tamamlamaktır. Bu sizi diğer oyuncularla daha zorlu karşılaşmalara hazırlayacak ve ilginç bir olay örgüsüyle sizi eğlendirecek. Ayrıca kampanya, geçiş sırasında ormanların ve dağların bulunduğu güzel manzaralara hayran kalmanızı sağlayacak, hepsi gerçekçi görünüyor. Oyun, farklı arazi ve bitki örtüsü türlerine sahip 70'ten fazla devasa konuma sahiptir.

Halo Infinite oynarken karşılaşacağınız zorluklar sıkıcı değil. Konu büyüleyici, bundan sonra ne olacağını ve her şeyin nasıl biteceğini bilmek ilginç. Bu nedenle önemli şeyleri kaçırmamak için oyun sırasında süreyi takip etmeniz tavsiye edilir.

Harekete ek olarak Halo Infinite PC, diğer oyuncularla savaşabileceğiniz veya yeni arkadaşlar ve müttefikler bulabileceğiniz çeşitli çok oyunculu modlara sahiptir. Her oyuncunun savaşçı yetenekleri sayesinde zirveye çıkıp ünlü olabileceği bir derecelendirme sistemi uygulandı.

Dileyenler için oyunda kullanışlı bir senaryo ve harita editörü bulunmaktadır. Kendi hikayenizi ve konumlarınızı yaratın ve ardından yaratıcılığınızın sonuçlarını oyuncu topluluğuyla paylaşın. Ayrıca başkalarının oluşturduğu senaryoları oynama fırsatına da sahip olacaksınız.

Başlamak için Halo Infinite'i indirip yüklemeniz gerekiyor, ardından yerel kampanyanın keyfini çevrimdışı olarak çıkarabilirsiniz. Çok oyunculu mod, bilgisayarınızın tüm oyun oturumu boyunca internete bağlı olacağı anlamına gelir.

Halo Infinite'i bedava indirme imkanı maalesef yok. Oyunu geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek veya Steam portalından satın alabilirsiniz.

Halo Infinite'in fantastik dünyasına girmek ve Master Chief'in tüm zorluklarla başa çıkmasına yardımcı olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more