Yer imleri

Halo Savaşları 2

Alternatif isimler:

Halo Wars 2, Halo evrenindeki efsanevi karakterlerle yeni bir buluşma bulacağınız gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Halo Wars 2'yi PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler detaylı ve oyun birkaç yıl önce çıkmış olmasına rağmen güncelliğini kaybetmiş gibi görünmüyor. Optimizasyon mevcut, ortalama özelliklere sahip bir PC'de bile oynamak mümkün. Seslendirme iyi yapılmış.

Halo Wars 2'de Master Chief ve diğer kahramanlar dünyayı tehdit eden yeni tehlikelerle savaşacak. Bu kolay değil çünkü düşmanlar çok güçlü ve kazanmak için çok çabalamanız gerekecek.

Anlaşılır ve stressiz bir eğitim sayesinde yeni başlayanlar kontrol arayüzünü kolayca anlayabilecekler.

Halo Savaşları 2:

'te bundan sonra yapılacak çok şey var
  • Bölgeyi keşfedin ve en uygun yerlerde üsler inşa edin
  • Her türlü düşmanı yenebilecek güçlü bir ordu oluşturun
  • Gerekli tüm kaynakların yeterli miktarda temininin sağlanması
  • Çok sayıda düşmana karşı savaşın ve büyük ölçekli savaşları kazanın
  • Teknolojiler geliştirin, silahları, zırhları ve ekipmanları iyileştirin

Bu, Halo Wars 2 PC'deki ana görevlerin listesidir.

Oyundaki kampanya ilginç ve uzun. Çok sayıda görev var ve sizi kesinlikle uzun süre eğlendirebilecekler. Her oyuncunun zorluk seviyesini kendi tercihlerine göre ayarlama şansı vardır.

Yerel oyuna ek olarak, diğer kişilerle çevrimiçi yarışmalara da katılabilirsiniz, ancak bu seçenek yalnızca Game Pass Core sahiplerine açıktır.

Oyundaki olaylar sizi Ark kurulumuna götürecek. Kronolojik olarak olaylar Halo 5 hikayesinin bitiminden hemen sonra gerçekleşiyor. İnsanların ve UNSC'nin güçlü bir düşmana karşı kazanmasına yardımcı olun.

Çok sayıda orduya direnmek için askeri gücünüzü arttırmanız gerekiyor. Bu hedefe ulaşmak büyük miktarda kaynak gerektirecektir. Ordunuz büyüdüğünde, kazanmak için bir strateji uzmanının yeteneğini göstermeniz gereken büyük ölçekli savaşlar sizi bekliyor.

Savaşlar gerçek zamanlı olarak yapılıyor, kararların hızlı bir şekilde alınması gerekiyor. Başlamadan önce bir savaş planı hazırlamak ve sonra olup bitene göre değiştirmek daha iyidir. Fabrikalar ve fabrikalar her zaman tam kapasiteyle çalışmalıdır. Takviye kuvvetlerinin zamanında gelmesi, savaşın sonucunu sizin lehinize belirleyebilecektir.

Oyunda Halo evreninin her hayranının tanıdığı efsanevi kahramanlarla tanışacaksınız. Bu savaşçıların her biri, herhangi bir mangayı önemli ölçüde güçlendirme yeteneğine sahiptir.

Her ordu türünün kendine has güçlü ve zayıf yönleri vardır; savaşları planlarken bu özellikleri kullanırsanız kimse ordunuzu yenemez.

Oynamaya başlamadan önce Halo Wars 2'yi bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekmektedir. İnternet yalnızca gerçek rakiplerle yapılan çevrimiçi savaşlar için gereklidir. Yerel kampanya çevrimdışı olarak kullanılabilir.

Halo Wars 2'yi PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesinden satın alabilirsiniz.

Halo evrenine girmek ve insanlığı yıkımdan kurtarmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more