Yer imleri

Halo çevrimiçi

Alternatif isimler: Halo Çevrimiçi

The Halo bilgisayar oyunu serisi ilk kez 2001 yılında Xbox oyun konsolu için yayınlandı, oyun hemen çok sayıda hayran kazandı ve sadece efsanevi yıldız savaşlarıyla türe girebilir. Tüm oyunlar, stüdyo Bungie Studios tarafından yaratılan ilk üçlemesi, 343 Endüstri şirketinin ikinci üçlemesi ve dördüncü tek oyunculu oyunu olan bir hikaye. En son Halo 4 oyunu için tam zamanında, Microsoft ve Innova Co. S. à r. l. Halo Çevrimiçi çok oyunculu çevrimiçi sürümünü bırakın. Efsanevi oyunlarla tanışmak için Halo oyununu indirebilir ve süper bir Spartalı rolünü oynayabilirsiniz.

PC'de

Igra Halo, bu, ilk kişiden oynayan oyuncunun, insan ırk sözleşmelerinin düşmanlarıyla savaştığı bir atıcıdır. Online versiyonunu oynamaya başlayan oyun, seleflerinin kanonlarına göre oluşturulan kült oyununu hemen tanıyacak, bunlar kendiliğinden iyileşen kalkanlar ve yakın savaşlar. Yenilikler karakter sınıfları olacak ve silahları seçilen role bağlı olacaktır.

Oyuncular için

Haberler online arkadaşlar süper askerler ile bir takım oynama fırsatı olacak Spartalılar rolde:

  • Shturmovika
  • Keskin Nişancı
  • Taktika

Her karakterin

'i avantaj ve dezavantajları vardır, farklı dövüş taktikleri için faydalıdırlar.

OyununTamikleri Halo

Maceranın dünyasına giren oyuncu, Halo'da, ekipmanı başlatan bir Spartalı kazanıyor, seviyelerde ilerledikçe kahramanını pompalamak mümkün oluyor. Her bir kahraman sınıfı ayrı pompalanır ve her karakterin kendine ait bir silah, beceri ve ekipman seti vardır. Karakter seçimi oyuncunun tercihlerine ve seçtiği taktiklere bağlıdır:

  • Stormtrooper - hızlı, çevik ve zırhsız, yakın dövüş için ideal;
  • Keskin Nişancı - Bir pusudan uzak bir mesafedeki savaşı sevenler için. Mükemmel şekilde maskelenebilir, ancak pratikte korunmaz.
  • Taktikler - hafif silahlara sahip süper savaşçı, manevra kabiliyeti ve ana avantajı sağlığın yenilenmesidir. Sadece sağlığını değil, aynı zamanda silah kardeşlerini de restore ettiği için takım mücadelesi için ideal. Spartalı taktik sayesinde, düşman için sonsuz bir sabotaj düzenleyebilirsiniz.

İki oyun modu arenada, bu oyuncuların kendisi ve takım oyunu için savaştığı büyük bir harita değil. Bir takım oyunu, geniş bir savaş alanında 4 ila 16 oyuncudan oluşan düşmanlık siparişlerini veriyor.

Silah kahramanın amacına bağlı, kristalleri vuran ünlü bir iğne kılıfı var, hedefe vurduktan sonra aynı anda patlayan tüfekler, av tüfeği, yerçekimi çekici ve daha fazlası. Görevde yanınıza ikiden fazla silah alamazsınız, bu yüzden seçiminizi dikkatlice düşünmelisiniz. Türün en iyi geleneklerinde, en güçlü silahlar yerde bulunabilir ve toplanabilir, savaşmak için onunla gelemez.

Geliştirici, çeşitli tekniklerin kullanılabilirliğini sağladı ve hem silahlarda hem de zırhlarda büyük bir avantaj sağlıyor. Oyunda tank, helikopter, hayalet gemi ve tabii ki helikopterin ustası olabilirsiniz.

Oyun ilerledikçe, göz ardı edilmemesi gereken çeşitli görevler ortaya çıkıyor, Spartalıların silah ve teçhizata sahip olma yeteneklerini geliştirmeyi teklif ediyorlar. Görevden geçen oyuncu, yeni güçlü silahların kilidini açmanıza izin veren itibar puanları kazanır.

Bugün, çevrimiçi Halo oyunu, birçok avantaj sunan beta testine katılmak için satın alınabilir - bir takma ad, öncü bir silah, belli bir süre mühimmatlı açık bir kutu ayırmak, ancak katılımcının temel avantajı, önce yeni oyunu ilk görmek ve test etmektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more