Yer imleri

Hasat Ayı

Alternatif isimler:

Harvest Moon, başarılı oyun serisini sürdüren, çiftlik türünde bir projedir. PC'de oynamak mümkün olacak. Optimizasyon iyidir; bilgisayardan üst düzey performans gerekmez. 3D grafikler tıpkı modern çizgi filmlerdeki gibi güzel ve parlaktır. Seslendirmeler profesyoneller tarafından yapılmış, müzikler hoş ve Harvest Moon'u uzun süre oynasanız bile sizi yormayacak.

Oyun sırasında kendinizi zor zamanlardan geçen büyülü bir dünyanın içinde bulacaksınız. Hasat tanrıçası bu yerden kayboldu ve bundan sonra tüm bölge sakinleri hayatta kalmanın eşiğine geldi. Neyse ki, ortadan kaybolmadan önce tanrıça, masal dünyasında daha önce meyve veren tüm bitkilerin tohumları hakkındaki bilgileri gizli tutmaya özen gösterdi.

Kurtarıcı rolünüz var ve gelecekteki hasat yalnızca sizin çabalarınıza bağlı.

Böylesine karmaşık bir göreve başlamadan önce kontrolleri anlamak için birkaç ders almanız gerekiyor. Gelişmiş ve sezgisel arayüz sayesinde bu kolay olacaktır.

İşinizi bitirdikten sonra sizi bekleyen bir sürü iş var:

 • Bölgeyi keşfetmeye katılın
 • Alanı mahsul ve hasat için zamanında temizleyin
 • Bu yerlerin sakinleriyle tanışın ve görevlerini tamamlayın
 • Atölyelerin yanı sıra diğer binaları inşa edin ve yükseltin
 • Kalemleri hazırlayın ve hayvanları alın
 • Çiftlik alanını benzersiz kılmak için dekore edin

Bu, PC'de Harvest Moon oynarken yapmanız gereken ana görevlerin küçük bir listesidir.

Seyahatleriniz sırasında bu dünyanın her biri iklim, bitki örtüsü ve buralarda yaşayan hayvanlar bakımından birbirinden farklı olan beş bölgesini ziyaret edeceksiniz.

Ziyaret:

 1. Tuzlu su ve kum dağlarıyla Halo-Halo plajları
 2. Calisson çayırları, bol yeşillikli yer
 3. Kurak Pastilla Çölü
 4. Birçok bitki türünün yetiştiği Lebkuchen tepeleri
 5. Salmiakki Dağları, burada yazlar kısadır ve geri kalan zamanlarda çok kar vardır

Bölgelerin her birinde ilginç görevler ve yeni tanıdıklar sizi bekliyor.

Tohum çeşitlerini yenilemek ve yeni hayvanları evcilleştirmek mümkün olacak.

Dünyanın sakinleri arasında sizden istekleri olabilecek ilginç karakterler var. Görevlerini tamamlayın ve bunun için bir ödül alın. Büyülü Hasat Ayı'nın sakinlerinden bazılarıyla gerçekten arkadaş olabilirsiniz.

Çiftliğin nasıl görüneceği tercihlerinize bağlıdır. Tasarımı değiştirin ve binaları istediğiniz gibi yerleştirin. Ana karakter için rahat bir ev yaratın.

PC'de

Harvest Moon sizi uzun süre büyüleyecek, hasat tanrıçasını geri getirmek kolay olmayacak, bunun için çok seyahat etmeniz ve görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Harvest Moon'u çevrimdışı oynayabilirsiniz ancak kurulum dosyalarını indirmek için yine de İnternet'e ihtiyacınız olacak.

Harvest Moon'u PC'ye ücretsiz indirme, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesinden satın alabilirsiniz. Satışlar sırasında Harvest Moon indirimli olarak satın alınabiliyor, belki de oyun şu anda çok daha ucuza satılıyor.

Dünyayı yıkımdan kurtarmak ve bereket tanrıçasını geri getirmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more