Yer imleri

Saman günü

Alternatif isimler: Hai Dai

Game Hay Günü gelecek vaat eden bir çiftlik.

Çiftçi temasında

Toys çok yarattı, ama her biri kendi yolunda ilginç. Supercell stüdyosu tarafından geliştirilen basın ve Hay Day oyuncuları övgüleri duydum. Bu cep telefonları ve tabletlerde oynamak için mükemmel bir simülatör. Birkaç yıl önce ortaya çıktı, ancak geliştiriciler periyodik olarak güncellemeler yayınlayarak bunu yapmaya devam ediyor. Tatiller geldiğinde en ilginç olanı başlar, daha sonra çiftlik tanıma ötesine dönüşür. Cadılar Bayramı, Noel ve Yeni Yıl, Paskalya, Patrick'in günü, oyun alanının yepyeni bir görünüme kavuştuğu birkaç örnektir.

Ever herkes Hay Day'i telefonuna ücretsiz olarak indirebilir ve herhangi bir zamanda hasat etmek veya bir görev yapmak için durur. Bunu yapmak için İnternet bağlantısına ihtiyacınız vardır, böylece bazı görevlerde birlikte çalışarak ya da yeni gelenlere yardımcı olarak arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz.

Yeni olasılıklarınız.

Pek çok kişi, Hay Day'i bilgisayara indirme yeteneğini çoktan takdir etti. Aynı zamanda, mobil sürümde sağlanan her şey erişilebilir durumda kalır.

Game Hay Günü, parlak grafikler çekiyor ve oynamaya başladığınızda, kendinizi yerinden çıkarmak zor.

 • Bir çiftliğin gelişimi
 • Kişisel zevk için üretilmesi
 • Ürünlerin üretimi ve hasat
 • Satış fazlası
 • Eksik
 • 'nın satın alınması
 • Ürünlerin teslim ve teslimi
 • Binalarda ve mekanizmalarda sürekli iyileştirmeler
 • Dekoratif elemanlara erişim
 • İlk başta, tüm yapılara, hayvanlara, bitkilere ve makinelere erişim sağlamak için çok fazla çalışma gerektirecektir. Ancak, daha yüksek bir statüye ulaştığınızda, gelecekteki kullanım için biraz biriken kaynakları rahatlayabilirsiniz.

  Ancak, bu sürecin sonsuz olduğunu düşünmeyin. Hasat yeni bir depolama genişletme fırsatına sahip olduğunuzdan çok daha hızlı olgunlaşır. Raflar dolduğunda, yeri temizlemek için bir şey satmak zorunda kalacaksınız. Her türlü mal için sadece bir depoya sahip olursunuz ve sadece olta takımı ve avı için ayrı bir kulübe.

  Oyunun mali tarafı.

  Her gelişme için sadece ilgili materyalleri değil, aynı zamanda para birimini de biriktirmeniz gerekir. Oyun paraları ve değerli taşların bölgedeki periyodik olarak görünen sandıklarda ve tamamlanmış görevlerde elde edilmesi kolaydır. Gerçek para için eksik satın almak için başka bir seçenek, ama Hay Günü oyunu gerekli değildir ki böylece inşa edilmiştir. Ek sermaye enjeksiyonları olmadan başarı elde etmek oldukça mümkündür. Kendinize ihtiyacınız olan şeyi almayı seviyorsanız, para kazanmak için çalışmanız ve tasarruf etmeniz gerekir, çünkü bazı şeyler pahalıdır. Örneğin, bir tekneyi tamir ederseniz, ayrı bir adada yüzerek balık tutabilirsiniz.

  Ancak, bölge balık açısından zengin değildir. Bazen, değerli tüyler alabileceğiniz ve yine de birkaç ıstakoz kuyruğunu toplayabileceğiniz mavi ördekler vardır. Ancak bu, özel ekipman gerektirir ve bunu üretmek için çok fazla çaba, zaman ve kaynak gerektirir. Ve aynı zamanda pahalı olan bu canlı yaratığın havuzunu ve arabasını inşa etmemiz ve geliştirmemiz gerekecek. Ama sonra görünüşü memnun edecekler ve size iyi bir kâr getirecekler.

  Daha önce de belirttiğim gibi, Hey Day'in oyunu çok güzel. Belli bir aşamada, başka bir satın alma veya pompalama için para biriktirmeniz gerekmediğinde, manzaraya dikkat edin. Dükkanda çok güzel şeyler var ve hayvan kalemlerinde altın tuğlalarla bile yolların döşenmesi mümkün. Heykelleri, kıvırcık fenerleri ve diğer süsleri evcil hayvanlarınıza yükleyin. Ayrıca çiftliğinizin resmini çekebilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Başarılarınızı başkalarıyla karşılaştırın ve rekabeti kazanın.

   

  Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

  Read more