Yer imleri

Demir 4'ün Kalpleri

Alternatif isimler:

Hearts of Iron 4, bu türün tüm hayranları tarafından bilinen bir stüdyodan başka bir küresel stratejidir. Oyundaki grafikler, gerçekçi olmaktan çok basitleştirilmiş olsa da iyidir. Müzik mükemmel bir şekilde eşleşiyor ve hangi ülkelerde hangi çağda çaldığınıza tam olarak uyuyor. Oyunda seçilen ülkeyi yönetmelisiniz.

Hearts of Iron 4 oynamak için oldukça uzak bir geçmişte başlayacaksınız ve modern dünyada bitirebilirsiniz.

Oyun, burada olmasına rağmen, gelişmeden çok dünyadaki fetih ve hakimiyet ile ilgilidir. Çok barışçıl olsanız ve düşman aramasanız bile, er ya da geç komşu ülkelerden birileri topraklarınızı fethetmek isteyecektir. Bu nedenle, ekonomi, diplomasi ve bilim tarafından sürüklenerek, güçlü ve iyi silahlanmış bir ordu oluşturmayı unutmamak gerekir.

Olanaklarınız neredeyse sınırsız, fabrikaları ve fabrikaları stratejik olarak uygun yerlere yerleştirmek için kendiniz gibi önemsiz şeyleri bile yapabilirsiniz. Ancak diğer faaliyetler göz ardı edilmemelidir.

Oyunda tarihin en tuhaf ve en tuhaf dönüşlerinden herhangi birini uygulamak mümkündür, hiçbir kısıtlama yoktur. Örneğin, Müttefiklerin İkinci Dünya Savaşı'nı kaybettiği bir senaryoyu oynamak mümkün. Veya konuyla ilgili başka seçenekler, ya bu olursa.

Oyundaki en ilginç geliştirme dalları büyük imparatorluklar içindir ki bu biraz garip. Ne de olsa, tarihte genel olarak küçük ülkelerin dünyanın çoğuna hükmettiği izole vakalar yoktur. Ama bunun için oyundaki küçük eyaletlerde bilimsel ve teknolojik ilerleme çok daha hızlı ilerliyor. Görünüşe göre geliştiriciler bu şekilde bir denge sağlamaya çalıştı.

Oynarken her zaman yapacak bir şeyler bulacaksınız.

gibi ilginç aktiviteleri bekliyorsunuz:

  • Diplomasi
  • İdeolojinin tanımı ve devlet yapısı
  • Askeri işler
  • Bilimsel gelişme

Ve eşit derecede heyecan verici diğer birçok destinasyon.

Oyun bağımlılık yapıyor ve en önemli şeylere değil birkaç gün geçirebilirsiniz.

Oyunda isteseniz de istemeseniz de savaşmak zorunda kalacaksınız. Ama göründüğü kadar basit değil.

Al ve aniden komşulara saldırmak işe yaramaz. Böyle bir adımın zeminini özenle hazırlamak gerekir. İddiaları yetkin bir şekilde hazırlayın ve birlikler hazırlayın. Ancak bu durumda bile, özellikle ordunuz çok daha güçlüyse, doğrudan bir çatışmadan kaçınmak için rakip tüm gereksinimlerinizi kolayca yerine getirebilir.

Kazanmanın en kolay yolu, bir kargaşa veya devrim düzenlemek ve barışı koruma görevlilerini tanıtma kisvesi altında tüm bölgeyi ele geçirmektir.

Oyunda

çeşit birlik, çok büyük bir sayı, her şey gerçeğe yakın.

Burada göreceksiniz:

  1. PVO
  2. Havacılık
  3. İniş
  4. Piyade
  5. Sappers
  6. Filo

Ve hatta belki süvari.

Savaşlar çok külfetli değil, her birimi savaş alanına taşımaya gerek yok. Bunun için kendi komutanları var. Başkomutan olarak sadece hedefi siz belirlersiniz.

Çevrimiçi mod mevcut. Arkadaşlarınızdan hangisinin en iyi stratejist olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Hearts of Iron 4 PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Seçtiğiniz herhangi bir ülkenin hükümdarı olmak ister misiniz? O halde hemen oyunu kurun ve oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more