Yer imleri

Hellgard

Alternatif isimler: Hellgard

Hellgard & nbsp; Online & ndash; Bir fantezi tarzında yapılmış ücretsiz tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu, yaşadığı obortni, vampirler ve engizitörler olduğunu.

Peki, oyunu başlatmak olacağını, sen Hellgard kayıt gerekir:

  • e-posta ve şifre girmek için
  • Bir karakter seçmek için
  • karakterin isim atamak için

oyun Hellgard karakter için: & nbsp; üç yarışları, Inquisitors, kurtadamlar ve vampirler vardır. Her ırk erkek veya kadın bir seçenek sunar.

adlı bu yarışlarda daha yakından göz atalım:

Inquisitors & ndash; Onlar insanların varlıklara tehlikeli avlamak ve doğaüstü güçlere sahip,

Kurtadam & ndash; savaşmaya hazırız cesur ve acımasız yaratıklar, vampirler ve engizitörler hem ve kendimizle

Vampir & ndash; vampirler, onlar kan seviyorum, ancak bazı insan tercih ve bazı tamamen hayvan.

Hellgard oyunu, her karakter olarak, en önemli parametrelerden beş vardır:

Güç & ndash; Güç inme üzerinde bir etkisi vardır;

& ndash Yapı; Hayat noktaları ve zırh sayısındaki artış etkilemektedir

Çeviklik & ndash; & nbsp;; bir olası kaçırma üzerinde etkisi vardır

İstihbarat & ndash; enerji, sihirli savunma ve saldırı öğe sayısı üzerinde bir etkisi vardır;

Luck & ndash; Bu kritik vuruş şansını etkilemektedir.

Gelecekte, size, seçici bu parametreleri artırmak mümkün olacak her yeni bir seviyeye veya herhangi bir deneyime sahip oyun çevrimiçi Hellgard oynamak ama her parametreyi etkiler ne dikkate almak ve & nbsp artmalıdır; biri hangi zaferler ilerletmek için gereklidir.

yarışları online oyun Hellgard her birinde benzersiz bir şehir ve karakter gelişimi benzersiz türü vardır, ek olarak, her karakterin kişisel silah ve koruma araçları, gelişimi yönü ve bireysel meslek (shahterstvo, rybalstvo, toplama, ticaret vardır ). Hellgard online oyun deneyimini geliştirmek amacıyla, çok sayıda heyecan verici maceralar ve geçmesiyle katılmak ve çeşitli görevleri gerçekleştirmek için ihtiyacınız olacak. Oyun Dünyası Hellgard & nbsp; çevrimiçi çeşitli yaratıklar ve canavarlar ev birçok pitoresk yerle oluşur. İşte yerlerde temsilleri bazıları şunlardır: Serenity Vadisi, hayatta kalma, Labirent, Kameliard, Avlak Kameliarda, Teorot için mücadele Parmak Serfirota, Zhabe alan.

Bu tür eylemler ahlak seçilen ırk konusunda kişisel deneyim ve memnuniyeti gibi oyun karakteri, faktörlere bağlı olarak

geliştirilmesi. Bu nedenle Nellgard onların itibar dikkat etmelidir oynarlar.

Bu oyun Hellgard & nbsp oynamak için belirtmek gerekir ki, çevrimiçi, bu oyunların her ikisi de, evcil hayvan sahiplerinin çok sadık olan (hayvan) kendi fırsatı benzersiz olacak, onun efendisi korumak olacağını, savaşmaya hazırız. Eğitimciler olabilir bir hayvan satın alın.

Hellgard oynamak için nasıl birkaç kelime, sen kazanabilirsiniz. Değerli damla, ticaret şeyler toplamak tamamlayan görevler ve (oyuncu bilgi yoluyla) arkadaşlarının yardımıyla: İşte bazı seçenekler var.

olağan kavgalar ek olarak, ölümcül masif savaşlara katılabilir gerçek zamanlı olarak inşa oyun Hellgard içinde savaş sistemi. Oyun Hellgard ediyorum sipariş ilginç, oyun klanlar oluşturmak için yeteneğine sahiptir.

yorum bitiminde, aşağıdaki eklersiniz: Oyun iyi grafik ve ses tasarımı ile oldukça sert cesaretsizlendirmek, değil. Oyunun Hellgard kayıt olduktan sonra, sen bu oyunda karakterlerin temsilleri birinin rolü kendini denemeye karar verdi pişman olmayacaksınız. & Nbsp;

Yani, Hellgard & nbsp; Kayıt sizi bekliyor!

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more