Yer imleri

Kahraman fabrikası

Alternatif isimler:

Hero Factory, mobil cihazlar için çok sıra dışı bir RPG'dir. Oyun, benzersiz bir tarzda renkli çizgi grafiklere sahiptir. Seslendirme ve müzik seçimleri başarılı.

Oyun sırasında kötülüğe karşı savaşacağınız büyülü bir dünyaya ışınlanıyorsunuz.

Yapacak çok işiniz var. Düşman patronlarını yenmek çok zordur; bu çok sayıda savaşçı ordusu gerektirecektir.

  • Montaj hattında mekanik savaşçılar üretin
  • Üretiminizi yükseltmek ve daha güçlü savaşçılar yapmak için altın kazanın
  • Savaş için taktikler seçin ve çeşitli birlik türlerinden oluşan ordular oluşturun
  • Düşman patronlarını yen
  • 3'lü eşleştirme mini oyunları oyna

Bu, oyun sırasındaki ana görevlerin küçük bir listesidir.

Başlangıçta, oyun arayüzünü daha etkin bir şekilde yönetmek için küçük bir eğitimden geçebileceksiniz. Ardından oyun başlar.

Kahraman Fabrikası, tüm RPG hayranları için oynamak ilginç olacak, ancak diğer herkes için denemeye değer. Geliştiriciler çok sıra dışı ve atmosferik bir oyun ortaya çıkardılar.

Başlangıçta tüm savaşçılar mevcut değildir, en güçlü savaşçıları üretmek için belirli koşulların karşılanması gerekecektir.

Savaş sırasında savaşçıların davranışlarını etkilemiyorsunuz, onlar hedefe kendi başlarına saldırıyor. Size göre en çok ihtiyaç duyulduğu anda özel saldırı türlerini kullanarak birliklerinize yardım edebilirsiniz.

Daha ileri gidemezseniz sabırlı olun ve altın biriktirin. Yeterince biriktirdikten sonra, üretim hatlarını iyileştirecek ve daha güçlü bir mekanik orduya sahip olacaksınız.

Savaşçıların savaş becerileri geliştirilebilir, ancak bu zaman alacaktır. Savaşçıların seviyesini yükseltirken, bir süre onlarsız yapıp yapamayacağınızı düşünün, belki daha uygun bir anı beklemek daha iyi olur.

Hangi becerileri geliştireceğinizi seçebileceksiniz. Bunu ciddiye almak daha iyidir, savaşçılarınızın savaş alanındaki başarısı buna bağlı olabilir ve becerileri değiştirmenin bir yolu yoktur.

Birlik seçimi bir saldırının başarısını etkiler. Çeşitli düşmanlara karşı büyücüler, okçular, mızrakçılar, kılıçlılar veya okçular daha etkili olabilir. Doğru takımı seçerek patronları yenmek çok daha kolay olacak.

Savaşların zorluğu siz oynadıkça artar. Ödüller doğrudan zorluğa bağlıdır. Daha güçlü bir rakibi yenerek daha fazla altın ve diğer değerli kaynakları alacaksınız.

Arenada diğer oyuncularla mücadele etmek mümkündür. Ancak rakipler bazen sizden çok daha güçlü olduğu için daha zor olabilir.

Ödüllü sandıkları açmak zaman alıyor, reklam izleyerek ödüllerin alınmasını hızlandırabilirsiniz.

Oyun içi mağaza size altın, ekipmanlı sandıklar ve güçlendiriciler satın alma fırsatı verecek. Hem oyun para birimiyle hem de gerçek parayla ödeme yapılabilir. Aralık günlük olarak güncellenir, indirimler vardır.

Hero Factory'yi çevrimdışı oynayabilirsiniz, ancak bazı modlar internet bağlantısı gerektirir.

Bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak Hero Factory

'i Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

En güçlü mekanik savaşçıları üretmek ve düşmanlarınızı yenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more