Yer imleri

Sky Heroes

Alternatif isimler: Sky Heroes

Sky & ndash Oyun Heroes; Diğer tetikçi tarzında bir çok oyunculu oyundur. Sky Online Kahramanlar yan seçilen lejyon oynamak mümkün olacak İkinci Dünya Savaşı sırasında size gönderir.

Kahramanları Gökyüzü , Nazilerin tarafında birini oynamak, ya da müttefiklerin yanında olabilir. Her uçakların kendi lejyonları vardır.

nbsp;

Kahramanları Sky , sisteminizin aşağıdaki gereksinimleri karşılayan olması gerekir oynamak amacıyla:

İşlemci: P 1 4. 6 GHz

Bellek: 1024 MB

video: Video 3 D 128 MB

İşletim Sistemi: kazanın 2000 / XP / Vista

İnternet: yüksek hızda.

nbsp;

Sky Online Kahramanlar çok basit bir kaydı. Aşağıdaki doldurmak için çok çalışmak gerekmez:

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 1) & nbsp

; Adınızı girin. Adınız Latin harflerle girilmelidir.

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 2) & nbsp

; E-posta adresinizi girin.

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 3) & nbsp

; düşünün ve şifrenizi yazın.

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 4) & nbsp

; lisans anlaşmasını ve oyun sitesinde terminolojisini okuyun.

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 5) & nbsp

; Bundan sonra, lütfen uygun kutuyu işaretleyiniz, sen kuralları ve lisans anlaşması ile katılıyorum.

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 6) & nbsp

; Basın & laquo; & raquo oyna; .

Bundan sonra, güvenli bir şekilde oyuna devam edebilirsiniz.

Sky Oyun Heroes Online İngilizce yazılmış. Henüz Rus versiyonu.

nbsp;

Sky oyun Heroes önce, bütün modları hakkında öğrenmek gerekir:

- Kampanya Modu. Bu modda, Avrupa ve Pasifik cephede yer alacak tüm testler kampanyaları, geçmesi gerekecektir. Testler tek başına müttefikleri ile bir araya kapılmış olacak.

- Saldırı ve Mode savun. Bu, herhangi bir shooter oyunu klasik modu. Burada ana görevi yerine getirecektir: Düşman, yakalama yenmek ya da yok etmek. Onların topraklarını savunanlar gebe planı savunmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek gerekir.

- Skirmish Modu. Bu modda, gerçekten şansınızı deneyin. Böyle bir durum, herkese karşı bir karşılaşma olacak. Amacınız & ndash; gibi birçok düşmanları yok etmektir.

- Mesleki Savaş Mod. Eğer büyük bir savaş işgali hayatta kalmak için gereken bu modda. Burada Pasifik ve Avrupa cephelerinde tarafında arkadaşlarınızla bulunmaktadır. Senin görevin güçlü olduğunu kanıtlamak için. Bu mod Sky Heroes Online en güçlüdür.

- Raid Modu. dört dört takım birleşmiş Raids oyuncuları ise. Bu modda, hedefe & ndash; mümkün olduğunca rakibin daha savaşta puan. Ayrıca bilgisayar kendisi tarafından işletilen kampanyalarla karşı arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu savaşta zafer elde ederseniz, haklı Sky Heroes online oyun bir şampiyon kendisi düşünebilirsiniz.

nbsp;

oynamak Sky hangi Heroes yan bağlı olarak, aşağıdaki bileşenleri sahip olacaktır:

1) Naziler . Sen uçağın beş şube kullanmak mümkün olacak. Uçağın Ve diğer dalları: Almanya, İtalya, Japonya, Topçu ve Bombacı. Bu uçaklar prim olarak kabul edilir.

2) Müttefikler. Bu uçağın beş şube kullanabilirsiniz. Prim Müttefik uçakları Sovyetler Birliği'ni, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Gunner ve Bomber bulunmaktadır.

nbsp;

İkinci Dünya Savaşı hoş geldiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more