Yer imleri

Sword Of Heroes

Alternatif isimler: Sword Of Heroes

Kahramanları Kılıç Çevrimiçi & ndash; gerçek zamanlı savaşlar ücretsiz tarayıcı tabanlı çok oyunculu oyun. Rakiplerinizi canlı oyuncular olacak. Bir savaşçı rol tüm görkemiyle kendisini gösterecektir uçan adalar, şehrine götürür. Oyun kartları taşıma, senin ölümünü istemek için çok arzu ile düşmanları yok etmek için yolda olacağım. Çeşitli görevleri ile dolu oyun yanısıra. Görevler silah ve çerçeveler satın almak için para kazanmak için fırsat verin. Bu RPG bunlardan her okuyan, düzeyinden sonra seviyesi fethedecek ve zamanla daha güçlü hale gelir. & Nbsp; Might & Oyun Kahramanları kahraman olma fırsatı verir, bu nedenle bu eşsiz bir fırsat olduğunu kaçırmayın!

İlginçtir, Kahramanları Kılıç misafir olarak olabilir oynamaya çalışın. Bu bir hesap oluşturmadan, olduğunu. Ancak bu durumda, senin başarılar kaydedilmez. Eğer başlamış iş ihtiyacını devam etmek istiyorsanız Kahramanları oldukça basit ve hızlı bir şekilde, söz konusu olmalıdır Kılıç kayıt. Özel bir biçimde bir kaç alanların doldurulması zorunludur: Doğum oyuncu ismi, e-posta, şifre tekrar şifre tarih. Ama önce sen kontrol etmek istediğiniz karakteri seçmek zorunda. Akılda Şartlar kabul tescil gerçeği tutun. Yani haberdardır ön & nbsp yararlıdır; kuralları. Sistem gereksinimlerini ilişkin proje bu konuda kaprisli değildi çünkü, merak edemez ve oyun için en sıradan ortalama bilgisayar yapılandırma gerekir. Ana Sayfa World Wide Web'e bağlanmak için. Gerçek bir savaşçı deneyimi mümkün olduğu duyguları tüm din, geçmesi, heyecanlı Rubilovo atmosferini yaşamak mümkün olacak, Internet gerçekten mucizeler ve evde oturmak.

Kahramanları Sword nbsp; Sen silahlarla oynayacak. Bununla birlikte, benzer bir tarayıcı oyunların aksine, mermi çeşitleri yoktur. Oyuncu sadece soğuk çelik verilir yardımcı olmak. Yani, kılıç, balta, çekiç, kulüp, shuriken. Başlangıçta, silah nasıl işleneceğini anlamak için eğitimden geçmesi için fırsat verilmiştir. Ayrıca mevcut silah büyü ve eserler kullanmak için. Ve tüm bu seçip yapabileceğiniz özelleştirmek için! Bir demirci ziyaret ettikten sonra, sen güçlü bir silah satın alıyor, ve burada sihirli kule içine başardı eğer çok farklı sihirli eserler ve büyü (rüzgar, su, ateş, yıldırım ve ölü) alacak.

Oyun sırasında kahraman pompalanır ve geliştirir. Profil becerileri boksöre başarı puanları dağılımıdır. Böyle çeviklik, savunma, sağlık, büyü, güç ve başarı gibi parametreler geliştirmek eğilimindedir.

Evet Kahramanları Kılıç oyun & ndash; tehlike her taraftan pusuda bir dünya kaynayan macera dünya. Neden arenada belirlenen rakipler arasındaki tek çatışmalar vardır. Bu oyun, çeşitli ve çeşitli modlar varlığını yapar: yalnız, duvardan duvara, ya da bayrağı yakalamak için. Bunlardan her biri kendinizi test edebilirsiniz! Ama unutulmaz savaşlarda yanı sıra, Kahramanları Kılıç Online olarak, insanların kendilerini keyifli arkadaşları bulmak hangi aracılığıyla özel bir sohbet sahip övünme yapabiliyor ve samimi arkadaşlar. Herkes herhangi bir konuda kendi görüşlerini ifade etmek, bir sohbette mesaj yazmak hakkına sahiptir.

nbsp;

heyecan Sevgili fanlar, birçok ilginç şeyler bulacaksınız. Ev & ndash; güvenle, hedefe gitmek tecrübeli savaşçı acemilikten yolunu izleyin ve hoş duygular bir sürü olsun. O size iyi şans ve hoş bir deneyim diliyorum sadece kalır!

 

Kılıç online kayıt Of Heroes