Yer imleri

Hogwarts Mirası

Alternatif isimler:

Hogwarts Legacy Harry Potter evrenine dayanan rol yapma oyunu. Burada mükemmel kalitede 3D grafikler göreceksiniz. Tüm karakterler iyi seslendirilmiştir. Müzik eşliğinde, sihirbaz çocuk hakkındaki ünlü film döngüsü tarzında yapılır.

Başlamadan önce karakter editörünü ziyaret edin ve kahramanınız için bir isim bulun. Bundan sonra, fazla zaman almayacak bir eğitim sizi bekliyor. O zaman Hogwarts Legacy oynamaya başlayabilirsiniz.

Birçok filmin çekildiği ve hatta birkaç oyunun çıktığı işlerin döngüsüne aşina iseniz, bu oyunun size ne söyleyeceğini kolayca tahmin edebilirsiniz.

Hogwarts, sihir yeteneği olan çocuklar için bir okuldur. Ama sadece büyülü eğilimlerle doğmak yeterli değil, büyücü olmak için birçok şey öğrenmeniz gerekecek:

  • İksir yapma sanatında ustalaşın
  • Büyü öğrenin ve kendi büyülerinizi yapın
  • Süpürge uçurma becerisinde ustalaşın
  • Sihirli canavarları araştırın ve onlarla arkadaş olun
  • Kasvetli bir Hogwarts binasının sırlarını ortaya çıkarın
  • Okulun hangi topluluklarında okumak istediğinizi seçin
  • Güçlerinizi en iyi şekilde ortaya çıkaracak olan kendi benzersiz sihirli değneğinizi bulun

Ve daha birçok ilginç aktivite bu oyunda seni bekliyor. Sihirbaz olmak bazen zor olsa da oldukça eğlencelidir.

Kronolojik olarak, burada anlatılan olaylar 1800 yıl'de, Harry Potter bu ünlü okula okumak için gelmeden çok önce gerçekleşir.

Ana karakter olan öğrenci kadim sırrın anahtarını elinde tutuyor. Çözün ki ihtiyacınız olacak, çünkü bu yapılmazsa ölüm tehdidi tüm dünyayı saracak.

Oyun, okul bölgesiyle sınırlı olmayan devasa bir açık dünyada geçiyor. Etraftaki her şeyi keşfedin, yasak ormanda, Hogsmeade'de, Hogwarts'ta ve çevrelerindeki topraklarda seyahat edin.

Bu zanaatın tüm bilgeliğinde ustalaşarak gerçek bir büyücü veya büyücü olun. Anahtarı sizin elinizde olan kadim gizemi çözmeye çalışın. Büyülü dünyanın ve tüm sakinlerinin ölümünü önleyin.

Peri hayvanlarına nasıl bakılacağını öğrenin. Bunun bir ödülü olarak, örneğin kanatlı atlarla uçabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Büyücülerin o dönemde nasıl yaşadıklarını öğrenin. Düşündüğün kadar kolay olmadı. O günlerde Hogwarts topraklarında birçok tehlikeli sakin vardı ve bunlardan bazıları tüm büyülü güçlerinizi ve becerilerinizi kullanarak savaşmanız gerekecek. Masal dünyasının sakinlerinin huzurunu bozan karanlık büyücüler, goblinler, troller ve diğer yaratıkların galibi olun. Bunu yapmak için, bugün bazılarının kullanılması yasak olan savaş büyülerinde olabildiğince çabuk ustalaşmak gerekecek.

Okulun diğer sakinleriyle iletişim kurun, aralarında yeni arkadaşlar bulun ve görevleri ve istekleri tamamlayın.

Hogwarts Legacy PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Büyünün tüm numaralarında ustalaşmak için oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more