Yer imleri

Ev arama

Alternatif isimler:

Şehir planlama unsurlarına sahip Homeseek hayatta kalma simülatörü. Oyun PC'de mevcut. 3d grafikler güzel ve gerçekçi görünüyor. Performans gereksinimleri düşük, optimizasyon iyi. Seslendirme profesyoneller tarafından yapıldı ve müzik seçimi sizi memnun edecek.

Çöle dönüşen, suyun altından daha değerli olduğu bir dünyada hayatta kalmak zor olacak. Bir grup insanın sorumluluğunu üstlenmeli ve onlarla ilgilenmelisiniz. Böylesine önemli bir görevi üstlenmeden önce kontrollere hızlı bir şekilde alışmak için küçük bir eğitimden geçin. Bundan sonra birçok tehlikeli ama ilginç macera sizi bekliyor. Homeseek'i uzun süre oynayabilirsiniz çünkü iki kampanya ve 9 senaryo sizi bekliyor.

Oyunda çeşitli görevleriniz olacak:

  • Çöl dünyasını keşfedin
  • Su ve diğer değerli kaynakların çıkarılmasını bulun ve düzenleyin
  • Kayıp teknolojileri araştırın, binaları ve ekipmanları iyileştirin
  • Yerleşiminizi genişletin, yeni binalar inşa edin
  • Sıralama tablosunda yer almak için diğer oyuncularla çevrimiçi olarak yarışın

Bunlar yapmanız gereken görevlerden bazıları.

En zor kısım en başta olacak.

Kaynakların tamamen kıt olduğu koşullarda doğru öncelikleri seçmek önemlidir. Yerleşiminizi hızla genişletmek veya bilimsel araştırmalara girişmek için acele etmeyin. Her şeyi kademeli olarak yapın, aksi takdirde şu anda ihtiyaç duyulmayan ve hayatta kalmak için önemli bir bina yaratmak için yeterli fırsata sahip olmayacak bir projeye çok fazla kaynak harcama riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

İnsanlarınıza ihtiyaç duydukları her şeyi sağladığınızda ve yerleşim yerinizin yakın zamanda yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olmadığında, uzak bölgeleri keşfetmeleri veya görevleri üstlenmeleri için izciler gönderebilirsiniz. Daha karmaşık görevlerin ödülleri pek çok yararlı şey getirecektir, ancak tam tersine, başardığınız her şeyi mahvedebilir. Görevin başarısını veya başarısızlığını doğrudan etkileyeceği için aldığınız her kararı dikkatlice düşünün.

Yerel harekât ve senaryolarda yeterince deneyim kazandıktan sonra, diğer oyuncularla çevrimiçi olarak şansınızı deneyebilirsiniz. Kazanmak için maksimum zulümle hareket etmeniz gerekecek. Rakiplerinizin topraklarındaki kritik binalara zarar vermeye veya sabote etmeye çalışın. Kaynakları çalın, ekipmanı yok edin. Düşmanlarınızın açlıktan ve susuzluktan ölmesini sağlamak için mümkün olan her şeyi yapın. Ancak yerleşim yerinizi korumayı unutmayın; rakipleriniz oldukça deneyimli ve kurnaz olabilir, bu onların küçük şehrinizi de aynı şekilde yok etmelerine olanak tanıyacaktır.

Homesick'i hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynayabilirsiniz. Bu uygundur, bir noktada internete bağlanma fırsatınız olmasa bile oyunda eğlenebilirsiniz.

Homeseek'i PC'ye ücretsiz olarak indirmek maalesef çalışmayacak. Oyun Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alınabilir. Çok fazla harcamak istemiyorsanız indirimi bekleyin ve oyunu indirimli alın.

Kıyametin yok ettiği bir dünyada en iyi yerleşimi yaratmak ve medeniyeti yeniden canlandırmak için oyunu yükleyin ve hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more