Yer imleri

ana dünya 3

Alternatif isimler:

Homeworld 3 popüler uzay gerçek zamanlı strateji serisinin devamı. Grafikler önceki sürüme göre iyileştirildi. Seslendirme ve müzik bestelerinin seçimi hala kusursuz.

Bu bölümden döngüdeki oyunlara aşina iseniz, eğitim almak ve kontrollerle nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenmek size zarar vermez. Yeni başlayan biri değilseniz ve serideki önceki projeleri oynadıysanız, değişiklikler küçük olduğundan bu adım atlanabilir.

Daha önce olduğu gibi, oyuncular birçok tehlikeyle dolu uzay boşluğunda kendi gezegenlerine uzun ve zorlu bir yolculuk için beklemek zorunda kalacaklar.

Zorlu yolu aşmak için ihtiyacınız olan:

  • Yararlı kaynaklar ararken yol boyunca uzayı keşfedin
  • Yeni teknolojileri öğrenin
  • Güçlü bir uzay filosu oluşturun
  • Karşılaşılan tüm düşmanları yok edin

Liste tam değildir ve yalnızca ana etkinlikleri listeleyecektir.

Önceki bölümlerde olduğu gibi, filonuzun temeli, bilimsel departmanın bulunduğu ana gemi, yolculuk sırasında ihtiyaç duyulabilecek her şeyin üretimi için fabrikalar ve değerli kaynaklara sahip depolardır.

En başta, yakındaki gezegenlerde mineral aramak için yeterli sonda inşa etmeniz gerekiyor. Bundan sonra askeri ve araştırma gemileri inşa edebileceksiniz.

Dikkatli olun, düşmanlar sandığınızdan daha yakın olabilir.

Düşman filosunu yendikten sonra hemen ilerlemek için acele etmeyin. Düşman gemilerinin kalıntılarını keşfedin ve bu şekilde elde edilen teknolojileri yeniden üretin. Filonuzu yükseltin ve yükseltin ve ancak bundan sonra uzayda hareket etmek için kapılara gidin.

Bunu yapmazsanız, önünüzdeki tehlike karşısında çok zayıf olma riskini alırsınız.

Üretilen gemilerin tasarımında beğeninize göre değişiklik yapma imkanına sahip olacaksınız. Filonuzu yenilmez yapın.

Oyun, önceki bölümler gibi döngüsel olarak gelişir. Kapıyı geçiyorsunuz, uzayda yeni bir sektöre giriyorsunuz, filoyu geliştiriyorsunuz ve yol boyunca düşmanları yok ederek yolunuza devam ediyorsunuz. Bu süreçteki en önemli şey, önemli bir şeyi kaçırmamak için acele etmemek.

Savaş kruvazörü kaptanlarının her birinin, onları diğerlerinden ayıran ve komutaları altındaki tüm küçük gemileri etkileyen benzersiz özellikleri vardır.

Savaş sistemi oldukça karmaşıktır. Kazanmak için çeşitli taktikler ve stratejiler kullanın.

Homeworld 3 oynamak daha da ilginç hale geldi.

Bu bölümde terkedilmiş dev gemileri bulabilirsiniz. Düşmanları pusuya düşürmek ve yararlı kaynakları kontrol etmek için bunları kullanın. Unutmayın, bu durumda önemsiz şeyler yoktur, bulunan her şey yolculuğun amacını daha da yakınlaştırır.

Savaş deneyimi kazanmak için kampanyayı tamamlayın. Bundan sonra, dilerseniz internet bağlantısı kullanarak dünyadaki diğer oyuncularla savaşın.

Homeworld 3 PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu resmi web sitesinden veya Steam portalından satın alabilirsiniz.

Uzay görevinin amacına ulaşmasına yardımcı olmak istiyorsanız, hemen oynamaya başlasanız iyi olur!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more