Yer imleri

Hoppenia Online

Alternatif isimler: Hoppeniya, Hopen

Hoppenia Online & ndash; strateji ve yönetici unsurlarını birleştiren ücretsiz tarayıcı fantastik oyun. & Nbsp; çevrimiçi Hoppenia oynamak için açılacak yeni bir gizemli dünyada, savaşmak ve diğer oyuncular ile işbirliği yapmak, ilgilenir onun büyülü hayvan, doldurmak için, kendi ikamet yaratacaktır. Hoppenia Bilgisayarınız aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir oynamak için:

- İşlemci: P4 / Celeron 1. 2+ veya Athlon MP / XP

- bellek (optimal 2Gb) & nbsp en az 512 MB

- Direct 3D uyumlu video

- Adobe Flash eklentisi (v. 10. xx)

- Internet'e bağlanma

bu şaşırtıcı dünyaya kapı Hoppenia kayıt açılacaktır. Hoppenia oyun başlatmak için oyun istemcisini indirmek ve yüklemek gerekmez. Oyuna katılmak Hoppenia aşağıdaki bilgilerin eklenmesini gerektirir:

1) Güçlü bir parola

2) E-posta (gerçekten) mevcut

Hangi bir oyun olacak, çünkü

3), bir isim karakteri oluştur

4) kodu gösterildiği

Kayıt Hoppenia tamamlandı ve Play tuşuna basabilirsiniz. Hayatın yangın Koruyucuları ve veliler arasındaki çatışma Karşılama vstryat, taraflardan birinin konumunu seçtikten sonra. & Nbsp;

Gerek ana teknolojilerin gelişimini dikkate böylece

Bekçileri hayatı, bilimsel süreç gücüne inanıyorum. Mücadele etmek gerek yoktu, onlar sessizce kendi adalarında hayattan zevk olacaktır.

Adalar hızlı fetih

Veliler yangın rüya. Onlar güç kullanımı her şeyin üzerinde kontrol kazanmak inanıyorum, ve nioluni saldırı kabiliyetlerini egzersiz sona ermez.

Genel olarak, online oyun Hoppenia iki tip karakterleri ayırır:

1) CAEP

2) Nioluni

CAEP şeklinde bu dünyaya olsun. CAEP büyülü hayvanlar ve ndash ustaları; nioluni. Yeni CAEP bir hayvan seçmek hakkına sahiptir, ancak oyunun numarası sırasında, elbette, arttı. Onlar gladyatör çünkü bu oyunda Üç boyutlu savaşlar, bir nioluni tarafından yürütülen mevcuttur. CAEP kendi aralarında meydana gelen savaşlar turnuva çağırdı. Sen turnuvaları elemanları, yeni başlayanlar, genç ve deneyimli CAEP katılabilir. Biz PvP sistemi bahsediyoruz beri bu oyun da sanal dünyada Hoppenia sakinleri NPC ile mücadele, katılmak için bazen gerekli olduğunu belirtmekte yarar var.

Nioluni & ndash; kendi patronlarının vesayeti gerektiren hayvanlardır. Hayvanlar karakterize parametre vardır: dayanıklılık (sağlığın sayısı), çeviklik (hareketlilik, grev hızlı yanıt), doğruluk (düşmanın davranışını tahmin yeteneği), kuvvet (güç inme sorumlu fiziksel parametre), bilgelik (düzgün savaşta büyüleri kullanmanıza olanak sağlar) . Yukarıdaki özelliklerin her tür daha az ya da geliştirilen olarak seçsin hangi hayvan, kendi artıları ve eksileri vardır. Online oyun Hoppenia şimdiki:

- ayılar

- Kurtlar

- sığır

- Monkey

- Kaplanlar.

Leisurely ayılar bazen tembel görünür. Ama onları kızgın, dikkatsiz rakibi anlamıyla beşinci köşe bakacağız olun. Kalın gizle ayı kolları herhangi bir zararı olamaz, ama kendimi test etmek için değil iyileştirmek için inanılmaz sert darbeler olduğunu.

kurtlar ana avantajı çeviklik olarak kabul edilir. Mücadele, bu kurt zararı koymak çok zordur. Onlar için, yabancı rahmet ve onların işini biliyor.

Bilge inekler bu yüzden onun yolunda herkes tahrip edebilir kullanarak büyü derin bilgi ulaştı.

çoğu saldırıları püskürtmek mümkün Hızlı maymunlar. Kavga sırasında ve hala düşman alay yönetmek, çünkü psikolojik saldırının ustaları kullanmak için vardır.

Kaplanlar cesur kanama rağmen mücadeleyi devam yeterlidir. Anında öfke kaplan yanıp sönen kesin ve ölümcül darbeler uygulamak için yardımcı olur.

Tüm nioluni Temple yaşıyor. Sen, tren onları beslemek ya da sadece iletişim. Ama biz (sağlığını geri) Hastanesi'nde onun nioluni azaltmak zorunda olur. Bazen (eğitim ve fiziksel sihirli hileler için) Kulesi ya da Magic Academy hayvanın göndermeniz gerekir.

Hoppenia bu yerleri kullanabilirsiniz online oyun oynamak için:

- Residence

- Şehir Adven

- Mağaralar.

Residence & ndash; ana bina bir malikâne olan kişisel özelliktir. Buna ek olarak, farklı amaçlar için tasarlanmış birçok diğer binalar vardır. Örneğin, balıkçılık kulübe balık veya tahıl üretimi için çiftlik. CAEP periyodik maliki topraklarında yer alan süreçleri kontrol için dolambaçlı yoldan yapmak zorunda.

Şehir Adven & ndash; Sermaye Hoppenii olduğunu. Burada arena, açık artırma, belediye binası, ev ustası bulunan Salon klan tüm CAEP mevcuttur. Örneğin, arenada yer alan savaşa katılmak için kente şikayette bulunabilirsiniz. & Nbsp;

yol kentte mağaraları ile çalışır. Burada, sadece vahşi nioluni kazanmak, ama bazı değerli şeyler alabilirsiniz.

Hoppenia online oyun aşağıdaki kaynak sağlamaktadır:

- Diamonds & ndash; en değerli. Onların yardımı ile, çeşitli bonuslar etkinleştirin.

- Altın & ndash; Temel para birimi, gerekli malları satın almanızı sağlar.

- İnşaat malzemeleri - ahşap, taş ve kil. Yalnızca Ticaret Odası aracılığıyla alabilirsiniz.

- böylece nioluni (tahıl, et, balık ve beslemek için gıda.

şu anda oynamaya başlayın ve kendinizi Hoppenia itibar için oy. Oyunun basit ve erişilebilir bir arayüz seveceksiniz. Arka plan bilgileri varlığı zor zamanlarda yardım etmek. Ve önerilen sevk sisteminin kullanılması oyunu daha da ilginç hale getirecek. Çok daha kolay ve daha eğlenceli arkadaşlarınızla oynamaya davet etti!

Hoppenia seviyeleri ile hareket edilecektir online oyun oynamak. Arsa görevleri geçmek, ana başlamak için. Ardından, seviye nedeniyle size katma deneyimi artacaktır. Sevgili oyuncular, her yeni seviyede kendi avantajları, bu nedenle sürekli kendi başarılarından gurur ve zevk için fırsat almak için ileriye taşımak için çalışıyoruz sunar!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more