Yer imleri

At çiftliği

Alternatif isimler: At çiftliği

Horse Farm sizi gerçek bir çiftlik sahibi gibi hissettirecek. Çiftlik oyunlarını seviyorsanız ve atlara karşı bir tutkunuz varsa kesinlikle oynamanız gereken oyun bu. Ayrıca oyun güzel çizgi film grafiklerine sahip.

Horse Farm oynamaya başladığınızda, gelişen bir işletmeye dönüştürmek için ihtiyacınız olan çok küçük bir çiftliğe sahip olacaksınız. Daha sonra çiftliğiniz için birçok at türü satın alabileceksiniz. Örneğin, minik İskoç midillileri, Arap atları, Hanoverian, Appaloosa ve dünyanın her yerinden diğer ırklar. Bazı atları oyun içi para birimi karşılığında satın alabilir ve görevleri tamamlayarak en nadir olanları elde edebilirsiniz. Oynarken sıkılmayacaksınız, yapmanız gerekenlerin kısa bir listesi:

  • Tahtayı takip edin ve üzerinde görünecek görevleri tamamlayın.
  • Ahırlar, kulübeler ve ahırlar inşa edin.
  • Çiftlik ziyaretçileri için bir kafe ve temalı geziler inşa edin.
  • Ahırlarınızı zevkinize uygun dekor ve mobilyalarla özelleştirin.
  • Atlarınıza iyi bakın.
  • Yeni ahırlar inşa edin ve sahip olduklarınızı yükseltin.
  • Çiftliğinize mümkün olduğu kadar çok at türü alın. Elbette bunların arasında oyun sırasında ilk kez öğreneceğiniz şeyler de var.
  • Her iki ırktan miras kalan görünüm ve özelliklere sahip sevimli taylar elde etmek için farklı ırkları melezlemenize izin veren bir üreme istasyonu oluşturun.
  • Bir binicilik akademisinin kurucusu olun.

Şimdi her şey hakkında biraz daha fazla. Yukarıdaki listeden de anladığınız gibi sadece satılık at yetiştirilen bir çiftliğin yönetimine girmediniz. Modern çiftlikler, ziyaretçilere açık devasa eğlence işletmeleridir. Çok sayıda at bulundurmak pahalıdır, bu nedenle ziyaretçi sayısını artırmaya özen gösterin. Onlar için ilgi çekici yerler, hediyelik eşya dükkanları, bir şeyler atıştırabileceğiniz restoranlar ve kafeler inşa edin, bu size para kazandıracaktır. Kendi başına inşa ettiğin devasa çiftliği yönetmek, işçi kiralamak çok zor olacak, ama kendilerini fazla kaptırma çünkü onlara ödeme yapılması gerekiyor. Yeni binalar yaratırken, fayansların rengini ve iç tasarımı beğeninize göre seçin, onlara benzersiz tasarımınızı verin.

Diğer oyuncular olmadan sıkıcı olurdu. Bu nedenle, zamanla komşu çiftlikleri ziyaret edebilecek, yarışmalara katılabilecek, komşularla iletişim kurabilecek, ticaret yapabilecek ve mal alışverişinde bulunabileceksiniz. Yardım istemek mümkün olacak, ancak istendiğinde diğer oyunculara kendiniz yardım etmeyi unutmayın. Geliştiriciler sizi eğlendirmeye çalışıyor. Oyun gelişiyor, yeni cazibe merkezleriyle ilgili güncellemeler düzenli olarak yayınlanıyor. At ırkları eklendi. Temalı yarışmalar var. Oyun ücretsizdir. Ancak, gerçek para harcayarak çiftliğinizin daha hızlı gelişmesini istiyorsanız, oyunu kendiniz için biraz daha kolay ve eğlenceli hale getirebilir ve geliştiricilere çalışmaları için teşekkür edebilirsiniz.

Horse Farm ücretsiz indir, sayfadaki linke tıklayarak hemen buradan yapabilirsiniz.

Sevimli atlar bu eğlenceli oyunda seni bekliyor, hemen başla!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more