Yer imleri

At Masalları: Emerald Valley Çiftliği

Alternatif isimler:

Horse Tales: Emerald Valley Ranch, ata binme ve at yetiştirme fırsatına sahip olacağınız bir çiftlik oyunudur. PC'de oynayabilirsiniz. 3D grafikler karikatür tarzında çok kaliteli ve parlaktır. Oyun gerçekçi bir şekilde seslendirilmiş, müzik seçimleri iyi ve uzun süre oynasanız bile sizi yormayacak.

Ana karakterle birlikte çiftliğe teyzenizi ziyarete gideceksiniz. Sahada çiftliğin zor zamanlar geçirdiği ve şefkatli bir sahibine ihtiyacı olduğu ortaya çıktı.

Bir akrabamızın aile işini yeniden kurmasına yardım etmemiz gerekecek.

PC'de Horse Tales: Emerald Valley Ranch'te yapılacak çok şey var:

  • İnşaat malzemeleri ve faydalı şeyler bulmak için enkaz alanını keşfedin ve temizleyin
  • Hasat almak için tarlaları ekin
  • Atölyeleri ve ahırı restore edin
  • Evinizi düzenleyin
  • Binaların iyileştirilmesi
  • Bu yerde yaşayan atlarla tanışın
  • At sırtında bölgeyi dolaşın ve binicilik becerilerinizi geliştirin
  • Yeni cins atlar edinin ve onlarla ilgilenin

Kısa bir eğitimi tamamladıktan ve oyun arayüzüyle nasıl etkileşim kuracağınızı öğrendikten sonra bunu yapmanız gerekecek. Eğitim fazla zaman almayacak; geliştiriciler kontrolleri mümkün olduğunca basit ve anlaşılır hale getirmeye çalıştılar.

Her çiftlik oyununda olduğu gibi Horse Tales: Emerald Valley Ranch'te de önemli olan dengeyi bulmaktır. Parayı yalnızca şu anda gerekli olan şeylere veya binalara harcamanız gerekiyor. Bunu oyunun başında yapmak özellikle önemlidir. Daha sonra kaynakları biriktirdiğinizde, devasa ahırı dekore etmeye ve yeni sakinler bulmaya başlayabilirsiniz.

Çiftliğinizin nasıl olacağını yalnızca siz bilirsiniz. Yeni binaları istediğiniz yere yerleştirin. Evinizi güzelleştirin, yeni mobilyalar satın alın ve duvarları resimlerle süsleyin.

Ev işlerinin yanı sıra binicilik becerilerini de geliştirmek gerekiyor. Bunda başarıya ulaştığınızda, yarışmaları kazanabilecek ve bunun için cömert bir para ödülü alabileceksiniz.

Çevrede dolaşırken buralarda yaşayan insanlarla tanışacaksınız, tanıdıklarınız işinize yarayacak, ayrıca birçoğu arkadaşınız olacak. Yerel sakinlerin isteklerini yerine getirin, size teşekkür edeceklerdir.

Görevleri adım adım tamamlayarak çiftliği onarma ve daha önce ailenize ait olan damızlık çiftliğini yeniden inşa etme fırsatına sahip olacaksınız. Fabrikada en iyi özelliklere ve en inanılmaz renklere sahip atlar yetiştirebileceksiniz.

At Masallarını Oynat: Emerald Valley Ranch tüm at severlere hitap edecek.

Oyunun tadını çıkarmak için internete ihtiyacınız yok. Kurulum dosyalarını indirdikten sonra dilediğiniz kadar çevrimdışı oynayabileceksiniz.

Horse Tales: Emerald Valley Ranch'i PC'ye ücretsiz indirme, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyunu geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek veya Steam portalını ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Tasarruf etmek istiyorsanız bağlantıyı kullanarak periyodik olarak fiyatı kontrol edin; indirim günlerinde oyun indirimli fiyattan satın alınabilir.

Ana karakterin aile işini refaha kavuşturmasına yardımcı olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more