Yer imleri

Köpekleri

Alternatif isimler: Köpekleri

Köpekleri & ndash; gerilim türünde üçüncü kişi çok oyunculu bilgisayar oyunu. Özellikle dünya dışı varlıklarla şiddetli çatışmalara hayranları için, Koreli stüdyo tarafından oluşturulan Oyun Av Köpekleri. Kim normal bir hayat vermeyin. Burada sıradan vatandaşların yardımına koşmaya ilk olan militan grubunun, biridir.

zaman kaybetmeyelim ve hemen her oyun için sahneye tanıdık hareket, oyun hesabınızı oluşturmak vermeyelim. Oyun kayıt Av Köpekleri, herhangi bir bilgisayar oyunu gibi, zor olmayacak ve sorunları vermeyecektir. Tüm standart:

  • E-posta yaz
  • düşünmek ve şifrenizi yazınız.

ve karanlık ve terör dünyada kendinizi bulabilirsiniz. Oyun Hounds oynamaya başlamak için, sizin karakter oluşturmanız gerekir. Temelde, üniforma ve ekipman standart bir dizi var. Ama burada bir artı tüm oyun süreci boyunca, küçük ayrıntısına kadar, onun görünümünü ve silah değiştirebilir, bu. Oyun & nbsp; Köpekleri Ücretsiz Böyle fonksiyonları yapmanızı sağlar.

genel silah ve ekipman büyük bir seçim var. Karakteriniz ve yalnız ve daha kolay oyun yapacak bir takım, ama çok mücadele edebilirsiniz.

oyun Hounds gibi online oyun arkadaşın gerçek dünyada senin arkadaşın olabilir.

Üreticiler mücadele canavarlar çoklu oyun modları en ateşli hayranları için düşündüm:

  • tek modlu;
  • Kooperatif
  • ölçekli savaşlar;
  • Online atıcılar için
  • patronların imha.

Tek mod & ndash; Yalnız yabancı varlıklar ile muhteşem savaş. Hala oldukça karmaşık bir süreç.

Kooperatif & ndash; arkadaşlar omuz omuza mücadele. Ama daha büyük olur ve rakipler büyük grup savaş kolaylaştırır vermedi.

Büyük ölçekli savaşlar & ndash; Savaş her şeyi doğru canavarlar ile iç içedir şehir merkezinde gidiyor, ve müttefiklerinin çoktur.

Online atıcılar ve ndash için; oyuncular rejimleri yabancılar mücadele etmek için alışılmış bir durumdur.

patronların & ndash imha; üstünde ayrı tedavi, herkes için geçerli değildir. Uzaylı yaratıkların büyük ve güçlü liderleri ile savaş.

Bu oyuncak tüm büyük artı ile, bir dezavantajı var. Oyun bir üçüncü şahıs olduğu için, o zaman omuzdan tüm süreci görebilirsiniz. Ne gezinmek & nbsp çok zor, neredeyse tüm ekran kapsayan karakter olduğu; Oyun içinde neler olup bittiğini. Ama bu bir alışmakta.

Oyunun & ndash ana prensibi; Her zaman silah bol olacak.

Bu oyun Hounds grafik, kendi gerçekçilik ve yüksek kalitede çarpıcı söyleniyor. Ebedi kasvet, köşedeki & ndash etrafında belirsizlik; biz her zaman tetikte olmalıdır. & Nbsp; & ndash çalışmıyor kaçış için; onlar her yerde ve senin ölümünü istemek. & Nbsp; Uzun zaman fanlar çok gerçek korku tarz oyuncaklar görmedim. Müzik aynı zamanda işi ve cilt üzerinde bir ürperti bırakın. Oyun daha bir şey & nbsp oynamaya istekli kazanıyor; Bu tür.

oyun Hounds oynamaya başlayabilirsiniz. Sadece kayıt olmanız ve korku bu karanlık dünyada bir savaşçı vardır. Güzel bir oyun var. İyi şanslar hayatta kalmak için!

 

Av Köpekleri Online kayıt