Yer imleri

Nasıl Kurtulur 2

Alternatif isimler: 2 hayatta nasıl, 2 hayatta nasıl

Oyun Nasıl Kurtulur 2 hayatta kalmak için önerilir.

Erken erişim oyunu Nasıl macera rol yapma eylemi türlerinde 2 Survive. Zombi kıyamet hayranları nasıl hayatta kalmak 2 29 download özgür olabilir. 10. 2015 platformlarda:

 • PlayStation 3 ve 4
 • Xbox 360
 • Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Neden insanlar dehşete kapılıyor? Belki de yaşamdaki gözlük ve heyecandan yoksundurlar, bu yüzden bilgisayar oyunları yardımıyla duyguları karıştırmanın bir yolunu ararlar. Sinema bile oyun ürünleri ile karşılaştırılamaz çünkü izleyicilere karmaşık bir gözlemcinin rolünü bırakır, oyuncak sahnelerinde bir kişi durumu etkileyebilir, karakterini geliştirir ve hedefe ulaşmak için tehlikeli maceralara atılır.

Zombiler arasında hayatta kalın.

Birçok kişi, eğlencenin ilk bölümünün arka planını biliyor ve şimdi Nasıl Hayatta Kalabilirsiniz 2 programını indirebilirsiniz. Birkaç yıl sonra Los Riskosn'daki zombi virüsünün durumu sadece düzelmedi, aynı zamanda ivme kazandı. Eğer ilk başta bilim adamları, izole edildiklerinde virüslerle yeterince hızlı bir şekilde başa çıkacaklarını düşündülerse, ama şimdi küresel bir salgının başladığı açıktır.

Birisi yalnız hayatta kalmaya çalışır, diğerleri gruplar halinde toplanır. Korkunç bir enfeksiyondan enfekte olanlar gittikçe büyüyor ve çürüyen, çürüyen bir dünyada her gün hayatta kalmak gittikçe zorlaşıyor, ancak kişi en azından uzak bir denge ve iyilik hali oluşturmak istiyor. Asıl şey umutlarını kaybetmemek ve belki de bir gün bir zombi virüsünü öldüren bir formül bulmak mümkün olacağı bir gün gelecek.

Louisiana'ya gitmek zorundasınız, ancak yalnızca kendiniz için umut edebilirsiniz. Bu cehennem vaktinde, kamp kurmak için güvenli bir yer bulmak için şanslı, zeki ve zeki olmalısınız. Okul izcilerini unut. Erkekler-doğa bilimcileri okulu, sadece kendileri için değil, aynı zamanda arkadaşlarını korumak için daha fazla ya da daha az konforlu bir yaşam düzenlemeye çalışan erkekler için uygun değildir.

Gıda, su ve barınağı arayın ve aynı zamanda motivasyonlarını ve özlemlerini anlamaya çalışırken farklı insanlarla iletişim kurun. Yaşamın tamamı arkadaş olmayacak, çünkü yağma ve haydutluk her zaman gelişti ve şimdi "yasal" statü kazandılar. Karizmatik bir yabancıyla gelecek vaat eden destek ve yardımla buluşma ne yapacak? Ona güvenmeli miyim? Denemeliyiz, çünkü kesinlikle zombilerden daha iyi.

oyun özelliği.

PC'de Nasıl Kurtulur 2, tabanınızı genişletmenize, 16 kişiye kadar çekmenize izin verir ve dördü ile aynı anda belirli eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. Belirli zamanlarda geçiş sırasında, sonucu daha iyi görmek için yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Her karakter, görevleri tamamlayarak, binaları güçlendirerek, malzeme temin ederek, alet, silah ve zırh kullanarak kampın gelişimine katkıda bulunur. Kahramanları kendiniz yaratabilir ve sonra onları zorlu bir yaşam koşullarına uyarlayarak eğitebilirsiniz. Haritalar rastgele oluşturulur ve karakterler New Orleans’ın kenar mahallelerine kadar yeni keşfedilen bölgeleri keşfeder.

Kampı güçlendirmek ve kahraman seviyesini yükseltmek için faydalı olabilecek eşyaları topla. Tuzaklar kurmak, barikatlar inşa etmek ve güçlendirmek, atölye çalışmalarında usta beceriler, görevleri tamamlamak ve baskınlara katılmak zorundasınız ve hava koşullarıyla günün saatlerini değiştirmek daha gerçekçi bir etki sağlayacaktır.

. Pandemik bir ortamda hayatınızı iyileştirmek için her şeyi yapın. İstediğiniz zaman zombilere saldırmaya hazır olun, birbirinizin sırtını örtün, sonra sağlam kalırsınız.

Sistem Minimum Gereksinimleri

 • ОС: 64bit / Windows 7
 • Memory: 4 GB OZU
 • İşlemci: Intel i3 3GHz
 • Videolar: DirectX 11 uyumlu
 • disk alanı: 8 Gb
 • Ses kartı: DirectX 11 uyumlu
 • DirectX 11
 

2 Nasıl Kurtulur - Zombie Apocalypse