Yer imleri

HullyWood

Alternatif isimler: Holywood

nlayn oyun HullyWood & ndash; ücretsiz gerçek Hollywood'u parodisini, rol yapma oyunu tarayıcı tabanlı. Bu tüm ilginç umutları ve tuzaklar ile parlak yaşam deneyimi için eşsiz bir fırsattır. & Nbsp; HullyWood çevrimiçi bazı durumlarda,-bleary gözlü, ama genel olarak serin bir sinemada, bir eğlenceli barındıran adadır. İşte oyunculuk kariyerine çıban ve HullyWood kaydı size bir üye yapabilirsiniz. Eğer gerekli sistem gereksinimleri ve internete bağlanıyorsanız güvenle mizah dolu, bu sanal dünyada katılın. Oyunu online HullyWood ihtiyacını oynamak için: & nbsp;

1) Microsoft Windows 98SE / Me / 2000 / XP

2) CPU Pentium 300 MHz

3) Bellek 128 MB

DirectX uyumlu

4) Video adaptörü

Kayıt HullyWood & ndash; tamamlanmış bir kayıt formu ve oyun karakteri görünümünü seçmek hızlı ve basit bir süreç. Oyun istemcisini indirmek ve yüklemek gerek yok. Aşağıdaki gibi oyun HullyWood içinde Üyelik:

- karakterin adını (login) girin

- düşünülmüş ve yazılı şifre

- şifre tekrar giriş ile teyit

- girin, e-posta adresi

- Proje şartlarını kabul çek koymak

eğlenceli bir online oyun HullyWood hoş geldiniz! Zafer üstüne basit ekstralar gelen yolu yürüyün. Mega Yıldız o kadar basit değil olalım, ama gerçek var! Kötülük, nefret, haset ve paranın gücüyle dolu bu dünyada tüm size bağlıdır tam olarak budur. Bu sizin sinirlerinizi israf için gerekli değildir. Zor iş, tabii ki, iptal edilmedi, ama oyunda bazen başarı anlayışlı varlığına bağlıdır. Rakipleri yenmek, sen duruma hızlı yanıt kullanabilirsiniz. Let böylece eylemleri her zaman olmaz adil, ama etkili. Sadece vicdani bir şey kurşun çok uzun senaryolarını ezberleme. Onlar belden aşağısı, dediğiniz gibi Bazen, çok daha etkili beklenmedik bir darbe olabilir. Bu nedenle, olmayın çok hipokondriyak, düşmanları, vesilesiyle, seni de yedek olmaz olduğunu unutmayın. Ancak, zaman zaman sert önlemler online oyun HullyWood almak zorunda olmasına rağmen bütün karakterin doğası nasıl olacak bir seçenek sunar. Orada ıssız bir adada:

- Süper Kahramanlar

- Supervillain

yürekli ve saygın Süper kahramanlar zor durumda kimseyi bırakmayacak. Tehlikeli bir kavşak & ndash geçerek, bir ağaç ya da bir zayıf yaşlı kadın bir ağlamaklı mewing yavru olsun; Süper kahramanlar herkes kurtarmak için acele edecektir.

Supervillain tam tersi aldı. Başkalarının & ndash öfkeli çığlıkları rağmen, sağ planın uygulanmasına geçmesi etrafında sorun ve rahatsızlık her türlü oluşturmak için, herkesi rahatsız eden; Onların dünya görüşünün temelini oluşturur.

Ama o süper kahraman ve supervillains gibi bir tehdit haline gelir oyun karakterleri başka kategori vardır. Adada gergin atmosfer saldırı orduları Supervrag Cthulhu tarafından yönetilen kinomonstrov bir sürpriz ile birleşir. Bu iğrenç yaratıklar yok fark yok. Bu nedenle, birbirini, Superheroes ve çabalarını birleştirmek, kritik zamanlarda zorla supervillains sürekli muhalefetine rağmen.

prensip HullyWood online oyun & ndash olarak; Bu sistem, klasik sıra tabanlı savaşlar olduğunu. Sen grev bir pozisyon seçmeniz gerekir, ve savaşın sonucu karakter gelişimi ve ilköğretim şans derecesine bağlıdır. Sizin eğlence içine çaba harcamanızı alır olsa Ve, sürekli bir mücadele ile sınırlı değildir. HullyWood oyun başlayarak, farklı çeşitli aktiviteler bulabilirsiniz. Sen toplumsal olarak yararlı çalışma (örneğin, çöp dekorasyon), film şirketinin döküm, oyunculuk Katılabilirler sınıfları ve çok daha fazlası için çalışmak, Boulevard butik alışveriş gerekecektir. Ne yaparsanız yapın, aktörün kendini koruma emin olun. Ayrıca oyun potansiyelini geliştirmemize yardımcı olacaktır sahne sahne varlığı, ilgileneceğim. Kendi bireyselliklerini ifade ve ardından size verilen güneş altında yerleştirmek için. Bu çabaları yakında başarı ile taçlandırılmış olması olasıdır. Sadece prestijli ödülü alabilir veya Yıldızların Alley kendi yıldızı ayarlamak için ne kadar güzel olacağını düşünüyorum. Zamanla, hatta kendi yapım şirketi olabilir. Bütün bu çok cazip olduğunu, ancak uyanıklık kaybetmek gerekmez, HullyWood oynarlar. Nefret rakipleri ve size kötü bir şey yapmak için çalışıyoruz. Bu yüzden en iyi en iyi sadece iyi bir oyuncu olmadığını kanıtlamak ve yaptım! Online oyun HullyWood sadece bir yıldız gibi hissediyorum, ama parlak olaylı hayatı en iyi şekilde yardımcı. , Set soyunma odası, lüks salonları, taraftarların kalabalıklar, dengesiz komedi yönetmenler ve yapımcılar her yerde vardır! Aktörün hayatının Bütün bu nitelikler ne bir delik unutmak yapacak!

HullyWood sizi düzeyleri ile online oyun oynamak. Buna ek olarak, sublevels vardır. Oyuna yeni gelenler tehlikede değil. Güvenle emebilir üçüncü seviyeye önce aklın barış. Ama sonra bağışıklık biter. Soyunma odasında yer alan dağılımı hangi sen popülerlik puan kazanmak seviyesini yükseltmek. Ve her yeni seviye oynamak daha zor olur izin ama, inan bana, önünüzde açılıyor cazip fırsatlar buna değer. Yani mutlaka birlikte izleyin! Uzağa gitmek kendinizi ikna, daha ilginç bir oyun!

kaldırdı konularda arka plan bilgi edinmek yardımcı olacaktır. Başlangıçta sizin zevkinize çizgi roman ve güzel bir tasarım takip. Bu şık oyunda hiçbir analogları vardır. Kendinize avantajlar değerlendir. Tropik güneşin kavurucu ışınları altında bu çekici adada Acele ve yakında bırakmak istemiyorum farkındayız. Size sabır, tutku ve iyi şans oyunu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more