Yer imleri

Av: Hesaplaşma

Alternatif isimler:

Hunt: Showdown, birinci şahıs bakış açısına sahip alışılmadık bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Ira PC'de mevcut. Grafikler kaliteli, oyun dünyası inandırıcı görünüyor. Seslendirme, vahşi batının genel tarzıyla eşleşiyor ve oyunun atmosferini geliştirmeye yardımcı oluyor.

Hunt: Showdown'da karakteriniz bir ödül avcısıdır. Konu sizi kovboyların ve silahşörlerin zamanına, 1895'e götürecek. Avınız tehlikeli olacak çünkü rakipleriniz sadece kaçaklar değil, diğer dünyadan kaçan canavarlar da olacak. İpuçlarıyla kısa bir eğitim görevini tamamladıktan sonra görevleri tamamlamaya başlamak daha iyidir.

Hunt: Showdown oynarken yapılacak çok şey var:

  • Batı Eyaletleri'nde Seyahat
  • Görev görevlerini tamamlayın
  • Yol boyunca karşılaştığınız kötü ruhları yok edin
  • Nadir silahları bulun ve koleksiyonunuza ekleyin
  • Karakterinizin kostümünü ve saç stilini değiştirerek görünüşünü özelleştirin
  • Karakterinizin becerilerini geliştirin, böylece kahramanınız en iyi avcı olacak ve en zor görevleri bile tamamlayabilecektir
  • Görevlerden döndüklerinde diğer oyunculardan ödülleri alın ve ödülünüzü almalarına izin vermeyin

Bu, Hunt: Showdown oynarken yapacağınız şeylerin kısa bir listesidir.

Oyun çok ilginç, çok sayıda insanın beğeneceği her şeye sahip, bu da birçok rakibinizin olacağı anlamına geliyor. Burada Western dünyası, başka dünyaya ait canavarlar ve zombi ordularıyla inanılmaz bir şekilde birleşmiş durumda. Bu kadar tehlikeli bir yerde verilen görevleri tamamlamak kesinlikle kolay olmayacaktır. Kontrol ettiğiniz karakter görev sırasında ölebilir ancak üzülmeyin, bu durumda bile onun yerine geçecek avcılarınız bazı becerileri devralacaktır. Bu şekilde sonraki avcılarınızın her biri bir öncekinden biraz daha güçlü olacaktır.

Atanan görevlerin tamamlanması, bunun için ayrılan zamanın sınırlı olması nedeniyle karmaşıklaşıyor. Bir sonraki göreve çıktığınızda zamanlayıcıyı izleyin.

Alternatif bir gerçekliğe bakma ve hayaletimsi bir ışık görme yeteneği sayesinde hedefinizi takip edebilirsiniz. Bu sayede gerekli kanıtları hızlı bir şekilde bulabilecek ve avladığınız canavarın izini sürebileceksiniz.

Hunt: Showdown PC'de

Oyun modu var, uygun olanı seçebileceksiniz.

Oyundaki doğa çok güzel. Seyahatleriniz sırasında içinden geçtiğiniz manzaralara hayran kalacaksınız ancak dikkatinizi kaybetmeyin, aksi takdirde pusuya düşürülürsünüz.

Hunt: Showdown'da oldukça fazla harita var, bunlar her biri kendine has özelliklere sahip geniş bölgeler.

Oyunun keyfini çıkarmak için Hunt: Showdown'u indirip yüklemeniz gerekiyor, ayrıca bilgisayarınızın internete bağlı olması gerekiyor.

Hunt: Showdown'ı ücretsiz indirme maalesef seçenek yok. Oyunu Steam portalından veya resmi geliştirici sayfasını ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Tatil günlerinde fiyat önemli ölçüde düşebilir, şu anda bir indirim olup olmadığını kontrol edin.

Vahşi batının en iyi canavar ödül avcısı olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more