Yer imleri

İmparatorlukların Oyunu

Alternatif isimler: İmparatorlukların Oyunu

Game Empires Oyunu: iktidar mücadelesi.

Orta Yaş, tüm özellikleri ile Empires oyununu temsil eder. Sıra tabanlı stratejinin hayranları, şövalye, askeri kampanyalar ve kralın şerefine yönelik sömürüler atmosferine dalacak.

Üç gücün ilk yıllarında birbirlerine düşman olarak bakıyorlar, kılıçlarını keskinleştiriyorlar ve birleşik toprakları kendi bayraklarının altına sokmak, onları tarafsız bölge olarak birleştirmek için yerel kralları devirmeyi hayal ediyorlar. İlgili davalar:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno'nun kralları, savaşta risk almak istemedi ve çıkarlarını temsil edecek olan Lordları işe aldı. Kendine güvenen bir şehir seç, kendine bir ordu topla ve efendinin arzusunu hayata geçir.

Game Empires, macera ve tırmanma sıkıntısı olmadığında, savaş alanındaki ve turnuvalardaki cesaretsizliğin en romantik dönemini oynamaya davet ediyor. Oyuncakların tüm özelliklerinden ve sağladığınız saatlerce süren eğlenceden yararlanmak için oyunun ayrıntılarını öğrenin.

Kiralamak, inşa etmek ve geliştirmek için

.

Amaç açık - araziyi keşfetmeniz ve onları kendi başınıza eklemeniz gerekiyor. Ama bu doğru ve rakiplerinizle savaşın ve yeterince zeki, enerjik, cesur ve çevik olacak olanı kazanın. Bu, düşman kuvvetleriyle çatışmaların kesinlikle yaşanacağı kampanyalardaki sürekli uygulamalarla sağlanabilir.

Bir Empires oyununu oynayabilir, beşe kadar şövalye çalıştırabilir ve her biri kendi takımını kazanıyor. Görevleri tamamlamak, komutanın ve ordunun özelliklerini geliştirmek için mükemmel bir yoldur. Şehrin yapısını iyileştirmeyi unutmayın: kereste fabrikası, mayınlar, taş ocakları ve diğerleri, asker teçhizatı üretimi için gerekli malzemeleri sağlar. Şehrin zenginliği, şövalyelerin başarısı ile doğrudan ilgilidir, bu nedenle para ve kaynakları biriktirmek sizin yararınızadır.

V Ortaçağ, ilahi güce büyük bir inanç duyuyordu ve onlara yiyecek veya altınla doldurulan tabutlar demelisiniz. Ama sadece sayı buna değmez.

Hedefe ulaşmak uğruna

Tüm.

bouts çok muhteşem diyemeyiz. Rakipler açık alanlarda kafa kafaya yaklaşıyor. Her birim şövalyelerden biri içindir. Alternatif olarak, düşman saldırıları değiştirdi ve ordu öldürüldü. Yerinde tamamen parçalandığında kuvvetleriyle birlikte yeni bir şövalye geliyor. Tüm seviyelerde kazanmaya devam etmek için bu seviye desteklemeli ve gelişmeye çalışmalıdır.

Study oyun özellikleri, şehir gelirini yüksek seviyede tutmak, askerlerini geliştirmek, daha iyi eserler, ekipman satın almak ve savaş başarısıyla sizi memnun edecek birimleri ayarlamak için doğru sırayla düzenler.

Empires iPlayer oyununda

'e güvenilen müttefik bir tehlike anında destek ve durumunuz ne kadar yüksekse, buz yönetimi, yangın grevleri, yiğit olmayan sihir de dahil olmak üzere ayaklarınızı tüm yeteneklerini koyarak yardımcı olabilirsiniz.

Way oyuncusu harita üzerinde işaretlenmiş geniş bir alana yayılmıştır. Köşelerini keşfedin ve İngiltere'nin bir bölümünü ilan ederek, serbest bayrağın diyarında kurulan düşmandan sıyrılın. İlginç bir işin olacak ve yol sıkıcı görünmeyecek. Sert, ama böyle harika bir dünya, komutanın gücünü, bilgeliğini, dikkatini, vizyonunu ve yeteneğini göstermeye hazır olan yöneticisini bekliyor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more