Yer imleri

Ikariam TR

Alternatif isimler: ikariam giriş

Yakıcı parlak güneş, kumlu beyaz sahil ve sörfün yumuşak sesi... Akdeniz'in bir yerinde, küçük bir adada, bir uygarlık ortaya çıkıyor. Sizin komutanız altında, bu dünya refah ve keşif dönemini öğreniyor! Bu Ikariam TR! Bu küçük adayı kudretli bir güce dönüştürecek kişi olmak ve Ikariam online oyununu oynamaya başlamak istiyorsanız, basit bir kayıt işlemini geçmeniz gerekiyor. Ikariam oyununa kayıt şu şekilde gerçekleşir: oyunun resmi sayfasında Kayıt Ikariam sütununa tıklarsınız ve belirlenen alanı giriş, e-posta, şifre ile doldurursunuz ve oynayacağınız dünyayı seçersiniz. 

Ikariam TR kaydından sonra, yavaş yavaş gelişmiş bir duruma dönüşmesi gereken küçük bir arsa alacaksınız. 

Akdeniz adalarında beş tür kaynak vardır:

  • mermer,
  • Kristal,
  • Sülfür,
  • yapı malzemeleri
  • Şarap.

Özellikle Ikariam Online'da araziyi inşa etmek için yapı malzemelerine ihtiyacınız olacak. Bu yüzden elbette bu kaynağın üretimini artırın ve işçileri madene gönderin.

Devam etmek için gerekli tüm kaynakları çıkardıktan sonra, oyunun en ilginç aşamasına geçeceksiniz. Ikariam oyununu çevrimiçi oynamak, şehirlerin gelişimi ve genişlemesiyle uğraşmayı sevenler için çok ilginç. Akademinin yardımıyla araştırma yapacak, ordunuzu kışlada eğitecek ve bir deniz ticaret limanı ve gemiler inşa ettikten sonra diğer oyuncularla kaynak ticareti yapmaya başlayabilirsiniz. 

Şehrinizi düşman ordusunun tecavüzünden korumak için etrafına yüksek bir duvar inşa etmeniz gerekecek. Kışlada şehri korumaları için Prachniki savaşçıları kiralayabilirsiniz. Şehrin işleri yoluna girdiğinde ve depo kaynaklarla dolduğunda, komşu düşmanların saldırıları daha sık hale gelecektir. Bu durumda, mümkünse duvarı güçlendirmek ve kışlada bir ordu kiralayarak yerleşimin savunmasına göndermek kalır. Bir süre sonra, açık denizdeki savaşlar kullanılabilir hale gelecektir. Burada, yenilgi durumunda şehri kaybetmeyeceksiniz, sadece bazı değerli kaynakları kaybedeceksiniz.

Ikariam, her habere ve değişikliğe ayak uyduramayacağınız çevrimiçi bir oyundur. Bu nedenle, yanınızda her zaman sizi en önemli yeni olaylardan haberdar edecek dört meclis üyesi olacak. Yeni haberlerin gelişi üzerine danışmanlar parlak bir ışıkla sinyal verir. 

Online oyun Ikariam, imparatorluğunuzu geliştirmenize yardımcı olacak farklı fırsatlarla doludur. Bilim adamlarınız bilim alanında birçok keşif yapacaklar. Karmaşık askeri ekipmanlar icat edecekler, yeni teknolojiler ve silahlar keşfedecekler. Oyun ücretsizdir, ancak Premium Ikariam PLUS hesabı satın alabileceğiniz Ambrosia'nın satın alınması gibi ücretli hizmetler vardır. Bu hesabı satın almak size şehir üzerinde daha fazla kontrol ve görünürlük sağlayacaktır. Ayrıca ambrosia ile kaynak üretiminizi yedi gün içinde %20 oranında artırabilirsiniz. 

Yerleşiminizi ne kadar geliştirirseniz, içindeki nüfus da o kadar artar. Bu da işçi ve bilim insanı sayısını artırmanızı sağlar. Nüfusun artmasını sağlamak için Belediye Binasındaki insanların mutluluk seviyesine dikkat etmeniz gerekecek. Bu seviyeyi korumak için, sakinlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri kuruluşlar inşa etmeniz gerekecek. Size kolaylık sağlamak için, oyunun genel görünümünü değiştirebilirsiniz - şehrin, adanın ve tüm dünyanın bir haritası sizin için kullanılabilir.

Ikariam oynamak sıradan oyuncular için uygun olacaktır, çünkü şehirdeki yaşam kaynıyor ve sürekli varlığınız olmadan. Bu yüzden oyun sürecine sürekli katılımınız bir zorunluluk değildir - köylerdeki çalışmalar her zaman devam edecektir. 

Ikariam online oyunu, işbirliğine dayalı oyunu memnuniyetle karşılar. İttifaklar yaparak ve ittifaklar kurarak diğer oyuncularla işbirliği yapabilirsiniz. Bu tür bir işbirliği her iki taraf için de faydalıdır: ticaret yapabilir, düşmanlara karşı müttefiklerle baskın yapabilir ve tüm adaları kolonileştirebilirsiniz. Ancak dikkatli olun: her casusluk görevi açığa çıkabilir ve düşman taraf casusu kimin kiraladığını öğrenecektir.

Ikariam giriş oyunu oynamaya değer! Günümüzde kendi imparatorluğunuzu geliştirme fikri çok popüler. Ayrıca, böyle zaman geçirmek rahatlatıcıdır!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more