Yer imleri

Illuminares

Alternatif isimler: Illyuminares

Igra büyülü East

için aydınlandı

Anime hayranına, sakinlerinin yaşadığı keyifli ve renkli dünya hakkında anlatılması gerekmiyor. Fakat eğer yeniyseniz ve yakın zamanda lütfuyla yetişmişseniz, geliştirici Tengco'nun Illuminares adlı oyunu, yayıncı GGMedia ile birlikte, sizi harikaları ile fethedecek, sahneyi büyüleyecek ve harika bir hikayeye hayran kalacaksınız.

İlk bakışta, böyle güzel bir köşede korkunç bir şey olamaz. Fakat Illuminares oynamaya başladığınızda, ne kadar aldatıcı ve aldatıcı güzelliğin olabileceğini anlayacaksınız. Görkemli çiçek açan sakurlar arasında ciddiyetle yükselen pagodalar, yemyeşil şeftali bahçeleri, bazen korkunç olaylar meydana gelir ve kahraman kahramanlar kendilerini kötü ruhları, şeytanları ve güzel topraklarda üreyen canavarları yok etmek için silahlandırır.

Illuminares kaydı, tarayıcı tabanlı oyuncaklar için doğal bir işlemdir, ancak sosyal ağlarda kayıtlıysanız, onları oyuna girmek için kullanabilirsiniz.

Yeni gelenler bir peri masalında görünüyor, ancak keşfedilen güzelliğe hayranlıkla bakıp, etrafa bakmayı unutma - durum hızla değişebilir. Sessiz kükreme veya uğursuz uluma sessizliği kıracak ve bazen düşmanlar tam bir sessizlikle beklenmedik bir şekilde saldırırlar. Ejderhanın depolarını ve ünlü Şeref ülkesini ziyaret edin, rakiplerin saklanmayı sevdiği uğursuz zindanları ve zindanları keşfedin.

Karizmatik karakterleri yöneterek, daha sonraki maceralar için gerekli deneyimi edin. Adrenalin sıkıntısı yoktur - birçok görev tehlikeyle ilişkilidir ve arkadaşlar ve sanal asistanlar onu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bir heroes

ile tanışıyoruz

Illuminares oyunda kahramanların seçimi oldukça özlü:

 • Deva
 • Bestiya
 • Mag
 • Voin
Her birinin

'i kendi yetenek listesine sahiptir, ancak kahramanların çeşitliliği mütevazı ve daha fazla pompalama gerektiğinden, hayatımın geri kalanını masal dünyasında geçirmek istediğim kişisel tercihlerime rehberlik edilir.

Kahramanların becerileri arasında - üç tür silah bulundurma, onları sihirle birleştirme ve savaşa katıldığınızda, zaman içinde bunları değiştirin. Ancak, bir karakter ne kadar yetenekli bir savaşçı olursa olsun, bir düşman dalgasına karşı duramazsınız. Yetenekleri, aralarında oldukça ilginç yüzlerin olduğu asistanlar ile desteklenecek: sarhoş bir efendi, peri perisi, eşsiz bir samuray katili.

Savaşta, sizinle birlikte temkinlenecek, becerilerini artıracak ve ekipmanla faydalı eşyalar kazanacaklar. Sizi yaraları tedavi etmeye ya da canavara hızlıca saldırmaya başladığında katılımlarını takdir edeceksiniz.

I özellikle seni kendine aktaracak hayvanlara dikkat etmek istiyorum:

 • Ayılar
 • Byk
 • Vepr
 • Kaplumbağa
 • Tigr
 • Tavşan
 • Fenix ​​
 • Drakon

Bu montajlar, cehennemin konuşlandırıldığı topraklarda hızlıca yeni bir yere veya manevraya gitmeniz gerektiğinde bir kereden fazla size yardımcı olacaktır. Her biri dikkat edilmeye değer ve faydalı olacaktır, ancak herhangi bir oyuncu Ejder veya Anka kuşunu evcilleştirebileceği ana kadar yükselmeyi hayal eder.

All görevinde!

Illuminares dövüş sistemi yaygındır - oyuncuları olan oyuncular (PvP) ve canavarlara karşı oyuncular (PvE). Olumlu görevini loncada birleşmesi ihtimalini oynuyor. Dost canlısı bir kalabalık onları canavarlardan temizlemek için en uzak, karanlık zindanlara gider. Bu kadar kirli bir iş için, ödüllere güveniyorsunuz ve başarılı bir operasyon için edindiğiniz deneyim yeni fırsatlar doğuracak. Ayrıca her gün oyuna gir, çekilişlere katıl ve hediye al. Hiç kimse Tanrıların yeni kanatlarından veya zırhından zarar görmedi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more