Yer imleri

Dünyayı hayal et

Alternatif isimler:

Imagine Earth, görevinizin çeşitli gezegenleri kolonileştirmek olacağı bir simülatördür. PC'de oynayabilirsiniz. 3D grafikler, çok güzel ve parlak. Oyun profesyoneller tarafından seslendirilmektedir, müzikler hoş olup zamanla sizi yormayacaktır. Optimizasyon iyidir, yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur.

Diğer gezegenleri kolonileştirmek zordur çünkü oradaki koşullar Dünya'dakilerden önemli ölçüde farklı olabilir, ancak oyunu bu kadar ilginç kılan da budur. Pek çok zorlukla karşılaşacaksınız; olumsuz koşullarla uğraşmak çözülmesi gereken tek sorun değil. Rakipler sizden önce müreffeh koloniler kurarak başarılı olmanızı engellemeye çalışacaklar. Bunun olmasına izin vermemeye çalışın, ancak zor olacaktır.

Başlamadan önce oyun arayüzünü daha iyi anlamak için eğitimi tamamlayın. Uzun sürmeyecek ve sadece birkaç dakika içinde Imagine Earth oynamaya hazır olacaksınız.

Testleri geçin ve başarıya ulaşın:

  • Dokuz gezegenin her birini keşfedin
  • Kolonin varlığı ve gelişimi için gerekli kaynakları edinin
  • Yeni teknolojileri öğrenin, bu sizin için daha fazla fırsat yaratacaktır
  • Doğal afetlerle mücadele edin ve çevreyi kirletmemeye çalışın
  • Üstünlük için rakip kolonilerle yarışın

Hiçbir liste oyun sırasında karşılaşacağınız her şeyi aktaramaz. Geliştiriciler dokuz farklı gezegen dünyası yarattı ve bunların her birinde koloniler oluşturmanız gerekecek. Haritanın bir parçasıyla sınırlı kalmayacaksınız; tüm gezegenler emrinizde olacak. Karar verirken dikkatli olun, her şeyin oynanış üzerinde etkisi vardır. Ani eylemler çevreye zarar verebilir ve koloninin devam eden varlığını tehdit edecek ölümcül kıyametlere neden olabilir.

Hata yapsanız bile pes etmeyin, mevcut durumdan bir çıkış yolu bulmaya çalışın ve belki de bunun sonucunda koloni eskisinden daha güçlü hale gelecektir.

Tüm eylemlerinizi planlayın, yeni binalar inşa edin ve gerektiğinde bunları yükseltin. Kendinizi kaptırmayın, aksi takdirde hayatta kalmak için gerekli olan çok fazla kaynağın, oyunun o anki anında faydasız olan projelere yönlendirilme riski vardır.

Hikâye harekatından tek oyunculu senaryolara, yapay zeka tarafından kontrol edilen rakip yerleşim yerlerinde hayatta kalmaya kadar çeşitli oyun modları mevcut.

Eğer oynamak çok zorsa ya da tam tersi kolaysa ayarlardan zorluk seviyesini değiştirmek mümkün.

Imagine Earth'ü oynamak için internete ihtiyacınız yok. Oyun dosyalarını indirin ve oyunu yükleyin, ardından istediğiniz zaman alanı kolonize etmeye başlayabilirsiniz.

Imagine Earth'ü PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyun, Steam portalını veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek satın alınabilir. Tasarruf etmek istiyorsanız satış sırasında satın alma işlemi yapabilirsiniz. Kontrol edin, belki şu anda oyun büyük bir indirimle satıştadır.

Yeni dünyaları ziyaret etmek ve sömürgeleştirmelerine liderlik etmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more