Yer imleri

Etki Kış

Alternatif isimler: Etki Kış

Etkileme Kış Oyunu: Küresel Felaket

Yazar kitap, film ve oyun sürekli kıyamet sonrası konusunu gündeme getirmektedir. Her seferinde yeni bir taraftan ortaya çıkan, izleyicileri, okuyucuları veya oyuncuları suç ortağı olmaya ya da daha doğrusu kahramanlar olarak kendi başlarına maceralar yaşamaya davet ederek geliştirirler. Afet durumunda hangi çözümler doğru olacaktır, doğru cevapları bulabilir ve gerekli önlemleri alabilir misiniz? Bir kişi şirket geliştirici ve yayıncıdan Kış Etkisi oyunu. Mojo Bones, oyuncuları eylemlerinin gelecekteki olaylar üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olduğu bir duruma sokuyor.

30 gün hayatta kalma.

"Kışın Etkisi" ile asıl başlığı çevirebilirsiniz. Frost etrafındaki her şeyi zincirledi, bir asteroit parçalandığında yere düştü. Bu sıcaklıkta küresel bir düşüşe neden oldu, hemen hemen bütün hayvanlar ve insanlar öldü. Kurtulanların sadece bir avuç harap kilisede sığındı ve geri kalanı kalın bir buz tabakasının altına gömüldü.

Impact Winter oynamaya başladığınızda, uçan bir dronun eşlik ettiği kahraman adına hareket edeceksiniz. Drone, kurtarma ekibinin şehre geldiğine dair zayıf bir sinyal aldı, ancak sahaya ancak 30 gün sonra ulaşabilecek. Bu, ne pahasına olursa olsun elimizde tutmamız ve gerisine yardımcı olmamız gereken zamandır.

En uzun kışın

Tarihi.

Etkinliğe katılan olmak için, Impact Winter'ı indirmeniz gerekir. Şimdi hareket, kurtarma görevlileri için beklemek ana misyonu hatırlayarak. Bir gün bir grup insanla tanışacak ve lideri olacaksınız. Sorunuz olmadan itaat edeceğinizi söyleyemezsiniz, ancak bunun öğrenilmesi gerekmesine rağmen, kesinlikle onlar üzerinde bir etkiye sahip olacaksınız.

  • Hayatta kalanlar, belirli problemleri çözmek için faydalı olacak benzersiz bilgi ve becerilere sahiptir.
  • Bazen insanlar cesareti kırılır ve hiçbir şey yapmak istemezler. İşiniz moralinizi yüksek tutmak.

Periodicically, durum karmaşık, çünkü hava koşulları kötüleşmeye devam ediyor. Aç ve üşümüş hissetmek, herkes kıracak, ama bu olduğunda insanlık kaybedecek. Ruh hal derecesinin sıfırın altına düşmesine izin vermemek için tüm ekip üyeleri için en iyisini umut etme yöntemini bulmaya çalışın.

Impact Winter'ı başarılı bir şekilde oynamak için, dünyayı şu anda olduğu gibi keşfetmeniz gerekir. Bunlar harabeler, ama içinde kesinlikle kullanılabilecek gizli faydalı şeyler var. Herhangi bir şey olabilir:

  • Yiyecek
  • Odezhda
  • Sayfa
  • Maçlar
  • Light Dama
  • Ateşli Silahlar

Herhangi bir detay bir defa önemli bir rol oynayabilir. Yaratıcı olun ve hiçbir yerde bir şey doğmayacak. Tehlike her adımda, özellikle geceleri, vahşi köpekler ya da çapkın çeteleri avlanmaya başladığında gizlenir. Onlarla kesişmemek en iyisidir, ancak bir araya gelirlerse, yedek bir mühimmat setinin bulunduğu bir silahın sakıncası olmaz.

Buy Impact Winter - hayatta kalma macerası türü çerçevesinde kesinlikle tam anlamıyla sürdürülüyor. Bu tür testlerin hayranları bir zamanlar güzel olan metropolün keşfedilmemiş alanını fethetmek için gidecek. Bu, ordunun, polisin ve diğer hizmetlerin yardımı olmadan kendi hayatı için mücadele etme alışkanlığını yitirmiş medeni bir adam için bir mücadeledir.

Lider rolünü üstlenerek, herkes bu unvanı haklı gösteremez. Siparişler artık işe yaramaz ve yalnızca kasıtlı eylemlerle kazanılmayan güven ve otoriteye güvenebilirsiniz. Karakterlerle etkileşime girerek, moralinizi korumak için herkese en iyi yaklaşımı bulacaksınız ya da değil. Ama unutma ki birlikte yaşayabilirsin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more